Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Koelner napisał(a):

 

Kto bohater? @jack nawet pisał o zniesieniu prawa łaski. odpocznij od x neta i tv ponieważ znowu się odklejasz. wypij coś na zimno 

Ja nie mam tv. Z pewnością pisał o tym że chciał żeby głową państwa był Palikot, więc widzę tu raczej słabość do oszustów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

No skoro wygrali mandat w wyborach to chyba odpowiedź jest znana?

Czyli nie przeszkadza ci łamanie prawa żeby "złapać przestępców" i podsłuchy członków innych partii bo ciemny suweren wybrał przestępców? 

A pedofila jeśli wybiorą też tak napiszesz?

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Poza tym Tecu zadał pytanie o osoby dwukrotnie skazane przez sąd, a  w momencie wyborów były one jednokrotnie skazane, więc odpowiedź, że wyborcy zdecydowali (że tak)  jest po prostu głupia i nie na temat.

Przede wszystkim skazanym lub będącym w trakcie spraw sądowych nie powinno być wolno kandydować 

Niezależnie od opcji politycznej 

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

To że mnie czasami nie rozumiesz, nie oznacza że nie jestem orłem.

To jest mantra "nieorłów"

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Wszyscy wczoraj wiedzieli gdzie są wąsik i Kamiński, policja tam pojechała i ich zabrała, co nie przeszkadza ci powtarzać tezy o UKRYWANIU. Podobny proces bezrefleksyjnego wbijania do łba miał miejsce w pozostałych punktach

!

Manipuluesz jak zawsze 

Owszem wiedział każdy ale ci przestępcy schowali się tam dlatego że myśleli że Dudex ich ochroni i policja nie odważy się wejść 

Dobrze się stało że ktoś tam na górze miał wreszcie jaja żeby zrobić coś niekoniecznie popieranego społecznie ale koniecznego 

27 minut temu, fluber napisał(a):

Ja nie mam tv. Z pewnością pisał o tym że chciał żeby głową państwa był Palikot, więc widzę tu raczej słabość do oszustów 

Napisał ktoś, kto broni dwóch przestępców bo są z jego koryta 

I tak na koniec 

Do dudy też nic nie mam ale za to "ułaskawienie" powinien odpowiedzieć. Jak już wyjdzie spod żyrandola 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fluber napisał(a):

Powinno się polityków zamykać za afery a nie za ujawnianie afer 

@Tecu i nie wiem kto tam jeszcze dał kredyt zaufania 19:30. 

https://x.com/MacVVilk/status/1744943550163554476?s=20 

Udupia cpk jak nic

za kreowanie ich również 😋 a ze udupia to pewne w koncu niemcowi nie zalezy zeby miec za miedzą konkurencję, tylko tania siłe roboczą 

15 godzin temu, Reikai napisał(a):

Rozpoczynamy dziś zbiórkę środków finansowych na rodziny pana Kamińskiego i pana Wąsika. To nasi przyjaciele. Mają rodziny, dzieci w wieku szkolnym. Dzieci dziś płaczą, żony się modlą na różańcach"

 

Przemysław Czarnek w Radiu Zet

 

XD

i jeszcze kamykowi dzieciaka z tego banka swiatowego odwolali, tu die nie ma co śmiać, cala rodzina moze w kryzys popaść 

15 godzin temu, Koelner napisał(a):

PSL

 ci to pierwsi do wyebania, jak kiedys bedzie sejm bez zslu to bedzie jednoznacznie stanowic ze w polszy idzie ku lepszemu😛

14 godzin temu, jack napisał(a):

Ale ma żonę z jajami

 

o to to😋

12 godzin temu, Reikai napisał(a):

A Gowin przez ostatnie 3 lata postarzal sie o 10. Kiepsko wyglada.

kaczafi kazdego wykonczy

12 godzin temu, fluber napisał(a):

Przychodzisz pod dom Tuska i od razu policja Cię spisuje, nie ma o czym wspominac

no to jest ponoc znana w okolicy melina, dobrze ze służby maja na oku tych co sie tam kreca 😋

8 godzin temu, Tecu napisał(a):

Żenada z tą TV. 

TVP to był ściek, ale miałem nadzieję, że zmienią ją w sposób cywilizowany i przede wszystkim legalny.

Niestety chyba się myliłem i powiem szczerze, głupio mi z tym 😐

no bo tutaj tak naprawde wielkiej różnicy miedzy jednymi a drugimi nie ma, to sa tylko przesunięte akcenty 

5 godzin temu, jack napisał(a):

Ja wtedy głosowałem na Palikota 😁

a myslalem ze ponizej poziomu popis spasc nie można 🤦😄

4 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zauważyłem na twitterach wśród silnych razem ten wyścig w jak najmocniejszym zohydzeniu tych dwóch panów. Koniecznie jakiś "tytuł" przed nazwiskiem 😂

A prezydent Duda w moich ulubionych mediach znowu stał się tylko Dudą 

jak dostali wyroka to juz niby mozna, tak jakby juz samo bycie poslem na sejm nie bylo dosc uwłaczajace😋

3 godziny temu, Tecu napisał(a):

Abstrahując od tego czy ich wcześniej prezydent ułaskawił skutecznie czy też nie, czy powinno im się odebrać mandat poselski czy też nie, czyli całej tej otoczki prawnej, to czy naprawdę, tak po ludzku, chcemy by takie osoby, które dwa razy sąd uznał za przestępców, byli naszymi posłami?

ja bym w ogóle nie chciał zeby one były poslami, te posły, czy to kurw.ński czy kamiński jeden uj

3 godziny temu, jack napisał(a):

Dla mnie całe to prawo łaski to jakaś straszna bzdura. Należy zlikwidować jak najszybciej.

absolutnie, kompletna kpina, i podwarza konstytucję, ktora tak wszyscy lubia sobie gebe wycierac

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Chce żeby posłami były osoby, których wybrali wyborcy: Tusk, Kaczyński, Hołownia, Czarzasty, Kosiniak, Braun

wyborcy nie wiedza co chcą 😋

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Zupełnie się z nim nie zgadzam

Ale to nie znaczy że go nie respektuję. Respektuję, tak jak konstytucyjne prawo prezydenta do łaski i wyrok TK w sprawie legalności jego zastosowania wobec Kamińskiego i Wąsika.

ten trybunał to kpina, zreszta jego poprzednie wcielenie nie bylo duzo lepsze, ale pis go jeszcze podrasował🥴 plus jeszcze raz, i niech to wszyscy w tym grajdole sobie zapamiętają, NIE MOZNA UŁASKAWIC KOGOŚ NIE SKAZANEGO PRAWOMOCNIE, to nie jest jakaś yebana abolicja

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

dokładnie, ten złodziej i łapówkarz musi mieć niezłą bekę że służby które miały za sobą cały aparat państwowy i nieograniczone środki nie były w stanie złapać go legalnie. banda amatorów do piaskownicy a nie dbania o bezpieczeństwo państwa 

przez 8 lat wąsu z kamykiem pewnie cale panstwo z łapowkarzy oczyscili, wszak chyba nie tylko pod domem brejzowych koczowali😋

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Służby go złapały, dwa razy dostarczono dowody procesowe, dwa razy go nieprawomocnie skazano, ale dwa razy sąd drugiej instancji stwierdził, że najpierw trzeba skazać wąsika i Kamińskiego. 

Wszyscy won.

8 lat ziobro z kaczyniakiem reformawaly te sady, zeby jeszcze wiekszy pierdzielnik zrobic i jeszcze bardziej niekompetentnych i umoczonych na stanowiska wsadzic, gratki. Ale jakos w przypadku kaczafiego efekt koncowy bynajmniej mnie nie dziwi, to jest czlowiek, i mowie to nawet z pozycji jego sympatyka, ktory jak cos ważnego ma zrobic to zawsze spier.oli

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał(a):

Ja nie mam tv. Z pewnością pisał o tym że chciał żeby głową państwa był Palikot, więc widzę tu raczej słabość do oszustów 

Może i ma ale wtedy śpiewałby Rotę przed domem Tuska z resztą sekty 

4 godziny temu, elwariato napisał(a):

 

przez 8 lat wąsu z kamykiem pewnie cale panstwo z łapowkarzy oczyscili, wszak chyba nie tylko pod domem brejzowych koczowali😋

oni po prostu nie wiedzieli za kogo się zabrać 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

 

To jest mantra "nieorłów"

Nie będę dyskutował ze strażakiem kto jest orłem a kto nie jest

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

Czyli nie przeszkadza ci łamanie prawa żeby "złapać przestępców" i podsłuchy członków innych partii bo ciemny suweren wybrał przestępców? 

To co zrobili jest standardowa procedura w wielu krajach zachodu. Tylko u nas prawo chroni złodziei.

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

 

Do dudy też nic nie mam ale za to "ułaskawienie" powinien odpowiedzieć. 

Oczywiście, że Duda powinien odpowiedzieć za skorzystanie z prawa zapisanego w Konstytucji. Przecież konstytucja!

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

 

Napisał ktoś, kto broni dwóch przestępców bo są z jego koryta 

 

Nie spodziewam się że dostrzeżecie coś więcej w tym co piszę, nie jestem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Nie będę dyskutował ze strażakiem kto jest orłem a kto nie jest

Ale strażaków to ty szanuj kołczu 

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

Przede wszystkim skazanym lub będącym w trakcie spraw sądowych nie powinno być wolno kandydować

Mokry sen Kaczyńskiego niestety. Fabrykę hejtu zmieniliby na fabrykę donosów i cała opozycja miałaby sprawy w sądzie 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

 

Mokry sen Kaczyńskiego niestety. Fabrykę hejtu zmieniliby na fabrykę donosów i cała opozycja miałaby sprawy w sądzie 🤷‍♂️

Bez przesady. Aż takiej odklejki prezesowi nie doczepiajmy. Co najwyżej Konfederacja byłaby zagrożona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Nie będę dyskutował ze strażakiem kto jest orłem a kto nie jest

 

Nie spodziewam się że dostrzeżecie coś więcej w tym co piszę, nie jestem zaskoczony.

szybko wskoczyłeś na poziom deltusia. teraz wyjdź z siebie, stań obok i spójrz na jakim poziomie są twoje wpisy i działalność na forum , będziesz strasznie rozczarowany 

 

31 minut temu, DRK napisał(a):

Bez przesady. Aż takiej odklejki prezesowi nie doczepiajmy. Co najwyżej Konfederacja byłaby zagrożona. 

Wiemy dlaczego Konfederacja nawet przez moment nie deklarowała chęci dołączenia do PiSu, skończyliby jak Samoobrona i LPR ,chyba że zostaliby wchłonięci jak Solidarna Polska czy inne przybudówki i na zasadach pisu mogliby się dorabiać jak Czarnek, Obajtek, Mejza i wszyscy ich ci milionerzy. Zobacz co zrobili z Kukizem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Jeszcze przed rozpoczęciem poniedziałkowych obrad aktywiści m.in. z Lotnej Brygady Opozycji zaczęli usuwać barierki, które przez ostatnie lata oddzielały teren parlamentu od ul. Wiejskiej. 

Do tematu barierek odniósł się w poniedziałek również nowo wybrany marszałek Sejmu Szymon Hołownia. - Znikną szpecące Sejm policyjne barierki, bo dość już tych barier nastawiano między nami - oświadczył.

 

Dodał: - Nasze słowo, nasza wola, ma niezwykłą moc sprawczą, bo jeszcze zanim powiedzieliśmy o tym my i nasi koledzy, to policja zaczęła proces rozmontowywania tych barierek, które dzisiaj stoją samotne pod Sejmem, nie budując poczucia, że jest on oblężoną twierdzą.

- Dokończymy tego procesu. W przerwie porozmawiam z panią minister (szefową Kancelarii Sejmu - red.) Agnieszką Kaczmarską, z komendantem Straży Marszałkowskiej, skontaktujemy się z Komendą Stołeczną Policji i te barierki wreszcie spod Sejmu, po tych 7 latach, znikną - zapowiedział. "

 

🤣

Nie zgadniecie co  pod sejmem po tych 7 tygodniach ,,pod osłoną nocy" rozstawiono.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

@Koelner to nie forum decyduje o moim poczuciu własnej wartości, polecam ten styl życia 

niestety dalej w to brniesz ze szkodą dla dyskusji na tym forum i patrząc na to jak jest najaktywniejszym i najbardziej emocjonalnym userem w tym temacie ciężko w to uwierzyć 

 

12 minut temu, DRK napisał(a):

,,Jeszcze przed rozpoczęciem poniedziałkowych obrad aktywiści m.in. z Lotnej Brygady Opozycji zaczęli usuwać barierki, które przez ostatnie lata oddzielały teren parlamentu od ul. Wiejskiej. 

Do tematu barierek odniósł się w poniedziałek również nowo wybrany marszałek Sejmu Szymon Hołownia. - Znikną szpecące Sejm policyjne barierki, bo dość już tych barier nastawiano między nami - oświadczył.

 

Dodał: - Nasze słowo, nasza wola, ma niezwykłą moc sprawczą, bo jeszcze zanim powiedzieliśmy o tym my i nasi koledzy, to policja zaczęła proces rozmontowywania tych barierek, które dzisiaj stoją samotne pod Sejmem, nie budując poczucia, że jest on oblężoną twierdzą.

- Dokończymy tego procesu. W przerwie porozmawiam z panią minister (szefową Kancelarii Sejmu - red.) Agnieszką Kaczmarską, z komendantem Straży Marszałkowskiej, skontaktujemy się z Komendą Stołeczną Policji i te barierki wreszcie spod Sejmu, po tych 7 latach, znikną - zapowiedział. "

 

🤣

Nie zgadniecie co  pod sejmem po tych 7 tygodniach ,,pod osłoną nocy" rozstawiono.

 

Hołownia kolejny pajac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS w czasach pierwszych rządów wręcz obsesyjnie dążył do jakiegoś wielkiego sukcesu w walce z korupcją. 

- doktora Garlickiego (znanego jako doktor G.) wyprowadzono w kajdankach szpitalnym korytarzem na oczach współpracowników i pacjentów a Ziobro na konferencji prasowej oskarżył go o zabójstwo pacjenta

- po Barbarę Blidę wysłano ABW (czemu nie wysłano zwykłych policjantów albo po prostu nie doręczono Blidzie wezwania do stawienia się na przesłuchanie skoro raczej się nie ukrywała i nie mataczyła? pewnie dlatego, że news ,,minister w rządzie SLD zatrzymana przez ABW'' lepiej działa na wyobraźnię społeczeństwa i takie zatrzymanie jest bardziej upokarzające dla politycznych przeciwników)

- Leppera i jego ludzi próbowano wrobić nielegalnymi metodami

Oczywiście Garlicki faktycznie okazał się łapówkarzem (ale nie zabójcą), Blida pewnie miała coś na sumieniu (osoba niewinna raczej by się nie zastrzeliła) a ludzie Leppera nie byli kryształowi, ale nie zmienia to faktu, że PiS każdą z tych spraw elegancko spierdolił. Ziobro i Kamiński chcieli osiągnąć swoje cele za wszelką cenę, ale karma do nich wróciła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koelner napisał(a):

niestety dalej w to brniesz ze szkodą dla dyskusji na tym forum i patrząc na to jak jest najaktywniejszym i najbardziej emocjonalnym userem w tym temacie ciężko w to uwierzyć 

 

Hołownia kolejny pajac 

Rzeczniczka Katarzyna Karpa-Świderek podkreśliła, że wiąże się to z demonstracją Prawa i Sprawiedliwości. "Celem nadrzędnym jest bezpieczeństwo demonstrantów i funkcjonariuszy w czasie zgromadzenia. Zabezpieczenia staną na prośbę policji i po proteście zostaną zdemontowane" - napisała. 

Zobaczymy czy usuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działania koalicji są dokładnie takie jakich się spodziewałem.

Wpuszczenie migrantów, szybkie załatwianie sobie posad za gigantyczne pieniądze "bo się należy", likwidacja korzystnych dla Polski, a niekorzystnych dla Niemców programów.

Działania PiSu mnie rozczarowały - cały cyrk jest żałosny, a przekazanie władzy powinno być z klasą.

 

Przy okazji cała szopka pokazuje jak bardzo wadliwy mamy system i sędziowie i prokuratorzy, w szczególności wyższych instancji powinny być niezależne od władzy wykonawczej i ustawodawczej, wybierani tylko i wyłącznie w wyborach powszednich.

Skoro obywatele mają kompetencje wybrać prezydenta, wybrać senatora, to i mają sędziego i prokuratora generalnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.