Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jack napisał(a):

Dostali po 10 tysięcy za to?

Elżbieta Podleśna to lewicowa aktywistka, znana m.in. z rozpowszechniania wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli. Od lat jest ostro krytykowana przez prawicowych publicystów, a jeden z takich incydentów miał miejsce w lutym 2019 roku w programie „W tyle wizji” w TVP Info. Rafał Ziemkiewicz powiedział wówczas o pacjentach Podleśnej, która jest z zawodu psychoterapeutką, że zachowują się, „jakby mieli pranie mózgu fachowo zrobione”. Współprowadząca program Magdalena Ogórek dodała, że może dochodzić „do manipulowania psychiką ludzką”, i zastrzegła, że czeka na reakcję Towarzystwa Psychologicznego

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

pisałem żeby wszystkich z PiSu zawczasu ułaskawił 

Jak z PiSu? Przeciez @jack na nią głosował a nie ja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

pisałem żeby wszystkich z PiSu zawczasu ułaskawił 

Bez sensu czekać na wyroki. Nie ma takiej potrzeby. I na siebie oczywiście.

To tak jak że spowiedzią, wyznajesz jakieś tam lekkie grzechy + to, że kłamałaś i że, więcej nie pamiętasz ale coś tam było i cyk, rozgrzeszony ze wszystkiego. @fluber znasz ten myk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

 

To tak jak że spowiedzią, wyznajesz jakieś tam lekkie grzechy + to, że kłamałaś i że, więcej nie pamiętasz ale coś tam było i cyk, rozgrzeszony ze wszystkiego. @fluber znasz ten myk?

Naprawde nie musisz mi już udowadniać, że jesteś durny:)

21 godzin temu, Regis napisał(a):

Czyje zdania są podzielone? Bo chyba nie prawników z prawdziwego zdarzenia, bo tu raczej jest powszechna zgoda. 

Akt łaski nie dotyczy wyroku, a człowieka (skazanego). Nie można go stosować wobec niewinnych ludzi, a to właśnie zrobił prezydent. Akt łaski nie jest uchyleniem wyroku, nie jest uniewinnieniem (prezydent nie jest władzą sądowniczą) , a jedynie darowaniem kary orzeczonej wyrokiem sądu. Tu nie było czego darować, bo oni nie mieli żadnej kary orzeczonej wtedy. 

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/prawnicy-prezydent-moze-ulaskawic-po-nieprawomocnym-skazaniu/xgtld6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Pamiętajmy, kiedy doszło do tego ułaskawienie bo to dość ważne. Ułaskawienie nastąpiło w 2015 r., kiedy w PIS uznano, że takie mendy jak Kamiński i Wąsik będą bezcenni dla utrzymania władzy. Kaczyński twierdził, że brudną ścierką też można sporo brudu wytrzeć. Kamiński i Wąsik zostali skazani za próbę bezprawnego wrobienia Leppera w aferę. W 2015 znowu byli potrzebni do brudnej walki politycznej, zbierana haków, podrzucania świń a PIS poszedł tym razem ją całość dając im wszystkie dostępne narzędzia z pegasusem na czele. Gowin wczoraj potwierdził. Dzięki temu, że wyrok nie był prawomocny nie było problemu z dostępem dla treści niejawnych. Duda z premedytacją przyłożył się do tego, że następne 8 lat brudne szmaty Kaczyńskiego robiły co chciały i jest temu współwinny. Rzygać się chce na te obecne jęki o więźniach politycznych, walce z korupcją o którą nigdy nie chodziło itd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał(a):

mnie to dziwi że Duda nie przerobił w pałacu prezydenckim jakiegoś skrzydła jak w Wersalu gdzie są tajemne przejścia i można byłoby ukryć wszystkich zawczasu

Wyobraziłem to sobie w motywie Allo Allo i twierdzy Herr Flicka, bądź Cafe Rene i jego ukrywanie angielskich lotnisków :D 

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestępcy idą do więzienia a "praworządnym" odpierdala 

 

@fluber kiedy przestaniesz udawać że nie wspierasz PiSu?

BTW 

Film z kamery pokazujący tę diabelską blokadę wyraźnie pokazuje że Dudex stracił jakieś 40 sekund 

No i te 40 sekund wystarczyło Delta Force na zawinięcie Kamińskiego i wąsika 

😂 

 

Zorganizowana k**** akcja, nawet jeśli (w co wierzę tak samo jak w zamach smoleński) to się nie udała skoro zatrzymano kolumnę na te 40 sekund 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jack napisał(a):

, że takie mendy jak Kamiński i Wąsik 

Zauważyłem na twitterach wśród silnych razem ten wyścig w jak najmocniejszym zohydzeniu tych dwóch panów. Koniecznie jakiś "tytuł" przed nazwiskiem 😂

A prezydent Duda w moich ulubionych mediach znowu stał się tylko Dudą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zauważyłem na twitterach wśród silnych razem ten wyścig w jak najmocniejszym zohydzeniu tych dwóch panów. Koniecznie jakiś "tytuł" przed nazwiskiem 😂

A prezydent Duda w moich ulubionych mediach znowu stał się tylko Dudą 

Taki język. Wcześniej był premier Taki, prezydent Śmaki, a teraz jak tylko nazwisko padnie, to jest kultura. Można przecież powiedzieć ryży, lub agent rosyjski, niemiecki lub rosyjsko-niemiecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.