Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, josephnba napisał(a):

 

Sasin z Szumowskim już mogą szczoteczkę i kubek szykować jeśli rewelacje Gowina się potwierdzą 

 

Ja w ogole sobie nie wyobrazam, ze Kaczyński ma byc swiadkiem tej komisji I beda tak maglowac jak Gowina :) chlop odwykl od pytan dziennikarzy jak pokazala ostatnia konferencja, a co dopiero taka komisja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

No w tym problem :) chlop dzis schowal do palacu gosci, ktorych szuka policja.

Pomijajac, ze zlamal prawo z ulaskawieniem, to dalej brnie w to tworzac kabaret.

Co do tego czy można ułaskawić wyrok, jeżeli się jeszcze nie uprawomocnil to zdania są podzielone.

No i gadanie o schowaniu to lekkie xd , raczej nie było problemu z ich znalezieniem.

16 minut temu, josephnba napisał(a):

To pogrubione to taki twój żart? 

 

Nie, przecież mają na niego haki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Reikai napisał(a):

No w tym problem :) chlop dzis schowal do palacu gosci, ktorych szuka policja.

Pomijajac, ze zlamal prawo z ulaskawieniem, to dalej brnie w to tworzac kabaret.

Wybroni  się  Zawsze może powiedzieć, że wszystko robi zgodnie z prawem, tak jak je rozumie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DRK napisał(a):

Wybroni  się  Zawsze może powiedzieć, że wszystko robi zgodnie z prawem, tak jak je rozumie.

 

Rozumiem że mówi iż są ułaskawieni, w końcu sam podpisał ale chowanie przestępców w (pożyczonym) domu to gruba przeginka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niepewna-pierwsza-elektrownia-jadrowa-Audyt-sprawdzi-lokalizacje-8675907.html

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Urlop-dla-przedsiebiorcow-Przez-miesiac-nie-zaplaca-skladki-ZUS-8675960.html

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony ilością negatywnych komentarzy wobec swiezutko wybranej koalicji i nowego premiera na bankierze, gdzie jeszcze niedawno na PiSie nie zostawiali suchej nitki. Ciekawe czy kolejne wybory nie przyniosą szybkiej zmiany nastrojów społecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Wiem, dlatego omijam teorie spiskowe. Moglbys tez zaczac.

Wodzu prowadź na Kowno 

Jakby Ruscy mieli teraz wkraczać do Polski, weszliby jak w masło i tylko przyglądaliby się jak josephy i inne silni razem rzucają w prawych kamieniami.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Co do tego czy można ułaskawić wyrok, jeżeli się jeszcze nie uprawomocnil to zdania są podzielone.

Czyje zdania są podzielone? Bo chyba nie prawników z prawdziwego zdarzenia, bo tu raczej jest powszechna zgoda. 

Akt łaski nie dotyczy wyroku, a człowieka (skazanego). Nie można go stosować wobec niewinnych ludzi, a to właśnie zrobił prezydent. Akt łaski nie jest uchyleniem wyroku, nie jest uniewinnieniem (prezydent nie jest władzą sądowniczą) , a jedynie darowaniem kary orzeczonej wyrokiem sądu. Tu nie było czego darować, bo oni nie mieli żadnej kary orzeczonej wtedy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A także ciekawości zapytam 

 

Czy istnieje coś takiego jak interwencja poselska w więzieniu? 

Widziałem dzisiaj na ul. Grenadierów [gdzie najpierw trafili Kamiński i Wąsik] wielu policjantów i policjantek i gdy wyjeżdżałem ze swojej dzielnicy Żoliborz widziałem grupy zakapturzonych młodych ludzi i ta policja powinna być tam, a nie tutaj

 

Już wiemy dlaczego Jarek ściągał tyle policji na Żoliborz! Przez zakapturzonych ludzi  🤣🤣🤣 

Niebywale ludzie w kapturach przy -10, do czego to doszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

A także ciekawości zapytam 

 

Czy istnieje coś takiego jak interwencja poselska w więzieniu? 

Przed chwilą mówili na TV Republika, że poseł może wejśc z kontrolą do każdej instytucji państwowej. 😁 

Chłop w TVR twierdzi, że sejm już nie istnieje bo jest niepełny i wszystkie przyszłe głosowania będą nieważne. Koniec Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał(a):

Przed chwilą mówili na TV Republika, że poseł może wejśc z kontrolą do każdej instytucji państwowej. 😁 

Chłop w TVR twierdzi, że sejm już nie istnieje bo jest niepełny i wszystkie przyszłe głosowania będą nieważne. Koniec Polski. 

To jaką mam teraz flagę wywiesić? 

 

Kaczyński się dobija do więzienia bo mu się 13 grudnia przypomniał kiedy to też wszystkich brali a jego nie chcieli 

Zawistny kurdupel, nawet swoim zazdrości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.