Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, lorak napisał(a):

co sądzicie o tym kredycie 0%? ma to jakiś sens, czy po prostu każdy rząd zgodnie bierze łapówki od banków i deweloperów? 

Jest jeszcze opcja trzecia, część z polityków może być po prostu głupia i wierzyć, że to dobre rozwiązanie i za darmo wprowadzają tego typu rozwiązanie :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał(a):

co sądzicie o tym kredycie 0%? ma to jakiś sens, czy po prostu każdy rząd zgodnie bierze łapówki od banków i deweloperów? 

Już to pisałem 

W Warszawie zaproponowane kwoty nie kupisz mieszkania dostosonego do potrzeb rodziny 

 

To chwyt pod publiczkę 

Równie głupi co myślenie że że 500plus zwiększy dzietność 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Już to pisałem 

W Warszawie zaproponowane kwoty nie kupisz mieszkania dostosonego do potrzeb rodziny 

 

To chwyt pod publiczkę 

Równie głupi co myślenie że że 500plus zwiększy dzietność 

 

Może jest skierowany do mieszkańców małych ośrodków i ma wspomóc tamtejsze budownictwo a nie dużych deweloperów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

Może jest skierowany do mieszkańców małych ośrodków i ma wspomóc tamtejsze budownictwo a nie dużych deweloperów? 

To jest przecież dodatek do kredytu, wszyscy skorzystają tylko nie cały kredyt będzie na 0 tylko np pół kredytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy ci ludzie z tego środowiska są męczący.Gdybym nie miał znajomych gejów to byłbym w stanie uwierzyć że może każdy jest taki namolny ale na szczęście nie bo nie orientacja seksualna ma znaczenie (nie ma żadnego) tylko to co w głowie a w niektórych głowach jednak mocna chęć atencji i pewnych profitów oczywiście na promowaniu siebie jako wiecznie uciśnionego.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał(a):

Jacy ci ludzie z tego środowiska są męczący.Gdybym nie miał znajomych gejów to byłbym w stanie uwierzyć że może każdy jest taki namolny ale na szczęście nie bo nie orientacja seksualna ma znaczenie (nie ma żadnego) tylko to co w głowie a w niektórych głowach jednak mocna chęć atencji i pewnych profitów oczywiście na promowaniu siebie jako wiecznie uciśnionego.

Ja pi****le ale namolni 

Pierwszy raz od 8 lat jak oni śmią! 

Zajebać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, josephnba napisał(a):

Ja pi****le ale namolni 

Pierwszy raz od 8 lat jak oni śmią! 

Zajebać

Te dwie panie widzę po raz enty w którymś medium, tak są namolne :) A to że pierwszy raz w tvp to fakt masz rację, tym widzom jeszcze nie zdążyły się pochwalić swoim związkiem bo nic innego nie mają do przekazania ;) 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sewer napisał(a):

Te dwie panie widzę po raz enty w którymś medium, tak są namolne

A ja ich nigdy nie widziałem a przynajmniej nie kojarzę. Teraz też bym nie zobaczył gdyby nie Ty.

Może to kwestia zainteresowania tematem po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koelner napisał(a):

jak politycy zaczynają już tak ingerować w rynek to nic z tego dobrego nie będzie 

dla przecietnego zjadacza kebsa bankowo, a co do samego pomyslu, to już jeden depuweleoper podsumował że gwiazdka dla nich przyszla w lato, i jak na moje to podsumowuje wszystko. Bankowo ktos z pomyslodawcow przytulil z tego tytułu ładny grosik, i to nie mowie nawet w formie łapowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał(a):

Te dwie panie widzę po raz enty w którymś medium, tak są namolne :) A to że pierwszy raz w tvp to fakt masz rację, tym widzom jeszcze nie zdążyły się pochwalić swoim związkiem bo nic innego nie mają do przekazania ;) 

A kto to są? 

Poza tym że robią w łóżku to o czym każdy z nas marzy ale zaden żonie nie zaproponuje :)

Jedyne znane osoby homoseksualne które znam to śmieszek, Biedroń Barney stinson i Kaczyński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam właśnie z rady parafialnej. Na spotkaniu pani mnie pyta: słuchaj xxx,potrzebuje rady. Jedziemy na ten protest 11 stycznia pod TVP do Warszawy. Za darmo, autokar nam podstawiają. I ja mam w domu taki wielki krzyż i jak myślisz, wypada go zabrać , czy nie?

Jak z mojej pipidowy stawiają autokar to ludzi może być dużo ale obawiam się cyrku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, josephnba napisał(a):

A kto to są? 

Poza tym że robią w łóżku to o czym każdy z nas marzy ale zaden żonie nie zaproponuje :)

Jedyne znane osoby homoseksualne które znam to śmieszek, Biedroń Barney stinson i Kaczyński 

Ty, mam tak samo. Barneja musiałem wygooglować ale faktycznie kojarzę. Jeszcze Elton, Fredi i Dzordz Michael.

31 minut temu, fluber napisał(a):

Wracam właśnie z rady parafialnej. Na spotkaniu pani mnie pyta: słuchaj xxx,potrzebuje rady. Jedziemy na ten protest 11 stycznia pod TVP do Warszawy. Za darmo, autokar nam podstawiają. I ja mam w domu taki wielki krzyż i jak myślisz, wypada go zabrać , czy nie?

Jak z mojej pipidowy stawiają autokar to ludzi może być dużo ale obawiam się cyrku 

Beka będzie jak zrobią tam grubą krucjatę i będzie pałowanko jak górników jakiś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

Ty, mam tak samo. Barneja musiałem wygooglować ale faktycznie kojarzę. Jeszcze Elton, Fredi i Dzordz Michael.

Beka będzie jak zrobią tam grubą krucjatę i będzie pałowanko jak górników jakiś. 

Już wiem nawet kto będzie blokował 

 

https://fb.watch/ppwWlhoo47/

21 minut temu, fluber napisał(a):

Jak będzie pałowanko to będzie beka? 

Na się będę śmiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Już wiem nawet kto będzie blokował 

 

https://fb.watch/ppwWlhoo47/

A to co?

Nikt nie będzie blokował bo wyborcy koalicji demokratycznej są ukontentowani i spokojnie czekają na naprawę państwa. 

Gorzej z tymi co nie będą patrzeć spokojnie jak im Tusk pluje w twarz i dzieci im germani. Oby było więcej krzyży a mniej husarskich skrzydeł bo może być grubo. 

Dawno to poszło w złe tony. 

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Jedziemy na ten protest 11 stycznia pod TVP do Warszawy

Czemu 11? Jakaś symbolika, której nie wychwyciłem? Czwartek to słaby dzień. Wolałbym sobotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.