Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Kłopot w tym że Braun to idiota (inteligentny) który wieszczy spisek żydowski od wielu lat i jego wybryk nie był podyktowany niczym innym jak uprzedzeniem do tej konkretnej grupy ludzi i wyznania 

.. a chwilę później po złożeniu hołdu ramię w ramię znowu się już oficjalnie nienawidzili i walczyli o tv..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Kłopot w tym że Braun to idiota (inteligentny) który wieszczy spisek żydowski od wielu lat i jego wybryk nie był podyktowany niczym innym jak uprzedzeniem do tej konkretnej grupy ludzi i wyznania 

Nie było w tym nic głębszego i takie jednostki powinno się cancelować, bo nie chcę być kiedyś z nim porównany tylko dlatego ze urodziliśmy się w jednym kraju 

Jego nienawiść jest głupia i niczemu nie służy 

 

Jaka nienawiść? Właśnie przez zmożoną ekspresję można cokolwiek pokazać. Idealny przykład też jest teraz z Pietrzakiem który zajebał głupi żart a robi się z tego problem dyplomatyczny. Odwaga bardzo często jest bliska głupocie ale cel jest taki że badanie reakcji rządzących ukazuje gdzie jesteśmy w układzie pokarmowym a jesteśmy blisko odbytu jeśli we własnym państwie nie możemy robić za wiele, nawet w jakiś symboliczny sposób krytykować Izraela. Czy któryś polityk się w ogóle odważył? Za znieważanie polskich świąt nikt tak panicznie nie zareagowałby w sejmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Nie było w tym nic głębszego i takie jednostki powinno się cancelować, bo nie chcę być kiedyś z nim porównany tylko dlatego ze urodziliśmy się w jednym kraju 

Jak widac lata tresury polityka wstydu nie poszly na marne! ❤️

Mysle ze jak trzy razy przeprosisz za Jedwabne na roznych socjalkach to zostanie ci odpuszczona 'zbrodnia Brauna'. Do dziela!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

No i niestety wypłata przyszła taka sama jak miesiąc temu #gdziemoje30procent

Dlugopis nagle postanowil bronic finansowania tvp :)

Ale to I tak chyba bylo w zamysle od Marca plus wyrownanie od poczatku roku?

powinno byc na nowe buty do biegania na wiosne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Reikai napisał(a):

Dlugopis nagle postanowil bronic finansowania tvp :)

Ale to I tak chyba bylo w zamysle od Marca plus wyrownanie od poczatku roku?

powinno byc na nowe buty do biegania na wiosne :P

Raczej od maja;)

Na zimę i wiosnę już mam, ale trzeba będzie coś kupić na lato;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Drugie? Ja już robilem nadgodziny w grudniu i zapłacą mi we wrześniu. Do tego czasu stracą na wartości z 8 procent 

Przynajmniej masz nadgodziny liczone ;) U mnie są ujęte w ramach premii uzależnionej od wyniku zespołu, której równie dobrze może nie być ;)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

Ja się z feministkami zgadzam, ponieważ postuluję równość.

Mogą się ze mną nie zgadzać apoglądy w każdej kwestii, to że Ty się z nimi nie zgadzasz, to inna kwestia. 

Cz się zgadzam czy nie to jedno ale czy ty się zgadzasz to dopiero jest pytanie

4 godziny temu, Koelner napisał(a):

Jaka nienawiść? Właśnie przez zmożoną ekspresję można cokolwiek pokazać. Idealny przykład też jest teraz z Pietrzakiem który zajebał głupi żart a robi się z tego problem dyplomatyczny. Odwaga bardzo często jest bliska głupocie ale cel jest taki że badanie reakcji rządzących ukazuje gdzie jesteśmy w układzie pokarmowym a jesteśmy blisko odbytu jeśli we własnym państwie nie możemy robić za wiele, nawet w jakiś symboliczny sposób krytykować Izraela. Czy któryś polityk się w ogóle odważył? Za znieważanie polskich świąt nikt tak panicznie nie zareagowałby w sejmie. 

Zapalanie tych świec było tak nagłaśniane w przeszłości że dowiedziałem się i tym po wybryku Brauna 

I większość zapewne też 

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

Jak widac lata tresury polityka wstydu nie poszly na marne! ❤️

Mysle ze jak trzy razy przeprosisz za Jedwabne na roznych socjalkach to zostanie ci odpuszczona 'zbrodnia Brauna'. Do dziela!

To było zarezerwowane do tej pory dla deltusia ale skoro lecisz taką denną retoryka to zasłużyłeś 

Spierdalaj 

4 godziny temu, Alonzo napisał(a):

.. a chwilę później po złożeniu hołdu ramię w ramię znowu się już oficjalnie nienawidzili i walczyli o tv..

Zauważ że ta późniejsza szopka to pokłosie zachowania Brauna a nie tradycyjny sposób zapalania tych świec 

Politycy zareagowali nie tylko na zgaszenie świec ale też na to co Grześ mówił z mównicy o satnistach i tym podobnych bredni 

I całkiem słusznie 

Polska nie powinna być utożsamiana z takimi wypowiedziami, nie po tym co działo się na naszych ziemiach w 2WW 

 

A potem będzie krzyk jak jakis niedoinformowany dziennikarzyna z USandA napisze "polskie obozy śmierci" 

 

Czas mija i wszyscy pamiętają chyba tylko o świeczkach 

A to co Braun mówił o judaizmie, o przesłaniu hanuki już się zaciera 

Rozumiem "tępy lud" 

Ale Wy? Elita intelektualna naszego narodu 

 

38 minut temu, fluber napisał(a):

Tak:)

Za to nadgodziny płacą raz w roku na koniec roku:/

Moja firma ma jedną głupią zasadę 

Grudniowa wypłata przychodzi 23.12

I później oczekiwanie na kasę pod koniec stycznia robi się dość nieprzyjemne....

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał(a):

Zauważ że ta późniejsza szopka to pokłosie zachowania Brauna a nie tradycyjny sposób zapalania tych świec 

Politycy zareagowali nie tylko na zgaszenie świec ale też na to co Grześ mówił z mównicy o satnistach i tym podobnych bredni 

I całkiem słusznie 

Polska nie powinna być utożsamiana z takimi wypowiedziami, nie po tym co działo się na naszych ziemiach w 2WW 

 

A potem będzie krzyk jak jakis niedoinformowany dziennikarzyna z USandA napisze "polskie obozy śmierci" 

 

Czas mija i wszyscy pamiętają chyba tylko o świeczkach 

A to co Braun mówił o judaizmie, o przesłaniu hanuki już się zaciera 

Rozumiem "tępy lud" 

Ale Wy? Elita intelektualna naszego narodu 

 

Tego co piszesz możnaby próbować bronić gdyby tak samo zachowali się po akcji Scherling - Wielgus i tych napisach na kościołach.

Odnośnie obchodów tego święta żydowskiego (pomijając już to, że sejm polski to nie knestet) - warto zapoznać się z jego przesłaniem i słabo jego obchodzenie w polskim parlamencie (gdzie równocześnie nie pali się świec adwentowych, które jednak są nam kulturowo bliższe niż chanukija) wygląda przy tej exterminacji Palestyńczyków..

Braun trafił w samo sedno - kultywuje się religię żydowską jednocześnie opluwając katolicką. I to ludzi uderzyło. Natomiast kwestionujesz spisek żydowski (możliwe, że słusznie - nie wiem tego, nikt mnie do spisków nie dopuścił nigdy..), ale oni wszyscy razem później dają Braunowi sami do rąk mocne argumenty tworząc ponad podziałami koalicję chanukową.

A akurat martwienie sie co powiedzą o Polsce na świecie wydaje mi się na moim obecnym etapie życia nieistotne. Na samym końcu powstanie warszawskie dla świata to było to w gettcie warszawskim w 1943, a nie to 63-dniowe od sierpnia do października w 1944.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, josephnba napisał(a):

Zapalanie tych świec było tak nagłaśniane w przeszłości że dowiedziałem się i tym po wybryku Brauna 

I większość zapewne też

ja nie miałem pojęcia, widziałem obrazki prezydentów ale to chyba w pałacu i wydawało się jednorazowe

a nagle dowiedziałem się co to jest chanuka i że ten balet ileś tam czasu trwa w sejmie, leci muzyczka na trąbce itp itd

jak ja nie wiedziałem to pewnie też dużo osób też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

ja nie miałem pojęcia, widziałem obrazki prezydentów ale to chyba w pałacu i wydawało się jednorazowe

a nagle dowiedziałem się co to jest chanuka i że ten balet ileś tam czasu trwa w sejmie, leci muzyczka na trąbce itp itd

jak ja nie wiedziałem to pewnie też dużo osób też :P

ja tez myślałem, że hołd polinianie tylko w Belwederze incydentalnie składali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.