Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jack napisał(a):

Z moich obserwacji tego forum wynika, że najwięcej przypadkowych kontaktów płciowych mają heteroseksualni single o prawicowych poglądach 

Mamy 2024 nie 1984. Wiedzę czerpiemy z artykułów naukowych, a nie uprzedzeń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do moich poglądów politycznych:

nie jestem przeciwnikiem aborcji - lewica

popieram równe związki dla hetero i LGBT - lewica

popieram progresję podatkową - lewica

popieram podatek od majątku - lewica

popieram silne państwo - lewica

popieram szeroki pakiet usług publicznych - lewica

popieram wolność słowa - lewica

popieram całkowitą równość płci wobec prawa - lewica

sprzeciwiam się tradycyjnemu podziałowi ról płciowych - lewica

popieram całkowitą równość wobec prawa niezależnie od wiary, orientacji i koloru skóry - lewica

popieram pomoc socjalną dla biednych - lewica

nie biorę udziału w życiu żadnego związku wyznaniowego - lewica

 

Ponawiam pytanie @jack - na podstawie kogo wysnułeś swoje obserwacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2023 o 09:32, fluber napisał(a):

Przecież przyjęcie uchodźców to dla mnie same korzyści. Ja nie mieszkam w dużym mieście, tylko tam pracuje, więc problem dzielnic do których nie można wejść mnie nie dotyczy, a ktoś musi budować drogi, którymi będę się przemieszczał, czy robić i dowozić jedzonko na wynos, które kupuję. 

Józef Ulma naszych czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę żyć w kraju gdzie Braun nie ma prawa głosu

Myślę że żyłoby mi się całkiem dobrze 

 

Godzinę temu, jack napisał(a):

Z moich obserwacji tego forum wynika, że najwięcej przypadkowych kontaktów płciowych mają heteroseksualni single o prawicowych poglądach 

Dziękuję nie narzekam. Jeśli zostanę prawusem to będę bzykał częściej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

#muremzamamgogdzies

By odkryć, kto tobą rządzi, po prostu sprawdź, kogo nie wolno ci krytykować. Braun tym performance pokazał wielu osobom, że jakieś żydowskie święta odbywają się być może w najważniejszym gmachu w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

By odkryć, kto tobą rządzi, po prostu sprawdź, kogo nie wolno ci krytykować. Braun tym performance pokazał wielu osobom, że jakieś żydowskie święta odbywają się być może w najważniejszym gmachu w Polsce. 

Ja czekam jakie będą zapisy w nowej ustawie o finansowaniu związków wyznaniowych, bo z odpisów podatkowych Żydzi w Polsce się nie utrzymają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

sprzeciwiam się tradycyjnemu podziałowi ról płciowych - lewica

A nie mieliśmy czasem dyskusji, gdzie ten tradycyjny podział ról ocenialiśmy jako lepszy/zdrowszy dla społeczeństwa/państwa long-term, gdzie w tym tradycyjnym podziale są o wiele bardziej kultywowane wartości rodzinne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

A nie mieliśmy czasem dyskusji, gdzie ten tradycyjny podział ról ocenialiśmy jako lepszy/zdrowszy dla społeczeństwa/państwa long-term, gdzie w tym tradycyjnym podziale są o wiele bardziej kultywowane wartości rodzinne?

Czyli twierdzisz, że tradycyjny podział ról jest lewicowy?

Czy nie zrozumiałeś postu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli twierdzisz, że tradycyjny podział ról jest lewicowy?

Czy nie zrozumiałeś postu? 

kolejny zbyt “głupi” na twoje genialne przemyślenia i posty 

 

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Ja czekam jakie będą zapisy w nowej ustawie o finansowaniu związków wyznaniowych, bo z odpisów podatkowych Żydzi w Polsce się nie utrzymają 

poradzą sobie. prawie na całym świecie sobie radzą więc to dla nich najmniejszy problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czyli twierdzisz, że tradycyjny podział ról jest lewicowy?

Czy nie zrozumiałeś postu? 

a) nie

b) zrozumiałem

c) zacytowałem, bo wydawało mi się, że uważałeś, że tradycyjny podział jest lepszy, ergo zdziwiłem się, że napisałeś, że sprzeciwiasz się tradycyjnemu podziałowi ról.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, P_M napisał(a):

a) nie

b) zrozumiałem

c) zacytowałem, bo wydawało mi się, że uważałeś, że tradycyjny podział jest lepszy, ergo zdziwiłem się, że napisałeś, że sprzeciwiasz się tradycyjnemu podziałowi ról.

To nie jest kwestia co uważam za lepszy czy nie, tylko co popieram.

Zgadzam się z feministkami, że trzeba zlikwidować tradycjny podział ról i zrównać wiek emerytalny i obowiązek wojskowy na dokładnie takich samych zasadach. 

28 minut temu, Koelner napisał(a):

nikogo to nie interesuje 

A jednak się wypowiedziałeś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał(a):

By odkryć, kto tobą rządzi, po prostu sprawdź, kogo nie wolno ci krytykować. Braun tym performance pokazał wielu osobom, że jakieś żydowskie święta odbywają się być może w najważniejszym gmachu w Polsce. 

Kłopot w tym że Braun to idiota (inteligentny) który wieszczy spisek żydowski od wielu lat i jego wybryk nie był podyktowany niczym innym jak uprzedzeniem do tej konkretnej grupy ludzi i wyznania 

Nie było w tym nic głębszego i takie jednostki powinno się cancelować, bo nie chcę być kiedyś z nim porównany tylko dlatego ze urodziliśmy się w jednym kraju 

Jego nienawiść jest głupia i niczemu nie służy 

3 godziny temu, RappaR napisał(a):

To nie jest kwestia co uważam za lepszy czy nie, tylko co popieram.

Zgadzam się z feministkami, że trzeba zlikwidować tradycjny podział ról i zrównać wiek emerytalny i obowiązek wojskowy na dokładnie takich samych zasadach. 

 

 

Czyli jednak się z feministkami nie zgadzasz. Ich postrzeganie równości różni się od twojego 

Twoje jest w ich przekonaniu sexizmem 

 

I proszę cię, nie rób z siebie lewicowca czy choćby centrysty bo ci w tym nie do twarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Czyli jednak się z feministkami nie zgadzasz. Ich postrzeganie równości różni się od twojego 

Twoje jest w ich przekonaniu sexizmem 

Ja się z feministkami zgadzam, ponieważ postuluję równość.

Mogą się ze mną nie zgadzać sexistki i inne istki

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

I proszę cię, nie rób z siebie lewicowca czy choćby centrysty bo ci w tym nie do twarzy 

Napisałem swoje poglądy w każdej kwestii, to że Ty się z nimi nie zgadzasz, to inna kwestia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.