Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Koelner napisał(a):

nie znany szczegółów ale podpisując umowę z swps zobowiązała się do regulaminów, compliance itp itd z tego co czytałem to tylko poszło jakieś zawiadomienie do prokuratury ze strony tych wariantów z ośrodka a na tej podstawie raczej żadna strona nie może zerwać umowy w trybie natychmiastowym  

Przeciez ja nie pisze ze okropny jest ten konkretny case wyjebania Jaruzelskiej z dwoch gowno firm (super express i swps lol) - szczegolnie ze przy dobrym wykorzystaniu szumu to ona tam moze na tym jeszcze lepiej wyjsc.

Okropna jest ta ignazzowa pochwala 'zdrowego konformizmu' i wspierany przez taka postawe trend cancelowania, ktory jak widac zadomawia sie juz w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

https://sportowefakty.wp.pl/amp/koszykowka/39825/sagadin-zwolniony-z-anwilu dla Waszej informacji Sagadin wygrał w sądzie i dostał 100% gwarantowanej pensji, jeśli Jaruzelska została zwolniona bezprawnie to po prostu dostanie hajs, odszkodowanie itp itd a może nawet przeprosiny i wezmą ją do kina i popcorn kupią 

Podając to jako przykład sytuacji analogicznej to nie wiem czy trollujesz, czy jesteś po prostu tak głupi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Przeciez ja nie pisze ze okropny jest ten konkretny case wyjebania Jaruzelskiej z dwoch gowno firm (super express i swps lol) - szczegolnie ze przy dobrym wykorzystaniu szumu to ona tam moze na tym jeszcze lepiej wyjsc.

 

Jest okropny, bo nie zrobiła nic złego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Jest okropny, bo nie zrobiła nic złego. 

no ten case jest bardzo słaby, ale tutaj poszkodowana imho może to sensownie wykorzystać i jeszcze na tym zyskać (sprawa jest medialna i jednak społeczeństwo nie jest jeszcze totalnie znieczulone w tym temacie)

postawa bronienia tego i chwalenia 'zdrowego konformizmu' jest imho jeszcze gorsza ('okropna')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak można bronić cancel culture?

Przecież to po prostu właśnie sposób na kontrolę władzy i wypowiedzi.

Zrobisz nie to co chcą, masz wilczy bilet.

Gorzej niż w PRL, bo mają większą kontrolę 

Przecież podziękowali jej za współpracę w super ekspresie a jak sama przyznała miała tam niezadowalające wyniki odtworzeń. 

Każdy ma prawo współpracować z kim chce. Wywiad Jaruzelskiemu z Braunem jest cały czas dostępny, można go sobie obejrzeć. Cała afera jeszcze nabija jej oglądalność. 

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

A Jaruzelska przywrócona do pracy?

Chyba, że to dla Ciebie cenzurą nie jest

Zrób wywiad z wariatem i już masz gwarancję, że nikt cię nie zwolni z pracy w obawie o oskarżenia o cenzurę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Przecież podziękowali jej za współpracę w super ekspresie a jak sama przyznała miała tam niezadowalające wyniki odtworzeń. 

 

A uniwersytet też?

6 minut temu, julekstep napisał(a):

no ten case jest bardzo słaby, ale tutaj poszkodowana imho może to sensownie wykorzystać i jeszcze na tym zyskać (sprawa jest medialna i jednak społeczeństwo nie jest jeszcze totalnie znieczulone w tym temacie)

 

Ten case jest bardzo słaby w znaczeniu bardzo szkodliwy, bo to nawet nie jej wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał(a):

Przecież podziękowali jej za współpracę w super ekspresie a jak sama przyznała miała tam niezadowalające wyniki odtworzeń. 

nie do końca tak. najpierw miała tam bardzo dobre wyświetlenia, ale z czasem coś się popsuło (ten sam temat na jej kanale wykręcał lepsze wyniki), więc mieli spotkanie, na którym ustalili jak to poprawić. no ale wydarzył się program z Braunem i jak grom z jasnego nieba dostała telefon, że to koniec współpracy. tutaj o tym mówi na początku:

 

17 minut temu, jack napisał(a):

Każdy ma prawo współpracować z kim chce. Wywiad Jaruzelskiemu z Braunem jest cały czas dostępny, można go sobie obejrzeć. Cała afera jeszcze nabija jej oglądalność. 

tak, ale takie jej potraktowanie pokazuje, że niestety cenzura istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał(a):

Podając to jako przykład sytuacji analogicznej to nie wiem czy trollujesz, czy jesteś po prostu tak głupi

 

brak zrozumienia mnie nie dziwi 

 

10 minut temu, julekstep napisał(a):

 

postawa bronienia tego i chwalenia 'zdrowego konformizmu' jest imho jeszcze gorsza ('okropna')

 

20 minut temu, julekstep napisał(a):

Przeciez ja nie pisze ze okropny jest ten konkretny case wyjebania Jaruzelskiej z dwoch gowno firm (super express i swps lol) - szczegolnie ze przy dobrym wykorzystaniu szumu to ona tam moze na tym jeszcze lepiej wyjsc.

Okropna jest ta ignazzowa pochwala 'zdrowego konformizmu' i wspierany przez taka postawe trend cancelowania, ktory jak widac zadomawia sie juz w PL.

do @ignazz w ogóle się nie odnoszę. dokładnie tak jak piszesz można to wykorzystać w dodatni sposób. mnie tylko bawi szukanie na siłę sensacji, porównań do prlu, określać cenzurą itp itd. takich sytuacji jest więcej a że większość prywatnych instytucji czy mediów boją się żydów czy bronią tej lewej strony to chyba można już przywyknąć. nawet to forum uczy nas że ludzie w prymitywny, leniwy dla umysłu sposób wrzucają każdą osobę w dwa obozy. tutaj jest fikołek bo córka generała kojarzona z SLD dostała kopa za “prawicowe” ( chociaż sam Jaruzel przeżył uczestniczył w 68’ i zwalczaniu pedałów ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał(a):

nie do końca tak. najpierw miała tam bardzo dobre wyświetlenia, ale z czasem coś się popsuło (ten sam temat na jej kanale wykręcał lepsze wyniki), więc mieli spotkanie, na którym ustalili jak to poprawić. no ale wydarzył się program z Braunem i jak grom z jasnego nieba dostała telefon, że to koniec współpracy. tutaj o tym mówi na początku:

Czyli program jej zniżkował i ją zwolnili. 

17 minut temu, lorak napisał(a):

tak, ale takie jej potraktowanie pokazuje, że niestety cenzura istnieje

Ja też mogę nie chcieć współpracować z @RappaRem ze względu na jego poglądy na życie ale może on sobie pisać w internecie co chce. To też cenzura?

 

33 minuty temu, RappaR napisał(a):

A uniwersytet też?

A sprawy w ogóle mają związek? Poza tym, że już tam nie pracuje. Kiedy ją zwolnili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

 

Ja też mogę nie chcieć współpracować z @RappaRem ze względu na jego poglądy na życie ale może on sobie pisać w internecie co chce. To też cenzura?

Rozumiem, że jesteś za tym, żeby np prezes firmy, jak to nazwałeś, przestał chcieć współpracować z osobami, które są np homoseksualne, albo bo popierają lewicę.

Albo np szef ma prawo nie chcieć współpracować z sekretarka jeżeli ma ona taki pogląd na życie, że nie popiera uprawiania seksu z przełożonym. 

Generalnie poglądy na życie mogą być podstawą zakończenia współpracy panie głosujący na lewicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Rozumiem, że jesteś za tym, żeby np prezes firmy, jak to nazwałeś, przestał chcieć współpracować z osobami, które są np homoseksualne, albo bo popierają lewicę.

Albo np szef ma prawo nie chcieć współpracować z sekretarka jeżeli ma ona taki pogląd na życie, że nie popiera uprawiania seksu z przełożonym. 

Generalnie poglądy na życie mogą być podstawą zakończenia współpracy panie głosujący na lewicę?

To sięga głębiej i tak wiem, foliową czapeczkę, sęk w tym, że ja opisuję rzeczy, które mają miejsce.

Chodzi o to, że przy takiej kulturze i specjalnie promowaniu ruchów, które wewnętrznie wywołują sprzeciw organizm, znajduje się bat i haka na każdego.

Prosty fat shaming i fatphobia. Każdego brzydzą osoby otyłe, to naturalne. Powoli się już w Hollywood przeprasza za fatshaming sprzed lata, a wiadomo, że to co robi Hollywood, reszta robi potem.

Taki @ignazz teraz się cieszy, że Braun nie ma możliwości wypowiedzi. Ale Ignazz wielokrotnie prywatnie i na forum śmiał się, że ktoś jest otyły. I jak będzie miał niewygodny kontrakt etc to właśnie firma będzie mogła w prosty sposób wykorzystać to, by go zwolnić za to, że jest zbyt radykalny i odchylony w prawo

Zwalnia się za słowa white lives matter. Rowling i Notch jest całkiem scancelowani, ile osób z forum uważa, że jej słowa są błędne? A to robią z MILIARDERAMI

Gracze z Premiership dostawali kary za twitty jak mieli naście lat.

W ten sposób powstaje kultura, w której się bata ma na KAŻDEGO 

I można go użyć kiedy i jak się chce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fluber napisał(a):

Rozumiem, że jesteś za tym, żeby np prezes firmy, jak to nazwałeś, przestał chcieć współpracować z osobami, które są np homoseksualne, albo bo popierają lewicę.

Albo np szef ma prawo nie chcieć współpracować z sekretarka jeżeli ma ona taki pogląd na życie, że nie popiera uprawiania seksu z przełożonym. 

Generalnie poglądy na życie mogą być podstawą zakończenia współpracy panie głosujący na lewicę?

Homoseksualizm nie ma wpływu na pracę. Jaruzelska nagrywa wywiady na swoim koncie może być łączona z Jaruzelską nagrywającą dla Super ekspresu więc ma to bezpośredni wpływ. To chyba jasne 

35 minut temu, lorak napisał(a):

nie było mowy o żadnym zwolnieniu mimo niższych wyświetleń i ustalono co dalej robić, aby to poprawić. dopiero program z Braunem zmienił sytuację.

A wiesz to od Jaruzelskiej  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Homoseksualizm nie ma wpływu na pracę.

Oczywiście, że ma. Ze względu na narażenie na wirus HIV, istnieje ryzyko częstszych zwolnień lekarskich, których pracodawca wolałby uniknąć.

Tak samo moze być z osobami otyłymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

Mamy rok 2024 nie 1984. 

Dokładnie, więc tak - wszystko ma wpływ na Twoją pracę.

To jak się ubierasz, co jesz, z kim się zadajesz ma wpływ na Twoją pracę.

 

A prawo powinno nas chronić przed tyranią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Mamy rok 2024 nie 1984. 

Tym bardziej dziwi mnie Twoje zacofanie w kwestii dość podstawowej wiedzy medycznej. Poza tym dość mocno uproscilem temat, bo chorób na które częściej chorują osoby homoseksualne jest znacznie więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Tym bardziej dziwi mnie Twoje zacofanie w kwestii dość podstawowej wiedzy medycznej. Poza tym dość mocno uproscilem temat, bo chorób na które częściej chorują osoby homoseksualne jest znacznie więcej 

Z moich obserwacji tego forum wynika, że najwięcej przypadkowych kontaktów płciowych mają heteroseksualni single o prawicowych poglądach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.