Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2023 o 19:57, josephnba napisał(a):

Miałem nieprzyjemność wystąpić u Jaworowicz 9 lat temu kiedy robiła materiał o upadku naszego dewelopera.

Współczuję.

W dniu 22.12.2023 o 19:57, josephnba napisał(a):

bo realnie to on przestał pomagać lata temu, teraz to żenujący spektakl a nie poważny program. 

Midas robi zresztą z tego niezły kontent 

To jest prawda, że "misyjnośc" Szopki skończyła się lata temu i teraz to jest głównie kabaret a w szczególności jak są jakieś sprawy na wsi o chałupę czy inny kawałek ziemi.

Dla Midasa szopka to żyła złota, czasem też mam wrażenie, że Kaszewiak sam specjalnie podkręca atmosferę aby dać Danielowi temat do odcinka (choć ogólnie jak siedzi w studio to jest tam jednym z tych bardziej kumatych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał(a):

Tutaj mój pean na cześć Jarosława @Pablo81 @jack

A tu się jaram ich genialna kampanią @jack @Pablo81

To żadna krytyka. To wyraz troski. 

Znajdź faktyczną krytykę jakiegoś pomysłu, ruchu, "reformy". 

Broniłeś i wspierałeś PiS przez 8 lat. Może i od czasu jak sam, osobiście, dostałeś w dupę od Czarnka mniej ale nawet wtedy tłumaczyłeś, że to nie PIS tylko ludzie Ziobry są źli. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Wam już nawet lekarz nie pomoże, uwięzieni we własnych glowach

Ja rozumiem, że to wstyd.

To tak jak swego czasu z głosowaniem na PIS, nikt nie głosował a PIS wygrywał wybory. To się oczywiście z czasem zmieniło bo ludzie się odważyli ale jak widać wraca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 13:28, ely3 napisał(a):

@polskignom

Czechy kulturowo to model Skandynawski z bardzo wyzwoloną rolą kobiety - w ogóle Sebastianowi model się sypie skoro największa dzietność jest w krajach gdzie tradycyjny model rodziny nie istnieje tj Skandywania i Czechy

Ale ten wpis się źle zestarzał

https://forsal.pl/gospodarka/demografia/artykuly/9391979,liczba-urodzen-w-czechach-spadla-w-2-lata-o-ponad-20-proc-nawet-w-pol.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.