Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał(a):

W pierwszej kadencji bardzo chwaliłem PiS - stąd wzięła się łatka. 

Ale jeżeli cytuje Ci posty, które są dowodami, że się mylisz to wypada przeprosić, a nie dalej w to brnąć 

Tworzysz tysiące postów , a przytoczyles kilka. Daruj sobie. To twoje życie, wiara. Pisz , co uważasz. Uważam, że twoja buta i pycha pozbawia cię minimum autorefleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2022 o 22:13, fluber napisał(a):

Większość tego węgla poszła w styczniu i lutym. Gdy wywiady miały info o zbliżającej się wojnie a my spaliśmy. Jak wprowadzalismy embargo to zapasy były nikłe. To był błąd. 

Unia podeszła do tematu odpowiedzialnie a my poszliśmy w emocje. 

Chociażby z dyskusji z Tobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Chociażby z dyskusji z Tobą 

musisz dać tysiąc cytatów

na tysiąclecie państwa!

inaczej chłopaków roztropniaków nie przekonasz! xDDD

 

(serio nie wiem na c*** w ogóle szukasz tych cytatów - dajesz się wziąć pod c***a niczym pijany Rappar :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Tworzysz tysiące postów , a przytoczyles kilka.

Większość moich postów przecież nie dotyczy ani chwalenia ani ganienia PiSu. Co ma do rzeczy to ile tu pisze na inne tematy?

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

 To twoje życie, wiara. Pisz , co uważasz. Uważam, że twoja buta i pycha pozbawia cię minimum autorefleksji.

Przecież to Ty dostajesz cytat za cytatem , ale Twoja buta i pycha nie pozwala Ci się przyznać, że się myliles. Ja wrzucam dowody, a Ty piszesz o "łatce"

Teraz, julekstep napisał(a):

 

(serio nie wiem na c*** w ogóle szukasz tych cytatów - dajesz się wziąć pod c***a niczym pijany Rappar :P )

Przecież tego jest tyle, że "szukanie" zajmuje 10 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2023 o 10:11, fluber napisał(a):

Kaczyński się kończy ( o ile już się nie skończył)

Tutaj mój pean na cześć Jarosława @Pablo81 @jack

W dniu 1.10.2023 o 19:18, fluber napisał(a):

Ta konwencja w Katowicach była najgorsza PiSu od lat.

A tu się jaram ich genialna kampanią @jack @Pablo81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Morawieckiego też uwielbiam bezkrytycznie

Nie wklejaj tu pojedynczych postów, kiedy tworzyłes ich tysiące, broniąc PiS w każdej możliwej aferze. Twoja taktyka wygląda tak, że w sytuacji beznadziejnej zaczynasz chwilowo krytykować, aby po dniu lub dwóch znowu wracasz do bronienia polityki pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To jest twoje sumienie. Mnie nie przekonuj.

Ciebie się nie da przekonać, bo Twoja buta i pycha nie pozwalają Ci przyznać się do błędu i przeprosić, ale skoro Twoje sumienie nie może już patrzeć na kolejne cytaty to nie będę Cię już tym niepokoił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie wklejaj tu pojedynczych postów, kiedy tworzyłes ich tysiące, broniąc PiS w każdej możliwej aferze. Twoja taktyka wygląda tak, że w sytuacji beznadziejnej zaczynasz chwilowo krytykować, aby po dniu lub dwóch znowu wracasz do bronienia polityki pis.

Moja taktyka wygląda tak, że nie mam klapek na oczach i nie jestem betonem. Szkoda, że tak trudno to zrozumieć, niestety nie tylko Tobie. Życie w świecie łatek jest mniej wymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Moja taktyka wygląda tak, że nie mam klapek na oczach i nie jestem betonem. Szkoda, że tak trudno to zrozumieć, niestety nie tylko Tobie. Życie w świecie łatek jest mniej wymagające.

Piszesz rocznie 650 postów. Większość w politycznym. I z trudem znalazłeś kilka, które ganią pis. Nie pisałem , że jesteś betonem, bo to głupia nowomowa narzucona przez polityków tym oblężonym.

Co do łatek, to niech inni userzy napiszą , iż nie uważają cię za zwolennika pis, to zastanowię się nad swoim odbiorem twoich treści. Jeżeli jednak wyjdzie , że jesteś uważany za zwolennika pis, to zastanowisz się nad sobą. Możesz zrobić ankietę.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Piszesz rocznie 650 postów. Większość w politycznym. I z trudem znalazłeś kilka, które ganią pis. Nie pisałem , że jesteś betonem, bo to głupia nowomowa narzucona przez polityków tym oblężonym.

Co do łatek, to niech inni userzy napiszą , iż nie uważają cię za zwolennika pis, to zastanowię się nad swoim odbiorem twoich treści. Jeżeli jednak wyjdzie , że jesteś uważany za zwolennika pis, to zastanowisz się nad sobą. Możesz zrobić ankietę.

Jeżeli ja napiszę, że twoja żona się puszcza, @julekstep napiszę że twoja żona się puszcza i @RappaR napiszę że twoja żona się puszcza to do jakich dojdziesz wniosków?

Podałem konkretne cytaty, nie, nie zajęło mi to dużo czasu. Udowodniłem, że nie kłamię, wszystkie te posty wskazują moja krytykę PiSu i rozczarowanie ta partią. Ignorujesz dowody, bo nie potrafisz przyznać się do błędu.

Mam.zrobic ankietę na temat tego jakiej partii jestem zwolennikiem? Czy Ciebie, przepraszam za wyrażenie, popierdoliło? Może jeszcze zrobię ankietę czy dziś srałem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Jeżeli ja napiszę, że twoja żona się puszcza, @julekstep napiszę że twoja żona się puszcza i @RappaR napiszę że twoja żona się puszcza to do jakich dojdziesz wniosków?

Podałem konkretne cytaty, nie, nie zajęło mi to dużo czasu. Udowodniłem, że nie kłamię, wszystkie te posty wskazują moja krytykę PiSu i rozczarowanie ta partią. Ignorujesz dowody, bo nie potrafisz przyznać się do błędu.

Mam.zrobic ankietę na temat tego jakiej partii jestem zwolennikiem? Czy Ciebie, przepraszam za wyrażenie, popierdoliło? Może jeszcze zrobię ankietę czy dziś srałem?

 

Znowu wychodzi z ciebie prymityw. Tak to może z rodziną lub kolegami, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał(a):

Nie jesteśmy kolegami?:/

Oznaczales @RappaR , więc pewnie uważasz go za kolegę, a piszesz o nim takie rzeczy:

W dniu 8.12.2023 o 14:59, fluber napisał(a):

Wciąż nie rozumiem dlaczego na medycynie poza sprawdzaniem wiedzy merytorycznej nie weryfikuje się, czy ktoś nie ma po prostu zaburzonego sposobu postrzegania rzeczywistości, braku empatii i niezrozumienia podstawowych ludzkich emocji.

....

Takiego pierdolnietego człowieka jak ty powinno się izolować od społeczeństwa, żebym swoimi głupimi tekstami nie zatruwał otoczeniu życia. Naprawdę nie rozumiem, biorąc pod uwagę za co modzi dają tutaj bany, że masz możliwość pisania tutaj i puszenia się jak paw, że jesteś zje***y.

 

Więc zdecydowanie nie jesteśmy kolegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co fluber. Im częściej czytam twoje posty (teksty pod nickiem), coraz gorsze zdanie mam o tobie. Wiem, że cię to wali, bo to bez znaczenia, ale faktycznie coraz bardziej fałszywa maska opada z ciebie. Inni forumowicze, lubiani, nielubiani przez ogół są przynajmniej prawdziwi, szczerzy w tym co posza i raczej wierza w to. Nie zgrywają kogoś kim nie są. A tu, z kulturalnego katolika, jakiego przynajmniej ja widziałem na początku mojej obecności w tym temacie wychodzi z ciebie kłamliwy prymityw. Nie zawsze, ale częściej niż sugerowałaby Twoja fikcyjna postawa jaka próbujesz wciskać innym. 

Zero autorefleksji kolego. Zero. Tylko brniesz w to dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Oznaczales @RappaR , więc pewnie uważasz go za kolegę, a piszesz o nim takie rzeczy:

 

Więc zdecydowanie nie jesteśmy kolegami.

Ciebie dziś wieczorem oznaczyłem kilka razy.

6 minut temu, Szabla napisał(a):

Wiesz co fluber. Im częściej czytam twoje posty (teksty pod nickiem), coraz gorsze zdanie mam o tobie. Wiem, że cię to wali, bo to bez znaczenia, ale faktycznie coraz bardziej fałszywa maska opada z ciebie. Inni forumowicze, lubiani, nielubiani przez ogół są przynajmniej prawdziwi, szczerzy w tym co posza i raczej wierza w to. Nie zgrywają kogoś kim nie są. A tu, z kulturalnego katolika, jakiego przynajmniej ja widziałem na początku mojej obecności w tym temacie wychodzi z ciebie kłamliwy prymityw. Nie zawsze, ale częściej niż sugerowałaby Twoja fikcyjna postawa jaka próbujesz wciskać innym. 

Zero autorefleksji kolego. Zero. Tylko brniesz w to dalej. 

To jest w sumie zabawne, że ten zarzut pada w moim kierunku. Rappar wielokrotnie podzielał moje zdanie, mayor wielokrotnie mnie obrażał, ale kiedy Rappar zrobił mayorowi cos wg mnie absolutnie niedopuszczalnego, to zareagowałem bezkompromisowo jak to wrzucił mój kolega @Pablo81. Bo ja nie okopuje się na pozycji, nie jestem betonem w żadnej kwestii, nie udaje milszego niż jestem w rzeczywistości, w swojej blaznowatosci, ironii, zaczepkach i przekomarzaniu się jestem autentyczny. I jestem jedyną osobą która może o tym wiedzieć.

Klisze, które nakładacie na mój obraz to wasze klisze. I świadczą o Was, nie o mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.