Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał(a):

W jaki sposób pisanie, że kłamie w sytuacji w której pisze prawdę na mi pomóc?

Nie piszesz prawdy. 

Jesteś, dzięki swoim wpisom, postrzegany jako główny obrońca pis. A potem piszesz, że jesteś rozczarowany ich druga kadencją, kiedy podczas jej trwania twoja jej ocena byla na wskroś pozytywną.

Ale rób jak uważasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Morda to morda :)

Napisala, że nick Flubera kojarzy się z poparciem dla pisu :) No niemożliwe, przecież fluber pisze, że krytykował PiS :)

strzelam że on tu był w top5 jeśli chodzi o ilość 'krytycznych wpisów nt. PiS'

ale że nie robił tego wyłącznie to betonowe antypoisowe kibolstwo z forumka to przeoczyło

 

NIE DZIWI :) 

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Jesteś, dzięki swoim wpisom, postrzegany jako główny obrońca pis.

ja jestem tutaj głównym pisiorem mordko

nawet jak nie głosowałem już na PiS to chociaż na PiS BiS (bezpartyjnych) a nie na Hołownię/Petru jak ta chorągiewa fluber

 

trzymaj się faktów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie piszesz prawdy. 

Jesteś, dzięki swoim wpisom, postrzegany jako główny obrońca pis. A potem piszesz, że jesteś rozczarowany ich druga kadencją, kiedy podczas jej trwania twoja jej ocena byla na wskroś pozytywną.

Ale rób jak uważasz 

Nie mam wpływu na to jaką etykietę mi przykleiles. Nie ma ona jednak wiele wspólnego z faktami. Chwaliłem PiS, krytykowałem PiS. Zależy co zrobił. W 2 ich kadencji mojej krytyki było dużo więcej, podałem jeden przykład, mogę podać ich więcej, tylko po co, skoro ich nie czytasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

strzelam że on tu był w top5 jeśli chodzi o ilość 'krytycznych wpisów nt. PiS'

ale że nie robił tego wyłącznie to betonowe antypoisowe kibolstwo z forumka to przeoczyło

 

NIE DZIWI :) 

ja jestem tutaj głównym pisiorem mordko

nawet jak nie głosowałem już na PiS to chociaż na PiS BiS (bezpartyjnych) a nie na Hołownię/Petru jak ta chorągiewa fluber

 

trzymaj się faktów!

Ty napisałeś, że nick Flubera kojarzy się z pisem :) Nie ja :)

 

To się dziś dowiedziałem , że fluber podczas drugiej kadencji nie był zadowolony z rządow PiSu :)

Dosc na dziś internetow :)

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Nie mam wpływu na to jaką etykietę mi przykleiles. Nie ma ona jednak wiele wspólnego z faktami. Chwaliłem PiS, krytykowałem PiS. Zależy co zrobił. W 2 ich kadencji mojej krytyki było dużo więcej, podałem jeden przykład, mogę podać ich więcej, tylko po co, skoro ich nie czytasz? 

Nie chodzi o moją łatkę, a o łatkę wszystkich userow oprócz Julka. Skądś ona się wzięła.

Niech twoje sumienie zwycięży nad twoją pychą :) Tego ci życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 09:15, fluber napisał(a):

@starYfaN 

Generalnie gospodarka to najmocniejszy punkt PiSu i chyba jedyny gdzie można powiedzieć że byli znacznie lepsi od poprzedników 

@Pablo81 nie będę się bawił we wrzucaniu tekstów że Kaczyński się kończy, że PiS ma zła kampanię, że zaorali naukę itd..bo nawet nie widzę sensu, ale zarzuciłes mi kłamstwo w sprawie rozczarowania PiSem, więc co np jak interpretuje są to zdanie? Czy ono może wskazywać na rozczarowanie rządami PiSu? Jak sądzisz? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie mam wpływu na to jaką etykietę mi przykleiles. Nie ma ona jednak wiele wspólnego z faktami. Chwaliłem PiS, krytykowałem PiS. Zależy co zrobił. W 2 ich kadencji mojej krytyki było dużo więcej, podałem jeden przykład, mogę podać ich więcej, tylko po co, skoro ich nie czytasz? 

Krytykować zacząłeś dopiero od Czarnka. Po czym zagłosowałeś na Hołownia dla podwyżek. Teraz już wierzę, że głosowałeś kiedyś na człowieka z plasteliny Gowina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ty napisałeś, że nick Flubera kojarzy się z pisem :) Nie ja :)

w sensie to ja pisałem monologi o jakimś pisowskim trio itp? xD

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

To się dziś dowiedziałem , że fluber podczas drugiej kadencji nie był zadowolony z rządow PiSu :)

Dosc na dziś internetow :)

Gdybyś posiadał umiejętność/chęć czytania ze zrozumieniem  to wiedziałbyś już o tym od paru lat xD (a przynajmniej o tym że są dość istotne obszary w ramach rządu PiSu z których fluber nie jest zadowolony)

ale mam dziwne wrażenie że Ty tu lubisz sobie popisać a niekoniecznie czytać posty (co jest o tyle dziwne że zazwyczaj jak piszesz to w odpowiedzi do kogoś), czego ofc nie będę Ci bronił Przyjacielu! xD

2 minuty temu, jack napisał(a):

Krytykować zacząłeś dopiero od Czarnka. Po czym zagłosowałeś na Hołownia dla podwyżek. Teraz już wierzę, że głosowałeś kiedyś na człowieka z plasteliny Gowina. 

ten żal betonu antypisowego do ludzi którzy przestali głosować na PiS jest rozczulający ❤️ 

(ale wiadomo -> trzeba mieć jakiegoś wroga! xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

@Pablo81 nie będę się bawił we wrzucaniu tekstów że Kaczyński się kończy, że PiS ma zła kampanię, że zaorali naukę itd..bo nawet nie widzę sensu, ale zarzuciłes mi kłamstwo w sprawie rozczarowania PiSem, więc co np jak interpretuje są to zdanie? Czy ono może wskazywać na rozczarowanie rządami PiSu? Jak sądzisz? 

Niestety nie mam czasu cytować wszystkich pochwalnych postów. Może się mylę i ty masz rację , że dawałeś upust swojemu rozczarowaniu. Jednak na wypadek,  gdyby się nie mylil, zastanów się nad tym , co napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Niestety nie mam czasu cytować wszystkich pochwalnych postów. Może się mylę i ty masz rację , że dawałeś upust swojemu rozczarowaniu. Jednak na wypadek,  gdyby się nie mylil, zastanów się nad tym , co napisalem.

Ale ja nie twierdzę że nie było pochwalnych postów. Chwaliłem PiS np za gospodarkę, ale to nie zmienia faktu, że ich też krytykowałem i nawet wkleiłem post sprzed kilku miesięcy w którym wyraźnie widać moje rozczarowanie. To jest etap, na którym powinieneś przeprosić mnie za swoje oskarżenia i przyznać do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

w sensie to ja pisałem monologi o jakimś pisowskim trio itp? xD

Gdybyś posiadał umiejętność/chęć czytania ze zrozumieniem  to wiedziałbyś już o tym od paru lat xD (a przynajmniej o tym że są dość istotne obszary w ramach rządu PiSu z których fluber nie jest zadowolony)

ale mam dziwne wrażenie że Ty tu lubisz sobie popisać a niekoniecznie czytać posty (co jest o tyle dziwne że zazwyczaj jak piszesz to w odpowiedzi do kogoś), czego ofc nie będę Ci bronił Przyjacielu! xD

ten żal betonu antypisowego do ludzi którzy przestali głosować na PiS jest rozczulający ❤️ 

(ale wiadomo -> trzeba mieć jakiegoś wroga! xD)

Ogólnie mało wznosisz oprócz pieniactwa i jakichś dziwnych epitetów :) Rozumiem, że ma to budować w tobie poczucie oblężonej twierdzy i serio zabawne jest , jak piszesz o szukaniu wroga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał(a):

 Po czym zagłosowałeś na Hołownia dla podwyżek.

Oczywiście, że to był jeden z najważniejszych powodów. Finansowanie nauki jest w zapaści, procent PKB jaki na to przeznaczamy jest śmieszny w porównaniu do Europy zachodniej, a blokada środków z kpo torpeduje mnóstwo projektów łączących uczelnie z biznesem. Krytykowalem to wielokrotnie, bo rząd strasznie ten obszar zaniedbał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

pisz po prostu kropki w postach, albo rzucaj tylko słowa klucze

dyskutanci sobie i tak przeczytają co tam chcą!

Jakby wrzucał kropki, to nikomu nie kojarzyłby się z pisem. A się kojarzy :)

Wiele osób zarzucało ci, że jesteś forumowym klaunem. Bo pisałeś kropki? No jak to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Jakby wrzucał kropki, to nikomu nie kojarzyłby się z pisem. A się kojarzy :)

 

W pierwszej kadencji bardzo chwaliłem PiS - stąd wzięła się łatka. 

Ale jeżeli cytuje Ci posty, które są dowodami, że się mylisz to wypada przeprosić, a nie dalej w to brnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ogólnie mało wznosisz oprócz pieniactwa i jakichś dziwnych epitetów :) Rozumiem, że ma to budować w tobie poczucie oblężonej twierdzy i serio zabawne jest , jak piszesz o szukaniu wroga :)

Przyjaciela już mam (Ciebie), więc jakiś wróg też by się przydał, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Ale ja nie twierdzę że nie było pochwalnych postów. Chwaliłem PiS np za gospodarkę, ale to nie zmienia faktu, że ich też krytykowałem i nawet wkleiłem post sprzed kilku miesięcy w którym wyraźnie widać moje rozczarowanie. To jest etap, na którym powinieneś przeprosić mnie za swoje oskarżenia i przyznać do błędu.

Nie jestem w błędzie. Uwazam, że kłamiesz. Możesz mnie pozwać, czy zrobić to, czym tam groziles innym. Spoko. Wytknalem to, bo po prostu możesz tego nie widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.