Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie doceniasz zasług Kurskiego. Ten codzienny bełkot w Wiadomościach mocno zmobilizował elektorat ówczesnej opozycji. Przekonywali przekonanych Pisowcow, mobilizowali nieprzekonanych opozycjonistów :)

dokładnie, babcia mojej żony poszła na wybory prezydenckie ponieważ wystraszyła się eutanazji od Trzaskowskiego (ostatni tydzień kampanii w wiadomościach) a teraz była przerażona że ciapaci wejdą jej przez płot jak hitlersyn otworzy granice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Już to puścili w nowym i obiektywnym programie informacyjnym o 19:30;)

Są jakieś ogólnodostępne statystyki ile razy dany film był wyświetlany w tv? Rozumiem, że raz do roku około północy na TVP kobieta to co innego niż wcale. Ale skoro dany film jest emitowany 1 raz w programach TVP i w tym samym czasie 10 razy w programie komercyjnym to jest to dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Są jakieś ogólnodostępne statystyki ile razy dany film był wyświetlany w tv? Rozumiem, że raz do roku około północy na TVP kobieta to co innego niż wcale. Ale skoro dany film jest emitowany 1 raz w programach TVP i w tym samym czasie 10 razy w programie komercyjnym to jest to dziwne. 

Powiedzieli że nie było ich w TVP. To kłamstwo żołnierzu, tyle w temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A wiesz, że każdy twój post krytykujący koalicję pokazuje, jak bardzo się sprzedałeś?

To bardzo poważne oskarżenie, ten sposób myślenia jest mi zupelnie obcy

po ogromnym zawodzie, który sprawił mi PiS swoją drugą kadencja uznałem, że muszę patrzeć na ręce swoich wybrańców od samego początku.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

To bardzo poważne oskarżenie, ten sposób myślenia jest mi zupelnie obcy

po ogromnym zawodzie, który sprawił mi PiS swoją drugą kadencja uznałem, że muszę patrzeć na ręce swoich wybrańców od samego początku.

Jakaż frustracja musi się w tobie piętrzyć, kiedy ekipa, której zaufaleś robi (prawie) wszytko źle... Współczuję. Tylko skąd te uśmieszki na końcu niemal każdego zdania? I dziwnie wyrażales rozczarowanie pis chwaląc ich niemal każdą decyzję.

A tak serio to nie kłam (pogrubione). Po prostu. Porozmawiaj z księdzem, któremu ufasz. Może pozwoli tobie zdefiniować pojęcie prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jakaż frustracja musi się w tobie piętrzyć, kiedy ekipa, której zaufaleś robi (prawie) wszytko źle... Współczuję. Tylko skąd te uśmieszki na końcu niemal każdego zdania? I dziwnie wyrażales rozczarowanie pis chwaląc ich niemal każdą decyzję.

A tak serio to nie kłam (pogrubione). Po prostu. Porozmawiaj z księdzem, któremu ufasz. Może pozwoli tobie zdefiniować pojęcie prawdy.

Ale o czym mam rozmawiać skoro to prawda? To co robisz zaczyna przypominać stalking, serio. Kłamstwem jest że chwaliłem ich niemal każda decyzję, a już na pewno nie pod koniec ich rządów gdzie wielokrotnie wyrażałem swoje rozczarowanie i informowałem o głosowaniu na partie Hołowni co też zrobiłem. Prawdę powiedziawszy nie przypominam sobie kiedy ostatnio chwaliłem PiS na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Ale o czym mam rozmawiać skoro to prawda? To co robisz zaczyna przypominać stalking, serio. Kłamstwem jest że chwaliłem ich niemal każda decyzję, a już na pewno nie pod koniec ich rządów gdzie wielokrotnie wyrażałem swoje rozczarowanie i informowałem o głosowaniu na partie Hołowni co też zrobiłem. Prawdę powiedziawszy nie przypominam sobie kiedy ostatnio chwaliłem PiS na forum. 

kiedy się nauczysz tego że antypisowy beton nie czyta treści postów tylko nick piszącego? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ale o czym mam rozmawiać skoro to prawda? To co robisz zaczyna przypominać stalking, serio. Kłamstwem jest że chwaliłem ich niemal każda decyzję, a już na pewno nie pod koniec ich rządów gdzie wielokrotnie wyrażałem swoje rozczarowanie i informowałem o głosowaniu na partie Hołowni co też zrobiłem. Prawdę powiedziawszy nie przypominam sobie kiedy ostatnio chwaliłem PiS na forum. 

Chce ci pomóc. Wiem, że ciężko ci przyjąć, iż możesz popełnić błąd czy grzech, ale częste fluberowanie sprawiło, że ciężko ci ocenić, co jest prawdą, a co nie. Zainspirowany świątecznym kazaniem chciałem ci pomóc, ale chyba nie chcesz mojej pomocy przyjąć. Nie jest to niespodzianką, stąd sugestia o rozmowie z osobą, która jest dla ciebie autorytetem. Serio, już wiele osób zarzucało ci ekhmm "zakrzywienie prawdy", powstał nawet termin fluberowania. Ale jak czujesz się nękany moimi wpisami, to chyba nie trafią do ciebie. Więc nie będę tego robił.

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

kiedy się nauczysz tego że antypisowy beton nie czyta treści postów tylko nick piszącego? 🙃

Hahahaah :)

Wyśmienite! Tym wpisem potwierdziles, że fluber sprzyjał pisowi :)

Swietny jesteś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 19:54, fluber napisał(a):

 

To jest zwykle złodziejstwo. Ignorowanie merytorycznych ocen i jednoosobowe rozdawnictwo

https://tvn24.pl/premium/willa-plus-co-druga-nagrodzona-przez-przemyslawa-czarnka-organizacja-miala-najpierw-negatywna-ocene-6722991

@Pablo81 pierwszy z brzegu przykład mojego chwalenia rządu i ich polityki.

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Morda to morda :)

Napisala, że nick Flubera kojarzy się z poparciem dla pisu :) No niemożliwe, przecież fluber pisze, że krytykował PiS :)

Przecież to czy krytykowałem można sprawdzić. A jeżeli ktoś czyta nie tylko mój nick, ale też treść moich postów to z pewnością pamięta czy krytykowałem PiS czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.