Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mayor napisał(a):

Tia.,A Ty się chwaliłeś że dzięki PiS zarabiasz dużo na wielu etatach 

Najwyraźniej wcale nie zarabiam dużo.

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Trolling xD

Żaden trolling, pomijając skandaliczne stawki grubo powyżej wartości rynkowej, to wrzucanie wyższych kwot na fakturę to jest jawne omijanie podatków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał(a):

Czyli masz dużo, ale doopa boli że ktoś ma więcej, .Znaczy jak Ty byś tyle zarabiał, to by było git

Dupa mnie boli, bo zamiast na wartosciowe programy przejebano kase z dotacji na przeciętnych dziennikarzy, płacąc im gwiazdorskie stawki i to jeszcze omijając podatki ( i podejrzewam że ustawę kominowa przy okazji też). Moje zarobki nie mają z tym nic wspólnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Dupa mnie boli, bo zamiast na wartosciowe programy przejebano kase z dotacji na przeciętnych dziennikarzy, płacąc im gwiazdorskie stawki i to jeszcze omijając podatki ( i podejrzewam że ustawę kominowa przy okazji też). Moje zarobki nie mają z tym nic wspólnego 

A mój pomysł z grantami celowymi uznałeś za wariactwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał(a):

Żaden trolling, pomijając skandaliczne stawki grubo powyżej wartości rynkowej, to wrzucanie wyższych kwot na fakturę to jest jawne omijanie podatków. 

W takim razie rozumiem że pierwszy rzucasz kamieniem poniewaz nigdy nie zawyżyles faktury.

W takim wypadku zwracam honor.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Dupa mnie boli, bo zamiast na wartosciowe programy przejebano kase z dotacji na przeciętnych dziennikarzy, płacąc im gwiazdorskie stawki i to jeszcze omijając podatki ( i podejrzewam że ustawę kominowa przy okazji też). Moje zarobki nie mają z tym nic wspólnego 

To trzeba było się uczyć.,Nie chodziło sie do szkoły , teraz sie dźwiga toboły., Nie  nosiło się teczki, teraz się nosi woreczki, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2017 o 00:16, mayor napisał(a):

.,Miałem kiedyś takie zdarzenie,:W drugi dzień świąt w 2013 roku zostałem wysłany w "trybie pilnym" do klientki na Chelsea W 14 st,czwarte piętro bez windy,walizka z próbkami ciężka jak diabli,ale za to dwie miłe ładne dziewczyny .,Kiedy wyrównałem oddech po wspinaczce

 

5 minut temu, mayor napisał(a):

To trzeba było się uczyć.,Nie chodziło sie do szkoły , teraz sie dźwiga toboły.,

Ok:)

19 minut temu, jack napisał(a):

 

To że pieniądze są wydawane na to na co powinny 

Jak rząd daje granty to pieniądze są wydawane na to na co powinny? Nie znałem Cię od tej strony

https://www.rp.pl/polityka/art38063991-miliony-od-ministra-czarnka-na-badanie-chrystianofobii-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał(a):

Jak rząd daje granty to pieniądze są wydawane na to na co powinny? Nie znałem Cię od tej strony

https://www.rp.pl/polityka/art38063991-miliony-od-ministra-czarnka-na-badanie-chrystianofobii-w-polsce

Chcesz tym udowodnić, że katolicy to złodzieje i nie powinni dzielić/dostawać pieniędzy? Nie spodziewałem się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie idź drogą "Proszę pani, a Jasiu też tak robi". 

Pisałem już, dlaczego od ciebie wymagam więcej.

A i to jest ironia. Ty ja też stosujesz, ale ja się odniosłem do kłamstw nie będących ironią.

Stosujesz podwójne standardy. Ja kłamię, inni ironizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.