Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Pisałem o tym, czy ty piszesz prawdę. Masz prawo do eksperymentów/pisania nieprawdy/trollowania itp. Tylko nie pisz proszę , że jesteś katolem, bo mamy potem opinię, jaką mamy.

Naprawdę jest opłata paliwowa, naprawdę po ją podnosi, naprawdę kasa z tego tytułu idzie na fundusz drogowy i kolejowy ( czy jakoś tak), naprawdę dobrze będzie jeśli na to pójdzie bo trzeba dofinansować inwestycje w infrastrukturę wokół cpk i trzeba z czegoś to sfinansować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Naprawdę jest opłata paliwowa, naprawdę po ją podnosi, naprawdę kasa z tego tytułu idzie na fundusz drogowy i kolejowy ( czy jakoś tak), naprawdę dobrze będzie jeśli na to pójdzie bo trzeba dofinansować inwestycje w infrastrukturę wokół cpk i trzeba z czegoś to sfinansować 

Naprawdę jesteś z tego zadowolony, bo będą nowe drogi?

Mi się wydaje, a ty wiesz, że nie popierasz tych opłat, tylko piszesz to, aby wytknąć hipokryzję rządzących. A piszesz nieprawdę, że popierasz. 

Przeczytaj w Książeczce do nabożeństwa, na czym polega szczegółowy rachunek sumienia. Potem skalsyfikuj swoje fikołki tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Naprawdę jesteś z tego zadowolony, bo będą nowe drogi?

Mi się wydaje, a ty wiesz, że nie popierasz tych opłat, tylko piszesz to, aby wytknąć hipokryzję rządzących. A piszesz nieprawdę, że popierasz. 

Przeczytaj w Książeczce do nabożeństwa, na czym polega szczegółowy rachunek sumienia. Potem skalsyfikuj swoje fikołki tutaj.

Ma być S8 do wrocka i kolej dużej prędkości z wrocka do Warszawy w niecałe 2 godziny. I serio chciałbym żeby te inwestycje się zrealizowały. 

Nie nadążam za Tobą. Jak krytykuje po to mi zarzucasz hipokryzję ( bo nie krytykowałes tak PiS) jak chwalę to zarzucasz mi kłamstwo. Nie dogodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Ma być S8 do wrocka i kolej dużej prędkości z wrocka do Warszawy w niecałe 2 godziny. I serio chciałbym żeby te inwestycje się zrealizowały. 

Nie nadążam za Tobą. Jak krytykuje po to mi zarzucasz hipokryzję ( bo nie krytykowałes tak PiS) jak chwalę to zarzucasz mi kłamstwo. Nie dogodzisz

Po prostu nie kłam. Wyrażają swoje poglądy tak, aby pisać prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał(a):

Nie mogę się doczekać styczniowej wypłaty, która będzie taka sama jak grudniowa. Obstawiam że podwyżkę zobaczę w maju:)

A to takie trudne do uwierzenia, że można zagłosować na kogoś innego niż PiS?;)

Jasne że można zagłosować, ale w odniesieniu do Twojej osoby trudno uwierzyć, tym bardziej że nie ma możliwości zweryfikowania.,Przecież jesteś naczelnikiem nieformalnej grupy forumowych fanów Kaczyńskiego 

3 minuty temu, fluber napisał(a):

 naprawdę dobrze będzie jeśli na to pójdzie bo trzeba dofinansować inwestycje w infrastrukturę wokół cpk i trzeba z czegoś to sfinansować 

Chociażby przez to z jakim entuzjazmem piszesz o tym przekręcie Horały i reszty pisowskich złodziei zwanym CPK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał(a):

Nie kłamię, bolesne są Twoje pomówienia 

Nie kłam, że nie kłamiesz, kłamczuszku. Jeszcze chwila, to łatka błazna- kłamczuszka przyklei się do Ciebie. Jakoś mało kto Ci wierzy, zwłaszcza w Twoje zapewnienia o nie kłamaniu, trollowaniu i eksperymentowaniu.

A nawet jeśli trolujesz i eksperymentujesz, to beznadziejnie Ci wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał(a):

Jasne że można zagłosować, ale w odniesieniu do Twojej osoby trudno uwierzyć, tym bardziej że nie ma możliwości zweryfikowania.,Przecież jesteś naczelnikiem nieformalnej grupy forumowych fanów Kaczyńskiego 

To jest forum internetowe. Możliwe, że jestem byłym kochankiem Izabeli Jarugi-Nowackiej i po Smoleńsku postanowiłem wcielić się w rolę politycznego Severusa Snape'a, aby tak naprawdę zniechęcać ludzi do PiSu. Na łożu śmierci ujawnię prawdę i powiem Barbarze, że ma oczy po matce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

To jest forum internetowe. Możliwe, że jestem byłym kochankiem Izabeli Jarugi-Nowackiej i po Smoleńsku postanowiłem wcielić się w rolę politycznego Severusa Snape'a, aby tak naprawdę zniechęcać ludzi do PiSu. Na łożu śmierci ujawnię prawdę i powiem Barbarze, że ma oczy po matce.

Severus Snape >>>>>>> James Bond tak btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał(a):

To jest forum internetowe. Możliwe, że jestem byłym kochankiem Izabeli Jarugi-Nowackiej i po Smoleńsku postanowiłem wcielić się w rolę politycznego Severusa Snape'a, aby tak naprawdę zniechęcać ludzi do PiSu. Na łożu śmierci ujawnię prawdę i powiem Barbarze, że ma oczy po matce.

po takiej linii to Kaczka to maks co może z ciebie być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie, ci co ciągną na fakturę chore pieniądze. Wstydu nie mają.

Tia.,A Ty się chwaliłeś że dzięki PiS zarabiasz dużo na wielu etatach .,Źdźbło w oku bliźniego widzisz i nawet belkę w drugim oku jego 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.