Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mayor napisał(a):

Serio nie wierzysz? Cały czas myślałem że jesteś głęboko wierzący.,To  jak się w Twojej głowie zagnieździły te wszystkie foliarskie teorie spiskowe ?

Spytal kolo z ekipy przygotowujacej sie na okolicznosc wsadzenia do wiezienia przez PiS

xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał(a):

Spytal kolo z ekipy przygotowujacej sie na okolicznosc wsadzenia do wiezienia przez PiS

xD

Serio ? Myślisz że brałem na poważnie straszenie tajną policją polityczną przez Starego Dzbana, albo sądami przez tego drugiego pisiora ?           , I jeszcze spakowałem niezbędnik, żeby być gotowym na okoliczność wsadzenia do więzienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mayor napisał(a):

Serio ? Myślisz że brałem na poważnie straszenie tajną policją polityczną przez Starego Dzbana, albo sądami przez tego drugiego pisiora ?           , I jeszcze spakowałem niezbędnik, żeby być gotowym na okoliczność wsadzenia do więzienia 

Szlugi 

Kup dużo szlugow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Serio ? Myślisz że brałem na poważnie straszenie tajną policją polityczną przez Starego Dzbana, albo sądami przez tego drugiego pisiora ?           , I jeszcze spakowałem niezbędnik, żeby być gotowym na okoliczność wsadzenia do więzienia 

 

W dniu 19.12.2023 o 10:47, ely3 napisał(a):

na pewno nie pisaniem ,że zabił własne dziecko z powodu pijaństwa czy zaniedbań... Więc jesteście na tym samym niskim obrzydliwym poziomie... I powiem wam więcej 

jeśli jeszcze raz zobaczę ,że któryś z Was sugeruje coś w tym stylu to dostajecie bana pernamentnego. Bo może w Twojej głowie nazwanie kogoś śmieciem jest spoko ale nie raczej nie

I powiem więcej jak mieliśmy w dwójkę bana na 3 miesiąca to poziom dyskusji o polityce poszedł znacząco w górę. 

@mayor Ciebie też dotyczy to ostrzeżenie. Mam serdecznie dość tego jak obrzucacie się wyzwiska błotem i ogólnie prawie każdy Wasz wpis pokazuje jak niską kulturę reprezentujecie . Wasz wybór. Konsekwencje są Wam znane

Koniec Kropka jak mówi moja córka

 

Ciekawe czy Ely3 dotrzyma słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Nie widzę podstaw do reakcji 

 

Dzban? Pisior? 

No proszę cię 

Ely3 dał ostatnie ostrzeżenie nam nawet nie jak w jakikolwiek sposób obraziłem @mayor, tylko stwierdziłem, że się boi ze strachu przed moją reakcją powtórzyć swoje słowa, co nie jest obraźliwe, tylko jest stwierdzeniem faktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szabla napisał(a):

Dajcie już spokój jeden z drugim. Zaczynacie centymetr po centymetrze przekraczać granice badając cierpliwość moderow/adminow/forumowej policji. 

A potem będzie płacz: "ja tylko przecież napisałem @%@%#"

Nic nie pisałem do neigo. Ely3 powiedział, że za każdy następny post zaczepiający będzie banował.
Mayor kolejny raz mnie zaczepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Żałosny jesteś wklejając ten cytat za każdym razem. Mam nadzieję, że @ely3 widzi, że robisz to pełną premedytacją śmiejąc mu się w twarz. 

Nie zaczepiałem od tamtej pory Mayora ani razu. W żaden, ale to w żaden sposób. To właśnie Mayor śmieje się w twarz @ely3 pokazując, że jego słowo nic nie znaczy.
Ja się w żadne pysków nie wdawałem, po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Nic nie pisałem do neigo. Ely3 powiedział, że za każdy następny post zaczepiający będzie banował.
Mayor kolejny raz mnie zaczepia

Maaaamusiuuuuu on mnie przezywa! 

 

Buuuuuuuu

46 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

@RappaR daj spokój...

Swoją drogą nie wiem gdzie @mayor mieszka jak widzi wszystkich, wszędzie i zawsze na gazie, naprawde smutna okolica.

Sosnowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.