Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał(a):

List Rektora Kalinowskiego. Jest w necie. Przeczytaj. Przyda ci się.

Trochę ich jest. To jest fragment tego dzisiejszego?

Obecny rok akademicki zapoczątkowaliśmy uroczystością uhonorowania tytułem doktora honoris causa naszej uczelni wybitnego argentyńskiego rabina prof. Abrahama Skórki, którego zaangażowanie w dialog żydowsko-chrześcijański bardzo ceni papież Franciszek. Jego spojrzenie na kwestię dialogu może nas wiele nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Trochę ich jest. To jest fragment tego dzisiejszego?

Obecny rok akademicki zapoczątkowaliśmy uroczystością uhonorowania tytułem doktora honoris causa naszej uczelni wybitnego argentyńskiego rabina prof. Abrahama Skórki, którego zaangażowanie w dialog żydowsko-chrześcijański bardzo ceni papież Franciszek. Jego spojrzenie na kwestię dialogu może nas wiele nauczyć.

Wpisz "list rektora KUL na Boże Narodzenie 2023".

Przeczytanie pkt. 2. może ci sporo dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Przewidujesz, że dzieci będą chodzić do szkoły przez 7 dni w tygodniu? Czy może zamierzasz wprowadzić segregację? 

Skądże, będą chodzić przez 5 dni w tygodniu. 

Jaka segregację? Po prostu nie byłoby klas, poszczególne przedmioty na różnych poziomach trudności byłyby wrzucane w grafik w różne dni do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, josephnba napisał(a):

Czekaliśmy aż przyjdziesz odpalony jak fajerwerki na sylwestra 

 

Wnuczęta obchodzą święta? Dostają prezenty od ŚW. MIKOŁAJA?

Czemu by miały nie obchodzić ? To że ten bydlak Jędraszewski stygmatyzuje dzieci i rodziców z niepełnych rodzin, nie znaczy że może im zabronić obchodzenia świąt., Były też na pasterce i myślę że niepotrzebnie, bo smród wódy w kościele i widok w większości najebanych parafian to raczej nie jest to z czym dzieci powinny kojarzyć uroczystości kościelne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mayor napisał(a):

Czemu by miały nie obchodzić ? To że ten bydlak Jędraszewski stygmatyzuje dzieci i rodziców z niepełnych rodzin, nie znaczy że może im zabronić obchodzenia świąt., Były też na pasterce i myślę że niepotrzebnie, bo smród wódy w kościele i widok w większości najebanych parafian to raczej nie jest to z czym dzieci powinny kojarzyć uroczystości kościelne 

Bo na pasterkę w większości chodzą właśnie tacy ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał(a):

Skądże, będą chodzić przez 5 dni w tygodniu. 

Jaka segregację? Po prostu nie byłoby klas, poszczególne przedmioty na różnych poziomach trudności byłyby wrzucane w grafik w różne dni do wyboru.

Ok, żałuję, że spytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Kiedy ostatni raz byłeś na takiej pasterce?

Wczoraj., W zeszłym roku ci najbardziej najebani stali na zewnątrz kościoła i w środku tak nie śmierdziało wódą, w tym roku deszcz tak napierdalał że całe towarzystwo zmuszone było wejść do środka i nie dość że był tłok to jeszcze smród gorzały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał(a):

Wczoraj., W zeszłym roku ci najbardziej najebani stali na zewnątrz kościoła i w środku tak nie śmierdziało wódą, w tym roku deszcz tak napierdalał że całe towarzystwo zmuszone było wejść do środka i nie dość że był tłok to jeszcze smród gorzały 

Po co byłeś w Kościele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mayor napisał(a):

Wczoraj., W zeszłym roku ci najbardziej najebani stali na zewnątrz kościoła i w środku tak nie śmierdziało wódą, w tym roku deszcz tak napierdalał że całe towarzystwo zmuszone było wejść do środka i nie dość że był tłok to jeszcze smród gorzały 

Ty na pasterce??? Nie wierzę. Po co tam byłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał(a):

Po co byłeś w Kościele?

A Ty byś puścił dzieci bez opieki o północy ? Tym bardziej że ruch na drogach jak na Marszałkowskiej, a większość kierujących napierdolona do nieprzytomności 

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ty na pasterce??? Nie wierzę.

 

Serio nie wierzysz? Cały czas myślałem że jesteś głęboko wierzący.,To  jak się w Twojej głowie zagnieździły te wszystkie foliarskie teorie spiskowe ?

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

A Ty byś puścił dzieci bez opieki o północy ? Tym bardziej że ruch na drogach jak na Marszałkowskiej, a większość kierujących napierdolona do nieprzytomności 

 

Serio nie wierzysz? Cały czas myślałem że jesteś głęboko wierzący.,To  jak się w Twojej głowie zagnieździły te wszystkie foliarskie teorie spiskowe ?

Znaczy ok, rozumiem że troszczysz się o dzieci 

To się chwali 

 

Myślałem po prostu że niszczysz w każdym że swojego otoczenia wiarę w Boga i zniechecasz ich do Kościoła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Serio nie wierzysz? Cały czas myślałem że jesteś głęboko wierzący.,To  jak się w Twojej głowie zagnieździły te wszystkie foliarskie teorie spiskowe ?

W twoje opowieści nie wierzę i moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Jakie tam foliarskie?. To ciebie rozkładało po dawkach i jako typowy ciemnogród nie zgłosiłeś tego tylko uwierzyłeś w foliarską opowieść nie mającą nic wspólnego z nauką, że to pożądana reakcja 😆

Inne moje foliarskie przewidywania co do rozwoju wojny na Ukrainie okazały się prorocze. Znowu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał(a):

Znaczy ok, rozumiem że troszczysz się o dzieci 

To się chwali 

 

Myślałem po prostu że niszczysz w każdym że swojego otoczenia wiarę w Boga i zniechecasz ich do Kościoła 

Dla mnie to każdy może sobie wierzyć w to co mu pasuje, nawet w kapelusznika.,A w niszczeniu wiary i zniechęcaniu do Kościoła są dosyć skuteczni księża i hierarchowie kościelni , dlatego nie widzę potrzeby żeby ich wyręczać .,Taki biskup Jędraszewski czy ojczym Rydzyk działają doskonale na rzecz laicyzacji społeczeństwa

7 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

W twoje opowieści nie wierzę i moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Jakie tam foliarskie?. To ciebie rozkładało po dawkach i jako typowy ciemnogród nie zgłosiłeś tego tylko uwierzyłeś w foliarską opowieść nie mającą nic wspólnego z nauką, że to pożądana reakcja 😆

Inne moje foliarskie przewidywania co do rozwoju wojny na Ukrainie okazały się prorocze. Znowu 😁

Prorok .,Mesjasz sekty kremlowskich antyszczepionkowców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

W twoje opowieści nie wierzę i moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Jakie tam foliarskie?. To ciebie rozkładało po dawkach i jako typowy ciemnogród nie zgłosiłeś tego tylko uwierzyłeś w foliarską opowieść nie mającą nic wspólnego z nauką, że to pożądana reakcja 😆

Inne moje foliarskie przewidywania co do rozwoju wojny na Ukrainie okazały się prorocze. Znowu 😁

Zgłoś się na ochotnika to tworek 

Tam jest jeszcze kilku Napoleonów, będziesz pasował 

8 minut temu, mayor napisał(a):

Dla mnie to każdy może sobie wierzyć w to co mu pasuje, nawet w kapelusznika.,A w niszczeniu wiary i zniechęcaniu do Kościoła są dosyć skuteczni księża i hierarchowie kościelni , dlatego nie widzę potrzeby żeby ich wyręczać .,Taki biskup Jędraszewski czy ojczym Rydzyk działają doskonale na rzecz laicyzacji społeczeństwa

 

Tu się zgadzam 

Dwaj wspomniani faktycznie szkodzą Kościołowi 

Ale na szczęście nie każdy jest taki 

Zasada jest podobna w każdym zawodzie. Najgłośniej jest o tych skrajnych przypadkach, a reszta, szanowana i robiąca dobrą robotę cierpi na wybrykach garstki pojebów 

 

Przykład to forum i deltuś 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.