Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Przeciez 'zabierz babci dowod' i 'moherowe berety' byly przed Smolenskiem 🙃

Juz nie mowiac o tym podstawianiu swirow pod krzyz po Smolensku - rozumiem ze to bylo robione w celu wzmacniania jednosci narodowej? xD

Dziadek z Wehrmachtu Kurskiego to 2005 rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

Dziadek z Wehrmachtu Kurskiego to 2005 rok 

W tym przypadku najsmieszniejsze jest akurat to ze tym co najmniej sie przebilo do publicznej swiadomosci jest to ze mimo poczatkowych zapewnien Donalda to on faktycznie mial tego dziadka w Wehrmachcie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

W tym przypadku najsmieszniejsze jest akurat to ze tym co najmniej sie przebilo do publicznej swiadomosci jest to ze mimo poczatkowych zapewnien Donalda to on faktycznie mial tego dziadka w Wehrmachcie 🙃

ale tylko dlatego że nie chcieli go w SS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał(a):

ale tylko dlatego że nie chcieli go w SS 

Ogolnie ci topowi gdanscy politycy to wszscy ten sam case - ego nie pozwala im sie przyznac do rzeczy ktore w gruncie rzeczy sa detalami z dupy (dziadek, wspolpraca z UB w jakims malo istotnym okresie) bo k**** musza sami sobie budowac spizowe posagi dla swoich wyznawcow :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Ogolnie ci topowi gdanscy politycy to wszscy ten sam case - ego nie pozwala im sie przyznac do rzeczy ktore w gruncie rzeczy sa detalami z dupy (dziadek, wspolpraca z UB) bo k**** musza sami sobie budowac spizowe posagi dla swoich wyznawcow :)

też mnie jest przykro z powodu jacusia kurskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z wyborców PiS startował z łapami na TDFa pod siedzibą TVP tylko dlatego, że miał inne zdanie.  To są prawdziwi wyborcy PiS , niestety. 

No chyba, że to jakiś fan Ryszarda , ale wątpię. 
 

Ja tam uważam, że jeżeli PiS chce mieć własną TV to niech sobie przywłaszczy TV Republika a nie publiczna , która powinna być apolityczna 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sumie racja, teraz sobie przypomniałem jak dobre 20+ lat temu śp. babcia wyzywała Tuska od Żydów, bo się radyjka nasłuchała ;]

W sumie to te 20+ lat temu to polityczna reprezentacja RM byla Liga Polskich Rodzin.

Przypomnisz mi z czyich list ostatnio kandydowal jeden z ich najbardziej prominentnych liderow z tamtych czasow? 🙃

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Jeden z wyborców PiS startował z łapami na TDFa pod siedzibą TVP tylko dlatego, że miał inne zdanie.  To są prawdziwi wyborcy PiS , niestety. 

No chyba, że to jakiś fan Ryszarda , ale wątpię. 
 

Ja tam uważam, że jeżeli PiS chce mieć własną TV to niech sobie przywłaszczy TV Republika a nie publiczna , która powinna być apolityczna 

W sensie ze starszych ludzi latwiej jest sprowokowac pod nagrywke do neta?

To zes odkryl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał(a):

Przeciez 'zabierz babci dowod' i 'moherowe berety' byly przed Smolenskiem

Z tego co widzę zbd to działanie oddolne 

https://tvn24.pl/najnowsze/akcja-zabierz-babci-dowod-zle-zrozumiana-ra243534-3732198

Smoleńsk to oskarżenie politycznych przeciwników o spisek prowadzący do zabicia prezydenta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

sensie ze starszych ludzi latwiej jest sprowokowac pod nagrywke do neta?

Jak ten koleś mial mniej więcej tyle samo co Jacek Graniecki 

Poza tym Ja uważam, że tutaj PiS nie ma racji. Specjalnie zrobił ustawy aby nie oddać TVP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Z tego co widzę zbd to działanie oddolne 

https://tvn24.pl/najnowsze/akcja-zabierz-babci-dowod-zle-zrozumiana-ra243534-3732198

Smoleńsk to oskarżenie politycznych przeciwników o spisek prowadzący do zabicia prezydenta

 

Jeszcze raz zapytam.

Czy podstawianie swirow pod krzyz to byla akcja budujaca jednosc narodowa?

🙃

Teraz, LAF napisał(a):

Jak ten koleś mial mniej więcej tyle samo co Jacek Graniecki 

Poza tym Ja uważam, że tutaj PiS nie ma racji. Specjalnie zrobił ustawy aby nie oddać TVP 

A pamietasz z czego wziely sie pierwsze protesty jak PiS przejal koryto? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.