Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał(a):

Przecież przyjęcie uchodźców to dla mnie same korzyści. Ja nie mieszkam w dużym mieście, tylko tam pracuje, więc problem dzielnic do których nie można wejść mnie nie dotyczy, a ktoś musi budować drogi, którymi będę się przemieszczał, czy robić i dowozić jedzonko na wynos, które kupuję. 

jak żonka pojedzie na zakupy do miasta i skończy się gangbangiem od ciapatych to szybko zmienisz zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Sewer napisał(a):

Dla mnie posłowie mogą nic nie życzyć, jest mi to wszystko jedno bo tak jak pisałem samemu mi daleko do kościoła a i do bycia katolikiem też nie blisko.

Jeśli chciała złożyć życzenia to niech to zrobi poprawnie a jeśli nie to niech nie robi tego wcale imo.

Nie mam zamiaru życzyć nikomu udanej hanuki ani ramadanu ale gdybym z jakiegoś powodu to zrobił np. swojemu znajomemu to zrobiłbym to tak jak należy z szacunku do niego.

 

CO jest niepoprawnego w "zdrowych pogodnych i wesołych świąt"? 

34 minuty temu, fluber napisał(a):

Przecież przyjęcie uchodźców to dla mnie same korzyści. Ja nie mieszkam w dużym mieście, tylko tam pracuje, więc problem dzielnic do których nie można wejść mnie nie dotyczy, a ktoś musi budować drogi, którymi będę się przemieszczał, czy robić i dowozić jedzonko na wynos, które kupuję. 

No i z samarytanina ponownie wyszedł egoista 

 

Nie gubisz w tych swoich osobowościach?

13 minut temu, fluber napisał(a):

Dlatego ja robię zakupy, żonka bezpiecznie zamknięta w piwnicy:)

Chociaż od czasu do czasu przewietrzyć trzeba, bo grzyb zabija mnóstwo osób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisowcom nawet pegasus niepotrzebny. Siły Demokratyczne same się podkładają.

https://expressbydgoski.pl/tak-przejmuja-media-publiczne-wyciekly-rozmowy-chodzi-o-grupe-wejscie-to-pachnie-stanem-wojennym/ar/c1-18188049

Nie wyciągnęli żadnych wniosków po Sowie. Przedtem paplali, teraz obnoszą się z włączonym komunikatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nikt tak nie podzielil Polakow I nie narobil takiej szkody w umyslach starszych ludzi. Najwiekszy grzech pisu zdecydowanie.

z utylitarnego punktu widzenia wiekszy grzech to narobienie szkody w umyslach mlodszych ludzi 🙃

W sumie nawet na tym filmiku widac ktora strona jest agresywniejsza hihi

I w sumie nie wiem czy jest bardziej odklejona teza ze strony antypisu niz 'PiS podzielil polakow'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jack napisał(a):

Czyli jeśli ona składa życzenia Polakom a nie tylko polskim Katolikom, to według Ciebie jest ok.

Znaczy no, polskim katolikom nie składam życzeń z okazji żydowskich świąt. 

A Ty, komu składasz życzenia w takich sytuacjach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

w sumie nie wiem czy jest bardziej odklejona teza ze strony antypisu niz 'PiS podzielil polakow'

ja mam wrażenie, że tak tak jest od dawna, na pewno nie jest tak, że coś się nasiliło bardziej, mniej więcej od Smoleńska napierdala się nie kończy i trochę jeszcze potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja mam wrażenie, że tak tak jest od dawna, na pewno nie jest tak, że coś się nasiliło bardziej, mniej więcej od Smoleńska napierdala się nie kończy i trochę jeszcze potrwa

Przeciez 'zabierz babci dowod' i 'moherowe berety' byly przed Smolenskiem 🙃

Juz nie mowiac o tym podstawianiu swirow pod krzyz po Smolensku - rozumiem ze to bylo robione w celu wzmacniania jednosci narodowej? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.