Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Reikai napisał(a):

Mnie zastanawia jak Ty uznales, ze to na serio.

9 lat czytam flubera 

Dlatego też nawet jeśli przez chwilę myślałem że trolluje to jednak fluber 

Przez lata naucyl mnie że potrafi zmieniać zdanie i front jak nie przymierzając Gowin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂 

Leżę 

Narracja antyKODowa 8 lat temu a teraz to 

Kitkę już zapiscileslś? Zbiórkę na ciebie robić?

To nie jest powód do żartów, to jest walka dobra ze złem i sorry, będę brutalny, ale na tej wojnie trzeba wybrać stronę. Dobra stronę. 

Jak spojrzysz w oczy swoim dzieciom i wnukom w przyszłości, gdy przyjdą i zapytają, gdzie byłeś kiedy przejmowali TVP? Dlaczego nigdzie nie ma dostępu do rzetelnej i uczciwej informacji? Dlaczego wszystkie kanały mówią dokładnie tak samo?

Tak się przejmuje ludzkie dusze, tak się tłamsi społeczeństwo, tak się tworzy współczesnych niewolników. A człowiek zniewolony, to człowiek który cierpi - teologia uczy o tym od dawna, ale komu chce się słuchać teologii? Nikomu. Lepiej się pośmiać, gdy ważą się losy przyszłości kraju.

Marazm, otępienie, obojętność - albo zareagujemy teraz, albo stracimy szansę na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał(a):

A od 8 lat to w TVP była rzetelna i uczciwa informacja?

Nie zawsze, ale był Agrobiznes, była konserwatywna perspektywa świata, mogłeś zobaczyć jak na świat patrzy rachon, Adamczyk, kleczek. Teraz to całe spektrum opinii zmieni się w TVN bis. Zero pluralizmu, zero inkluzywnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Nie zawsze, ale był Agrobiznes, była konserwatywna perspektywa świata, mogłeś zobaczyć jak na świat patrzy rachon, Adamczyk, kleczek. Teraz to całe spektrum opinii zmieni się w TVN bis. Zero pluralizmu, zero inkluzywnosci

Wysrywy pisowskich propagandystów to nie jest żadne godne uwagi spojrzenie na świat.

Pluralisci chcieli TVN ujebac koncesję.

Masz pluralizm. Republikę sobie odpal albo TRWAM. 

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Boze, lykacie tak oczywiste prowo ze az mi przykro xD

Nigdy nie wiadomo 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Wysrywy pisowskich propagandystów to nie jest żadne godne uwagi spojrzenie na świat.

Pluralisci chcieli TVN ujebac koncesję.

Masz pluralizm. Republikę sobie odpal albo TRWAM. 

Ta sama gadka co zwykle. PiS chciał to, PiS chciał tamto. 

Człowieku, obudź się, to nie jest kwestia chcenia, WIADOMOSCI JUZ NIE MA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

To nie jest powód do żartów, to jest walka dobra ze złem i sorry, będę brutalny, ale na tej wojnie trzeba wybrać stronę. Dobra stronę. 

Jak spojrzysz w oczy swoim dzieciom i wnukom w przyszłości, gdy przyjdą i zapytają, gdzie byłeś kiedy przejmowali TVP? Dlaczego nigdzie nie ma dostępu do rzetelnej i uczciwej informacji? Dlaczego wszystkie kanały mówią dokładnie tak samo?

Tak się przejmuje ludzkie dusze, tak się tłamsi społeczeństwo, tak się tworzy współczesnych niewolników. A człowiek zniewolony, to człowiek który cierpi - teologia uczy o tym od dawna, ale komu chce się słuchać teologii? Nikomu. Lepiej się pośmiać, gdy ważą się losy przyszłości kraju.

Marazm, otępienie, obojętność - albo zareagujemy teraz, albo stracimy szansę na zawsze.

Moje dzieci nie oglądają TV 

Walcz nasz Wallenrodzie

47 minut temu, fluber napisał(a):

Człowieku to jest faszyzm, kontrola przekazu we wszystkich mediach, jeden słuszny światopogląd, bezrefleksyjne społeczeństwo, które uwierzy w każdą bzdurę bez chwili krytycznego myślenia. To jest tragedia na pokolenia

Widać 1984 weszło komuś za mocno 

Tej książki nie wolno czytać po narkotykach ;)

57 minut temu, Reikai napisał(a):

Boze, lykacie tak oczywiste prowo ze az mi przykro xD

A jak się przy tym świetnie bawimy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał(a):

Ja nie wiem jak to robisz, że tak łatwo niektóre osoby trollujesz, ale ta seria była piękna 😂

Ale trollowania to pisanie nieprawdy. Sporo osób zakłada, że jako katolik nie może kłamać i stąd łatwiej o trollowanie czy eksperyment. Chyba, że pisanie, iż jest się osobą wierząca, to też trolling/eksperyment, co powinno wzbudzić jeszcze większy szacunek u Ciebie :)

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Człowieku to jest faszyzm, kontrola przekazu we wszystkich mediach, jeden słuszny światopogląd, bezrefleksyjne społeczeństwo, które uwierzy w każdą bzdurę bez chwili krytycznego myślenia. To jest tragedia na pokolenia

Jest tv Trwam i Republika!

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Boze, lykacie tak oczywiste prowo ze az mi przykro xD

Dziwię się, że tak ochoczo bijesz brawo osobie, która nieraz, kiedy dyskusja przybiera niekorzystny obrót, krzyczy "mam was, eksperyment!" i odwraca kota ogonem. 

Jeżeli nawet teraz, wyjątkowo, jest to dość oczywiste prowo, to nie rozumiem zachwytów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Dziwię się, że tak ochoczo bijesz brawo osobie, która nieraz, kiedy dyskusja przybiera niekorzystny obrót, krzyczy "mam was, eksperyment!" i odwraca kota ogonem. 

Jeżeli nawet teraz, wyjątkowo, jest to dość oczywiste prowo, to nie rozumiem zachwytów :)

Nie wiem czemu jesteś tak zaskoczony tym,że są ludzie, którzy mają poczucie humoru i trochę dystansu do świata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.