Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jack napisał(a):

Ty dałeś się najwyraźniej przekonać kłamstwom wyborczym Tuska bo przecież zmieniłeś front. Ja tymczasem nie bardzo śledziłem kampanię wyborczą i głosowałem jak zawsze. 

No ja nie mogłem głosować jak zawsze bo partia na którą głosowałem startowała pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Czyli nie ukrywasz że jesteś betonem? 🙃

Mylisz systemy walutowe.

Byłbym betonem gdybym jak np. @starYfaN stał murem za partią, którą wybrałem i nie dostrzegał jej wad i nawet wmawiał innym, że czarne jest białe. 

Ja mam po prostu określone poglądy i głosuję na partię której do nich najbliżej. Ale dostrzegam wady tej partii i nie mam zamiaru bronić jej głupich pomysłów.

3 minuty temu, fluber napisał(a):

No ja nie mogłem głosować jak zawsze bo partia na którą głosowałem startowała pierwszy raz

Nie no mogłeś głosować na listę PISu jak poprzednio ale jednak coś przekonało Cię do strony przeciwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jack napisał(a):

Mylisz systemy walutowe.

Byłbym betonem gdybym jak np. @starYfaN stał murem za partią, którą wybrałem i nie dostrzegał jej wad i nawet wmawiał innym, że czarne jest białe. 

Ja mam po prostu określone poglądy i głosuję na partię której do nich najbliżej. Ale dostrzegam wady tej partii i nie mam zamiaru bronić jej głupich pomysłów.

Nie no mogłeś głosować na listę PISu jak poprzednio ale jednak coś przekonało Cię do strony przeciwnej.

No przekonali mnie dużymi podwyżkami pensji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał(a):

Ale Ty masz dobrze z tym Tuskiem 

Ogólnie to z UE bo na kpo wisiała masa inwestycji i projektów, więc te 30 procent podwyżki to fajny bonusik, ale głównie zależało mi na ruszeniu dużych projektów gdzie można dobrze zarobić. Nie będę przecież dłużej uszczęśliwiał innych na siłę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Ogólnie to z UE bo na kpo wisiała masa inwestycji i projektów, więc te 30 procent podwyżki to fajny bonusik, ale głównie zależało mi na ruszeniu dużych projektów gdzie można dobrze zarobić. Nie będę przecież dłużej uszczęśliwiał innych na siłę 

Widzisz @RappaR i @Pan A.? Kolega zadowolony. Taki był pisowski a zawierzył Tuskowi i teraz ze szczęścia promienieje 🫢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał(a):

Widzisz @RappaR i @Pan A.? Kolega zadowolony. Taki był pisowski a zawierzył Tuskowi i teraz ze szczęścia promienieje 🫢

przynajmniej uczciwie pisze że się z Tuska cieszy bo indywidualnie mu się polepszy

 

a nie jak ten beton co się z Tuska cieszy bo ten 'przywróci Polsce normalność i praworządność' xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

przynajmniej uczciwie pisze że się z Tuska cieszy bo indywidualnie mu się polepszy

 

a nie jak ten beton co się z Tuska cieszy bo ten 'przywróci Polsce normalność i praworządność' xD

DOKLADNIE. normalnosc i praworzadnosc + lanie wody za ~300pln/odbiornik/rok zamiast rozlewania zupy <- nie zapominajmy o tym!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

przynajmniej uczciwie pisze że się z Tuska cieszy bo indywidualnie mu się polepszy

Wszystkim teologom dogmatycznym się polepszy 

5 minut temu, memento1984 napisał(a):

DOKLADNIE. normalnosc i praworzadnosc + lanie wody za ~300pln/odbiornik/rok zamiast rozlewania zupy <- nie zapominajmy o tym!

Po zrobiła autopoprawkę do budżetu i podniosła budzet kancelarii premiera w stosunku do budżetu PiS, są absolutnie wyjątkowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

nie jak ten beton co się z Tuska cieszy bo ten 'przywróci Polsce normalność i praworządność' xD

Przynajmniej jest ma to większa szansa niż z poprzednią ekipą. Ale żeby się cieszyć z nadziei to trochę przesada.

A kto się tak z tego cieszy bo z tego co widzę wyborcy PO raczej spokojnie czekają na zmiany? A to jednak zupełnie co innego. 

Mnie za to cieszą a raczej bawią filmiki z Hołownią na tiktoku. Fajnie petuje amatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

Przynajmniej jest ma to większa szansa niż z poprzednią ekipą. Ale żeby się cieszyć z nadziei to trochę przesada.

Przecież ta akcja z TVP pokazuje, że PiS to amatorzy w stosunku do po:)

3 minuty temu, jack napisał(a):

Przynajmniej jest ma to większa szansa niż z poprzednią ekipą. Ale żeby się cieszyć z nadziei to trochę przesada.

Przecież ta akcja z TVP pokazuje, że PiS to amatorzy w stosunku do po:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał(a):

Przecież ta akcja z TVP pokazuje, że PiS to amatorzy w stosunku do po:)

Wiesz ja to widzę tak, że PiS nasrał na podłodze w salonie i ustalił prawo, że można po nich sprzątnąć tylko w żółtych rękawiczkach. Tusk ma tylko niebieski więc w takich sprząta. Obu tylko nie nasrał teraz on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał(a):

Przecież ta akcja z TVP pokazuje, że PiS to amatorzy w stosunku do po:)

 

PO też to rozgrywa nie po mistrzowsku. Teleexpress już drugi raz niepoleciał. Wiadomości może już dadzą, ale pewnie z odtworzenia, żeby ktoś im nagle do studio nie wjechał.

A wystarczyłby jeden telefon o podłożeniu bomby. Wtedy wszyscy out, a wrócą tylko nowo namaszczeni z przepustkami+ ewentualnie interwenci poselscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DRK napisał(a):

PO też to rozgrywa nie po mistrzowsku. Teleexpress już drugi raz niepoleciał. Wiadomości może już dadzą, ale pewnie z odtworzenia, żeby ktoś im nagle do studio nie wjechał.

A wystarczyłby jeden telefon o podłożeniu bomby. Wtedy wszyscy out, a wrócą tylko nowo namaszczeni z przepustkami+ ewentualnie interwenci poselscy.

Teleexpress i Wiadomosci to absolutny i nienaruszalny skarb narodowy! 

przeciez ten relikt dawnej epoki jest tylko i wylacznie dlatego tolerowany przez Polakow bo nikt nie wymaga sciagalnosci (moge sie mylic?) - TVP kosztuje tyle co netflix czy inny disney+ tylko kontent c***owy i politycznie motywowany w zaleznosci kto kreci kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał(a):

Wiesz ja to widzę tak, że PiS nasrał na podłodze w salonie i ustalił prawo, że można po nich sprzątnąć tylko w żółtych rękawiczkach. Tusk ma tylko niebieski więc w takich sprząta. Obu tylko nie nasrał teraz on. 

Przecież to jest takie samo sranie jak PiSu tylko szybciej i mocniej

Ten gościu wczoraj malował fotografie czystej wody o 19:30

https://x.com/paweljablonski_/status/1737713980032864478?s=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.