Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał(a):

Ciekawe przez ile lat będziemy słyszeć z winy PiSu albo a za PiSu :D 

Jeszcze wszyscy wyjebani z pracy w TVP nie wyszli z budynku, nie wspominając o tych którzy jeszcze wylecą a Ty jak mniemam wymagasz już owoców reformy publicznych mediów? Fajniutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał(a):

wyobraź sobie że jesteś właścicielem nieruchomości i podpisałeś aneks do najmu z tvp w tym roku a tam są zapisane pkt że w razie zerwania tvp płaci wysokie odszkodowanie.

Piszesz, jak słusznie powinno być w sprawiedliwym, prawym i obywatelskim kraju. Ja temu przyklaskuję. Ale doświadczenie ostatnich czasów w Polsce + predykcja co do najblizszych lat podpowiada mi , że niekoniecznie tak u nas jest (będzie). Boleję nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jack napisał(a):

Jeszcze wszyscy wyjebani z pracy w TVP nie wyszli z budynku, nie wspominając o tych którzy jeszcze wylecą a Ty jak mniemam wymagasz już owoców reformy publicznych mediów? Fajniutko 

Ja w ogóle nie wymagam owoców reformy publicznych mediów.

Mnie tylko bawi jakie fikołki robią kultyści Tuska w sprawie tego, że zamiast 2 mld na onkologię z budżetu pójdą 3 miliardy na TVP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja w ogóle nie wymagam owoców reformy publicznych mediów.

Mnie tylko bawi jakie fikołki robią kultyści Tuska w sprawie tego, że zamiast 2 mld na onkologię z budżetu pójdą 3 miliardy na TVP.

Czyli bawi Cię to, że wyborcy PO nie oczekują, że reforma publicznych mediów przyniesie owoce dzień po rozpoczęciu przejmowania ich z rąk PIS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

Czyli bawi Cię to, że wyborcy PO nie oczekują, że reforma publicznych mediów przyniesie owoce dzień po rozpoczęciu przejmowania ich z rąk PIS. 

Odpolitycznimy i uspołecznimy media publiczne. Zlikwidujemy Radę Mediów Narodowych. Natychmiast zatrzymamy finasowanie fabryki kłamstw i nienawiści jaką stała się TVP i inne media publiczne. Zgodnie z naszym zobowiązaniem przeznaczymy 2 mld zł z TVP na leczenie raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał(a):

Odpolitycznimy i uspołecznimy media publiczne. Zlikwidujemy Radę Mediów Narodowych. Natychmiast zatrzymamy finasowanie fabryki kłamstw i nienawiści jaką stała się TVP i inne media publiczne. Zgodnie z naszym zobowiązaniem przeznaczymy 2 mld zł z TVP na leczenie raka.

od wczoraj widocznie nie jest to fabryka kłamstw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mediami publicznymi to pierwotnie w budżecie nie było ich przecież zapisanych o czym nie wspominacie. Za to Tusk wspominał cytuję "Jesteśmy przygotowani na ewentualne dofinansowanie mediów publicznych po uzdrowieniu sytuacji. Na razie nie przewidujemy żadnych pieniędzy dla mediów publicznych". No i dzień po tym "uzdrowieniu" cyk 3mld. Pięknie napluli w mordę swoim wyborcom pierdoląc tyle lat o kasie na onkologię. xD

Dodajmy tez, że dofinansowanie mediów publicznych odbywa się na wniosek Ministra Kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Z mediami publicznymi to pierwotnie w budżecie nie było ich przecież zapisanych o czym nie wspominacie. Za to Tusk wspominał cytuję "Jesteśmy przygotowani na ewentualne dofinansowanie mediów publicznych po uzdrowieniu sytuacji. Na razie nie przewidujemy żadnych pieniędzy dla mediów publicznych". No i dzień po tym "uzdrowieniu" cyk 3mld. Pięknie napluli w mordę swoim wyborcom pierdoląc tyle lat o kasie na onkologię. xD

Dodajmy tez, że dofinansowanie mediów publicznych odbywa się na wniosek Ministra Kultury.

@jack Pięknie pokazuje jak podchodzą do takich finansowań i obietnic wyborcy PO :)

O Tusku zawsze dobrze, Mesjasz Polski :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Z mediami publicznymi to pierwotnie w budżecie nie było ich przecież zapisanych o czym nie wspominacie. Za to Tusk wspominał cytuję "Jesteśmy przygotowani na ewentualne dofinansowanie mediów publicznych po uzdrowieniu sytuacji. Na razie nie przewidujemy żadnych pieniędzy dla mediów publicznych". No i dzień po tym "uzdrowieniu" cyk 3mld. Pięknie napluli w mordę swoim wyborcom pierdoląc tyle lat o kasie na onkologię. xD

Dodajmy tez, że dofinansowanie mediów publicznych odbywa się na wniosek Ministra Kultury.

Szur dżek zadowolona, Koelnera jak widać też, a to w sumie najważniejsze z perspektywy rządzących 😆

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

jakby ta kasa dotyczyła przyszłego roku to można byłoby być oburzonym ale przecież z dnia na dzień nie da się tak wszystkich wypierdolic i zrywać umowy. TVP pewnie ma podpisaną umowę np z firmą sprzątającą i musi płacić fv zgodnie z umową 

A to teraz wszystkie te usługi, sprzątanie, ochrona, IT itp, jak już wszystkich "wypi....lą" to będą wykonywane Pro Bono przez kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał(a):

Jeniole ja nawet  nie głosuję na PO. Za to śmieszy mnie kwik takich jak ty i @RappaR co oczekują po Tusku cudów

@fluber to chyba Ciebie Tusk przekonał byś porzucił PiS ma rzecz koalicji więc się teraz tłumacz kolegom ze swojego otumanienia 😘

Dlaczego głosowanie na tę samą koalicję co Ty nazywasz otumanieniem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

 W końcu jakiś konkret 

hahaha, skoro inicjatywa jest z Konfy to znów nasze światopoglądowe 'libki' będą blokować zielsko xDDD

i dalej liderem w tej kwestii będzie światopoglądowy 'ciemnogród' z PiSu za których rządów cokolwiek w tym kierunku się faktycznie zadziało ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jack napisał(a):

Jeniole ja nawet  nie głosuję na PO. Za to śmieszy mnie kwik takich jak ty i @RappaR co oczekują po Tusku cudów

@fluber to chyba Ciebie Tusk przekonał byś porzucił PiS ma rzecz koalicji więc się teraz tłumacz kolegom ze swojego otumanienia 😘

Ja po Tusku nie oczekuje cudów. Oczekuję mataczenia, rozkradania Polski na rzecz międzynarodowych korpo, robienie z wyborców Koalicji debili i sprowadzania masowego uchodźców 

 

Na razie robi 100% normy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Dlaczego głosowanie na tę samą koalicję co Ty nazywasz otumanieniem?:)

Ty dałeś się najwyraźniej przekonać kłamstwom wyborczym Tuska bo przecież zmieniłeś front. Ja tymczasem nie bardzo śledziłem kampanię wyborczą i głosowałem jak zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.