Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2022 o 07:15, Reikai napisał(a):

Co nie zmienia faktu że powinni utworzyć jakąś strefę bezpieczeństwa, bo kacapy walą na oślep i takie rzeczy beda się zdarzały.

Zdarzały się potem?    :)

W dniu 16.11.2022 o 07:24, Reikai napisał(a):

Wszyscy weszli w ten konflikt już dawno temu.

Wszyscy? :)

W dniu 16.11.2022 o 08:01, Reikai napisał(a):

 

Natomiast brak jakiejkolwiek reakcji pokaże tym zwierzętom że można przy naszej granicy 

Jakiej reakcji się wtedy domagałeś? :) Niewiele ci trzeba żebyś zaczął robić głupoty

Pospieszyłem się z tym najgorszym postem w Atf Naj

 

Screenshot_20231214-193716~2.png

Screenshot_20231214-193858~2.png

Tysiące takich komentarzy było - połowa z kont utworzonych w lutym 2022 roku

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał(a):

A,ja glupi już chciałem szukać w necie tego pospolitego ruszenia! 

Nawet sejf z bronią otworzyłem ;)

 

(Do czyszczenia) 

 

Kolejny gownoargument jak z tym że Braun osobiście poprosił o zamknięcie zrzutki 

Męska Grażyna Żarko jak nic 

Zrzutka na Brauna w ciągu kilku godzin zebrała ponad 70 tys

Najnowsza, nie zablokowana dla żony Brauna założona przez Wielguckiego ma już zebrane 17 tysięcy.

Zrzutka politpoprawna założona przez właścicieli serwisu "Rozpalmy nowa świecę chanukową" od wczoraj męczy się strasznie. Tylko 7 tysięcy.

Reakcja na jakieś cenzurowanie na co ludzie mogą wydawać swoje pieniądze to kolejny dobry test. Ale ludzie głupi tego nie zrozumieją.

Teraz, Reikai napisał(a):

1. Zdarzaly w innych krajach.

2. Domagalem sie, zebys przestal brac zrodla z jakis twitterowych kont I traktowal to jako narracje ludzi w Polsce.

Tysiace kont :)

Jak to jest zyc w takiej paranoi?

Nie będę teraz cytował tych kont. Nie mam czasu. Wystarczy wejść na jakąkolwiek informację z tego dnia żeby się przekonać.

Wariaci nawołujący do kolejnej krwawej rzezi samych siebie. To już jest naprawdę chora polska przypadłość. Ostatnie kilka stron pokazuje, że jest też kilku na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zrzutka na Brauna w ciągu kilku godzin zebrała ponad 70 tys

Najnowsza, nie zablokowana dla żony Brauna założona przez Wielguckiego ma już zebrane 17 tysięcy.

Zrzutka politpoprawna założona przez właścicieli serwisu "Rozpalmy nowa świecę chanukową" od wczoraj męczy się strasznie. Tylko 7 tysięcy.

Reakcja na jakieś cenzurowanie na co ludzie mogą wydawać swoje pieniądze to kolejny dobry test. Ale ludzie głupi tego nie zrozumieją.

Nie będę teraz cytował tych kont. Nie mam czasu. Wystarczy wejść na jakąkolwiek informację z tego dnia żeby się przekonać.

Wariaci nawołujący do kolejnej krwawej rzezi samych siebie. To już jest naprawdę chora polska przypadłość. Ostatnie kilka stron pokazuje, że jest też kilku na tym forum.

Bardzo dobrze 

To teraz oprocz wrzucania tego, przestan czytac I sugerowac sie troll kontami na twitterze

Moze przestaniesz sie tak bac I pojawi sie troche radosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Bardzo dobrze 

To teraz oprocz wrzucania tego, przestan czytac I sugerowac sie troll kontami na twitterze

Moze przestaniesz sie tak bac I pojawi sie troche radosci.

Najwięcej radości mam z tematu o wojnie na Ukrainie i m.in twoich płaczliwych analiz i przewidywań.

Temat od dwóch tygodni już nie odświeżany. Skąd to zaniedbanie naszych wschodnich braci. Onucyzmem mi śmierdzi ta cisza.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Najwięcej radości mam z tematu o wojnie na Ukrainie i m.in twoich płaczliwych analiz i przewidywań.

Temat od dwóch tygodni już nie odświeżany. Skąd to zaniedbanie naszych wschodnich braci. Onucyzmem mi śmierdzi ta cisza.... :)

To ty, nie cisza. 

 

17 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zrzutka na Brauna w ciągu kilku godzin zebrała ponad 70 tys

Najnowsza, nie zablokowana dla żony Brauna założona przez Wielguckiego ma już zebrane 17 tysięcy.

Zrzutka politpoprawna założona przez właścicieli serwisu "Rozpalmy nowa świecę chanukową" od wczoraj męczy się strasznie. Tylko 7 tysięcy.

Reakcja na jakieś cenzurowanie na co ludzie mogą wydawać swoje pieniądze to kolejny dobry test. Ale ludzie głupi tego nie zrozumieją.

Nie będę teraz cytował tych kont. Nie mam czasu. Wystarczy wejść na jakąkolwiek informację z tego dnia żeby się przekonać.

Wariaci nawołujący do kolejnej krwawej rzezi samych siebie. To już jest naprawdę chora polska przypadłość. Ostatnie kilka stron pokazuje, że jest też kilku na tym forum.

Kto nawołuje do krwawej rzezi samych siebie? W jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

@Szabla

Czy uważasz że ostatni czyn Grzegorza Brauna miał na celu kompromitację Polski w oczach świata i ukazanie go jako kraju rasistów i antysemitów? I tak naprawdę wyczyn ten spotkał się z radością m.in w Moskwie? 😉

@Koelner

U Ciebie w mieście :)

 

GBSpBG0WkAEFYwQ.jpeg

Pojebało ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DLT_Braddock

Miejsce żydowskich symboli jest w żydowskich domach i synagogach. Uważam, że Braun pokazał co większość z nas Polaków myśli, tylko przesadził z doborem środków, aby to wyrazić.  

A co do radości w Moskwie? Nie wiem, ale co najmniej zadowolenie i uśmiech politowania nad takim wystepem prawdopodobnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

To jest jakiś żart ile wynoszą zarobki najważniejszych osób w państwie 

 

Premier - ok. 20.000 zł brutto Wicepremierzy - ok. 18.000 zł Ministrowie - ok. 17.000 zł

poziom poczatkujacego (24lata?) Project Managera bez premii, na "prowincji" (Ohio/MI/IL :D).

w sumie kwoty rozwalaja, ale w Hiszpanii Hematolog z 10+stazem w BCA zarabia 83k euro brutto. tez bida 😕

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

 

Negatywnie powinien być oceniany niestety major "Ponury" bo za bezsensowne akcje ostrzeliwania niemieckich pociągów ściągał niemieckie represje na okoliczne polskie wsie.

Ale rozumiem wciąż tkwiącą w Polakach szkołę wiecznego historycznego odwetu. Zabicie kilku niemieckich żandarmów to był naprawdę wielki wkład w walce z okupantem niemieckim.

Piwnik "Ponury" negatywnie został oceniony przez IPN tylko dlatego, że córka jego brata Barbara miała konflikt z  parszywym wrzodem na dupie narodu polskiego Jarosławem K .,Swoją drogą to IPN powinien zostać zlikwidowany i rozliczony za zakłamywanie historii pod dyktando mocodawców z Nowogrodzkiej. Mało tego Kaczyński jest tak podły i zawzięty w swojej prywatnej wendecie przeciwko rodzinie Piwników , że jak tylko dorwał się do władzy w 2015 to kazał zlikwidować izbę pamięci w domu rodzinnym Ponurego w Janowicach , a eksponaty i pamiątki po bohaterze zabrać do Warszawy i schować. W zamian PiSowskie elity organizowały sobie popijawy z obmacywaniem dziewuch na grobach pomordowanych w Michniowie., Wygląda na to że teraz  Kwatera Ponurego i całe dziedzictwo powróci na swoje miejsce po latach niebytu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, memento1984 napisał(a):

poziom poczatkujacego (24lata?) Project Managera bez premii, na "prowincji" (Ohio/MI/IL :D).

w sumie kwoty rozwalaja, ale w Hiszpanii Hematolog z 10+stazem w BCA zarabia 83k euro brutto. tez bida 😕

Żeby premier w UE zarabiał 4500 euro miesięcznie to jest żart. Naprawdę nie rozumiem motywacji ludzi idących do polityki, ludzie plują z każdej strony, uczciwie nie zarobisz, po co im to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał(a):

Żeby premier w UE zarabiał 4500 euro miesięcznie to jest żart. Naprawdę nie rozumiem motywacji ludzi idących do polityki, ludzie plują z każdej strony, uczciwie nie zarobisz, po co im to?

Mierzysz ludzi swoją miarką. Nie każdy jest taki pazerny na kasę, żeby za marne 30% podwyżki zmienić poglądy .,Podejrzewam że obecny premier przez te skromne zarobki , nie będzie chodził głodny.,Poprzednikowi wiadomo zawsze było mało, gdyż żona go obrabowała ze wszystkiego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał(a):

Mierzysz ludzi swoją miarką. Nie każdy jest taki pazerny na kasę, żeby za marne 30% podwyżki zmienić poglądy .,Podejrzewam że obecny premier przez te skromne zarobki , nie będzie chodził głodny.,Poprzednikowi wiadomo zawsze było mało, gdyż żona go obrabowała ze wszystkiego 

 

Ja przecież nie zmieniam poglądów.

Premier zasługuje na znacznie wyższe zarobki, dobrze by było gdyby do polityki szła elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.