Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Oznaczcie mnie jak Fluber za 5 stron napisze, że jego posty to kolejny trolling.

Nie chciałbym kolejny raz przegapić kunsztu jego inteligencji.

Jeżeli tak jak podejrzewam ludzie nie odróżniają mordowania prawosławnych od mordowania prawosławnych dlatego że są prawosławni, to nie sądzę żebym tracił 5 stron na dyskusję z polglowkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Dziękuję że wzniosłeś się na wyżyny intelektu, a teraz nie pij już więcej i nie bij nikogo w domu.

Wciąż moje spierdalaj jest merytorycznie warte więcej niż twoje płaskoziemskie wysrywy 

11 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Oznaczcie mnie jak Fluber za 5 stron napisze, że jego posty to kolejny trolling.

Nie chciałbym kolejny raz przegapić kunsztu jego inteligencji.

A propos 

Jak ty zapatrujesz się na odpał Brauna jako wyborca Konfy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Zorganizowany holocaust odbywał się na wielką skalę.

Ale chanuka to jest święto upamiętnienia ofiar holocaustu? No raczej nie. Niech zrobią np wystawę w rocznicę zajęcia przez sowietów Auschwitz. Albo w rocznicę kiedy zdecydowano lub rozpoczęto ostateczne rozwiązanie. To byłoby zrozumiale.

Chanuka nawiązuje do innych wydarzeń historycznych.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

A coś nowego?

Koleś który jawnie obstaje za ruskimi gada o kondominium  

 

Koleś dostał kiedyś papier toaletowy z hasłami na każdy dzień tygodnia i zgrywwa mądrego niczym kiedyś ministrowie w PRL mówiący dużo mądrych słów baz większego sensu ale ludzie nie rozumieli więc niektórzy myśleli że mówią coś mądrego 

A propos katolików 

 

Gdyby nie kościoły to za okupacji wiele osób nie miałoby okazji uczuć się po polsku 

Gdyby nie kościół to za PRL wielu ludzi nie miałoby wsparcia a kazania Popiełuszki czy poświęcenie Wyszyńskiego sprawiło że naród się konsolidował przeciwko władzy i nawet ten znienawidzony Jankowski miał swój ogromny udział w transformacji

Więc tak 

Krzyż ma prawo wisieć w sejmie bo historia naszego państwa po 2WŚ jest nierozerwalnie związana z Kościołem 

 

Inne religie mogą gościć w sejmie ale nie ma szans na stawianie znaku różności między krzyżem a półksiężycem czy świecami na hanuke

Niestety wyczyn Grzesia może skutkować tym, że jakiś jebniety lewak zdejmie krzyż 

 

A propos "usunięcia zbioslrki na wniosek Brauna" o której pierdolił kocopoły pewien ś***ć 

Tak prosił o zdjęcie zbiórki że jego fundacja założyła chyba dwie kolejne 

A blokowane są przez strony a nie na wniosek tego c***ka

W kontekście zadymy Brauna wyjechanie z Wyszyńskim to słaby pomysł. Koleś był antysemitą w starym dobrym polskim stylu.

Ja z historii wiem, że kościół w Polsce poparł Targowicę, współpracował z zaborcami, potępiał powstania. przeciwko współpracy z PZPR też nie miał wielkich oporów. Kilku niezłomnych tego nie zmieni. A to co robi po 1990 to nie będę komentować. Na dodatek w Konstytucji mamy zapis o rozdziale państwa od kościoła. Na dodatek większość naszego społeczeństwa katolikami jest tylko z nazwy. Więc krzyża nie powinno być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał(a):

Niech wszystkich żydów jeszcze zabiorą do kina i im popcorn kupią 

Ponoć jeszcze prezydium sejmu nie zdecydowało w sprawie gaśnic. Na stole są dwie opcje: schowanie do magazynu lub uwiązanie na krótkich łańcuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DRK napisał(a):

Ponoć jeszcze prezydium sejmu nie zdecydowało w sprawie gaśnic. Na stole są dwie opcje: schowanie do magazynu lub uwiązanie na krótkich łańcuchach.

to raczej o braunie, a nie gasnicach :P

mentzen w sumie sensownie, tylko z ta wielgus to chyba nasze forum czytal dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, josephnba napisał(a):

Wciąż moje spierdalaj jest merytorycznie warte więcej niż twoje płaskoziemskie wysrywy

Jakie tam płaskoziemskie. Ostatnie dwa tygodnie i wysyp najnowszych badań tylko potwierdzają, że ty ze swoim strachem okazałeś się zwykłą beksą i półgłówkiem.

@fluber Żydzi w Polsce mają Wiele okazji w ciągu roku do podkreślania swojej martyrologicznej wizji ich historii: rocznica wyzwolenia Auschwitz, wybuchu powstania w getcie warszawskim, likwidacji gett w innych miastach, pogromu kieleckiego, marca 68, Jedwabnego, powstania w Sobiborze. Każdy polski uczeń po obowiązkowych lekturach Moczarskiego i Krall zna już to na pamięć. Żydzi Mają ogromne wsparcie polskiego rządu, samorządów. Naprawdę nie jest potrzebne już robienie szopki w sejmie, ale ta coroczna szopka to chyba wyłącznie inicjatywa lizusowskich polskich oficjeli. A już stanie na baczność przed Żydami w trakcie ich bestialskiej polityki w Gazie jest już naprawdę niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Zorganizowany holocaust odbywał się na wielką skalę. Ja nie kojarzę w 20 wieku na terenie Polski żadnego mordu osób prawosławnych z powodu tego że są prawosławni. Nie kojarzę żadnych apeli prawosławnych czy Ukraińców o upamiętnienia ofiar mordu prawosławnych na tle religijnym. Chętnie uzupełnie braki, jeśli takie mam 

jak mawiaja nigdy nie jest za poźno na naukę 😋

2 godziny temu, DRK napisał(a):

Ale chanuka to jest święto upamiętnienia ofiar holocaustu? No raczej nie. Niech zrobią np wystawę w rocznicę zajęcia przez sowietów Auschwitz. Albo w rocznicę kiedy zdecydowano lub rozpoczęto ostateczne rozwiązanie. To byłoby zrozumiale.

Chanuka nawiązuje do innych wydarzeń historycznych.

 tu tez warto zapytac czy zydzi byli mordowani ze wzgledow wyznaniowych, czy etnicznych ... znaczy pytanie jest raczej retoryczne, bo wielu yebiacych judaizm Żydów, wielu żydów katolików, zostalo zamordowanych w obozach tak samo jak i ich ortodoksyjni pobratymcy. Reasumujac Chanuka, ten swiecznik, ma taki sam zwiazek z holokaustem, jak strojenie choiny ku czci Polaków poleglych podczas jakiejkolwiek wojny. Oczywiscie dla zyebanego lobby żydowskiego kazdy argument, kazde wydazenie, jest odpowiednie żeby podpiąć to pod holokaust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał(a):

jak mawiaja nigdy nie jest za poźno na naukę 😋

 tu tez warto zapytac czy zydzi byli mordowani ze wzgledow wyznaniowych, czy etnicznych ... znaczy pytanie jest raczej retoryczne, bo wielu yebiacych judaizm Żydów, wielu żydów katolików, zostalo zamordowanych w obozach tak samo jak i ich ortodoksyjni pobratymcy. Reasumujac Chanuka, ten swiecznik, ma taki sam zwiazek z holokaustem, jak strojenie choiny ku czci Polaków poleglych podczas jakiejkolwiek wojny. Oczywiscie dla zyebanego lobby żydowskiego kazdy argument, kazde wydazenie, jest odpowiednie żeby podpiąć to pod holokaust

Mam nadzieję, że nie jest. Wydarzenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Zorganizowany holocaust odbywał się na wielką skalę. Ja nie kojarzę w 20 wieku na terenie Polski żadnego mordu osób prawosławnych z powodu tego że są prawosławni. Nie kojarzę żadnych apeli prawosławnych czy Ukraińców o upamiętnienia ofiar mordu prawosławnych na tle religijnym. Chętnie uzupełnie braki, jeśli takie mam 

Tak pro forma holokaust nie był na tle religijnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał(a):

Mam nadzieję, że nie jest. Wydarzenie 

Pacyfikacja wiosek białoruskich przez Rajsa Burego. Nawet IPN stwierdził, że nosiło to znamiona ludobójstwa. To tak na szybko. No i zwróć uwagę, że nie było takich możliwości jak mieli Niemcy w stosunku do Żydów. Żydów a nie wyznawców judaizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Bo Hitler powiedział że judaizm to formacja rasowa a nie religijna? Niezłe masz autorytety 

A zadajesz takie pytanie, bo w domu masz ołtarzyk na cześć Pol Pota? Niezłych masz idoli. 

Czy jeśli Nergal miał dziadka katolika, to jest katolikiem?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.