Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Prostacki był tekst o przynieś podaj zaparz kawę. To dla kogo robisz i czyja gospodarke boostujesz to prawda z którą powinieneś się zmierzyć a nie przed nią uciekać.

No dla mnie zapalenie świecy jest tak samo uroczystością religijna jak zapalenie lampek na choince. 

Na pewno boostujesz gospodarkę siedząc całymi dniami na forum za państwową kase.

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

już jestem nazistą! mój dziadek był bohaterem i walczył pod Westerplatte oraz ładował amunicję na pancerniku Schleswig-Holstein

A antysemitą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

No dla mnie zapalenie świecy jest tak samo uroczystością religijna jak zapalenie lampek na choince. 

1. Czyli wg Ciebie Zydzi nie powinni mieć żadnych obiekcji wobec lampek na choince w gmachu Knesetu?

2. Hołownia z 3D którą popierasz wczoraj widział to inaczej: ,,Zostanie przeciw niemu (tj Braunowi) także skierowany wniosek do prokuratury, najpewniej z paragrafu o zakłócenie obrządku religijnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Na pewno boostujesz gospodarkę siedząc całymi dniami na forum za państwową kase.

Z punktu widzenia polskiego interesu gospodarczego generuje dla kraju zyski a Ty jesteś pasożytem ( to metafora, nie personalny epitet) - tu nawet nie ma pola do dyskusji. I nie za bardzo chce mi się dyskutować o moim siedzeniu cały dzień na forum gdy np. wczoraj w ogóle na nim nic nie pisałem 

1 minutę temu, DRK napisał(a):

1. Czyli wg Ciebie Zydzi nie powinni mieć żadnych obiekcji wobec lampek na choince w gmachu Knesetu?

2. Hołownia z 3D którą popierasz wczoraj widział to inaczej: ,,Zostanie przeciw niemu (tj Braunowi) także skierowany wniosek do prokuratury, najpewniej z paragrafu o zakłócenie obrządku religijnego"

Ja w to nie wnikam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

1

2. Hołownia z 3D którą popierasz wczoraj widział to inaczej: ,,Zostanie przeciw niemu (tj Braunowi) także skierowany wniosek do prokuratury, najpewniej z paragrafu o zakłócenie obrządku religijnego"

Ten sam Hołownia dwa lata temu broniąc lewaków grzmiał o tym aby skończyć z paragrafem o obrazie uczuć religijnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Z punktu widzenia polskiego interesu gospodarczego generuje dla kraju zyski a Ty jesteś pasożytem ( to metafora, nie personalny epitet) - tu nawet nie ma pola do dyskusji. I nie za bardzo chce mi się dyskutować o moim siedzeniu cały dzień na forum gdy np. wczoraj w ogóle na nim nic nie pisałem 

Ja w to nie wnikam. 

"Jesteś pasożytem" to metafora? ;)

Ja płacę uczciwie podatki za nieruchomości i przychód z nich wynikający , a nie działam w fundacjach, które są przykrywką do nieplacenia podatków. Bujać to my :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

"Jesteś pasożytem" to metafora? ;)

Ja płacę uczciwie podatki za nieruchomości i przychód z nich wynikający , a nie działań w fundacjach, które są przykrywką do nieplacenia podatków. Bujać to my :)

W zamian pobierając czynsze znacznie wyższej wartości z kasy która wypracowano w Polsce a następnie wydajesz ja w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

A antysemitą?

20 minut temu, Koelner napisał(a):

nie jestem od liczenia a ty od zadawania pytań

 

7 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ten sam Hołownia dwa lata temu broniąc lewaków grzmiał o tym aby skończyć z paragrafem o obrazie uczuć religijnych 

pamiętaj, że w każdej umowie można zawsze odstępstwa i tutaj jest idealne miejsce

przyzwyczaj się że latać do synagogi to będzie trendy a do kościoła fe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

W zamian pobierając czynsze znacznie wyższej wartości z kasy która wypracowano w Polsce a następnie wydajesz ja w Niemczech.

Yyy, w większości wydaje w Polsce na nieruchomości, dając przy tym zatrudnienie wykonczeniowce, hydraulikom, elektrykom itp. Ty praktycznie defraudujesz państwowe pieniądze siedząc na forum i unikasz płacenia podatków pod przykrywką fundacji.

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

 

pamiętaj, że w każdej umowie można zawsze odstępstwa i tutaj jest idealne miejsce

przyzwyczaj się że latać do synagogi to będzie trendy a do kościoła fe

Raz odpowiadasz raz nie. To nie wiem czy jestem czy nie jestem. Chyba sam tego nie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Yyy, w większości wydaje w Polsce na nieruchomości, dając przy tym zatrudnienie wykonczeniowce, hydraulikom, elektrykom itp. Ty praktycznie defraudujesz państwowe pieniądze siedząc na forum i unikasz płacenia podatków pod przykrywką fundacji.

No tak, dopłacasz do tej rentierki, jasne.

Na resztę bredni szkoda mi czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eMeS napisał(a):

a to nie tak ze braun choinki tez wynosil? pobudki akcji gasnica chyba nie sa antyzydowskie

Przede wszystkim pobudki Brauna sa prorosyjskie. A teraz jeszcze inni naiwniacy robią zrzutkę dla pani która już napisała ,że je przekaże na fundacje o której nikt nic nie wie .. a ludzie i tak wpłacają. Jak widać zwolennicy Brauna lubią wyrzucać w pieniądze w błoto bo do ich idola one najpewniej nie trafią.. Jak widać historia ze zrzutką na Cinquecento z której 125 tys sobie nasze emigrant zgarnął dla siebie nie nauczyła ich mądrości

Zrolennik Brauna głupi przed i po szkodzie..

I jescze do tego hipokryci do bólu. Jak Strajk Kobiet atakował kościoły to krzyczeli ( akurat słusznie bo to było skandaliczne zachowanie gartski radykalistów) ale już atak na religię żydowską jest dla nich godny pochwały

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał(a):

Jak widać historia ze zrzutką na Cinquecento z której 125 tys sobie nasze emigrant zgarnął dla siebie nie nauczyła ich mądrości

Obawiam się, że zwolennicy Brauna i osoby co wpłacały na Cinquecento nie są tymi samymi osobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Obawiam się, że zwolennicy Brauna i osoby co wpłacały na Cinquecento nie są tymi samymi osobami

Nie ale ci pierwsi mieli już historię do nauki , która jak widać nie nauczyła ich niczego i naiwnie powtórzyli błąd płacać komuś duzą kasę z niewielką szansę ,ze rzeczywiście Braun kase otrzyma... Ale z opisu zbiórki wynika ,ze może być na to niewielka szansa bo już wiadomo ,że nie ma obowiązku przelania pieniędzy ze zbiórki na Brauna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Poslanka-miala-zaklocac-msze-swieta-Jest-decyzja-sadu-8499441.html

Tak byście wiedzieli jaka jest państwowa religia w Polsce o statucie specjalnej ochrony prawnej

Ty naprawdę widzisz tu punkty wspólne?

Wejście w ciszy do kościoła z aktem wandalizmu... 

Czyli wg ciebie stanie z tablicą przed domem Kaczyńskiego z hasłem zostaw Smoleńsk w spokoju jest dokładnie tym samym co rzuceniem kamieniem w posła Konfederacji?

W którym momencie tam nastąpiło obrażenie uczuć religijnych.  Gdyby Braun stał z tablicą . Sejm to nie miejsce na memorę to luz.. Ale jemu najwyraźniej zależało by zrobić z siebie błazna i przy okazji szkodzic Polsce. I samej konfederacji. Bo najwiekszy problem wizerunkowy ma teraz sama konfederacja i powinni go wywalić na zbity pysk bo się już nigdy nie odkleją od opinii ,że są oszołomami bez żadnej wartości merytorycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał(a):

Nie ale ci pierwsi mieli już historię do nauki , która jak widać nie nauczyła ich niczego i naiwnie powtórzyli błąd płacać komuś duzą kasę z niewielką szansę ,ze rzeczywiście Braun kase otrzyma... Ale z opisu zbiórki wynika ,ze może być na to niewielka szansa bo już wiadomo ,że nie ma obowiązku przelania pieniędzy ze zbiórki na Brauna

Ponoć pierwsza spontaniczna akcja zrzutkowa została rozwiązana  na wniosek samego Brauna ( być może właśnie z powodów wątpliwości czy to nie naciaganie, a które trafnie sugerujesz). Jest zawiązana druga zrzutka przez jakąś tam fundację, którą założył Braun. O tym poniżej:

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zbiorka-dla-grzegorza-brauna-nagly-zwrot-akcji,nId,7206758

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.