Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Jak skończyła się ta historia? Donosem czy dalszym rozpijaniem dzieci?

Nie mam Twojej mentalności, ani skłonności do pisania donosów, tak jak Ty na mnie pisałeś do moderacji .,To nie znaczy żebym odwracał głowę jak widzę że ktoś robi c***owe rzeczy., Tym bardziej ,że wątpię żeby Policja Szymczyka na taki donos zareagowała, byli za bardzo zajęci pilnowaniem miesięcznic 

10 minut temu, julekstep napisał(a):

Jestesmy jedna wielka e-enbiejowa rodzina BRACIE

Ty, ja, SF, Rappar i reszta! ❤️

Rodziny się nie wybiera niestety.,Ciebie, Rappara jeszcze jestem w stanie znieść, ale  Ważniaka i innych szpicli nie za bardzo.,Mam nadzieję że SF został przez Was przekopany, tak porządnie - merytorycznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jest dyskusja o zachowaniu Brauna, ale kto do k**** postawił tam tę szopkę i kto na to pozwolił? Może warto by się o to zapytać i wyciągnąć konsekwencje?

Yup niech pójdą za ciosem i pozwolą muslimom zorganizować w sejmie jakieś święto Mahometa czy co oni tam maja

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mayor napisał(a):

Nie mam Twojej mentalności, ani skłonności do pisania donosów, tak jak Ty na mnie pisałeś do moderacji .,To nie znaczy żebym odwracał głowę jak widzę że ktoś robi c***owe rzeczy.,

Jak Ty robisz c***owe rzeczy to też nie odwracam głowy.

Zrobiłeś tam to samo co SF, dlatego tak go nie znosisz, jesteście zbyt podobni.

18 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jest dyskusja o zachowaniu Brauna, ale kto do k**** postawił tam tę szopkę i kto na to pozwolił? Może warto by się o to zapytać i wyciągnąć konsekwencje?

Jest to już chyba 20-letnia tradycja przypominająca polskie korzenie, gdy w naszym kraju mieszkało kilka milionów Żydów zanim dziadkowie twoich sąsiadów i pracodawców ich zagazowali. Miły, symboliczny gest w stosunku do narodu z którym jesteśmy tak bardzo historycznie związani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Jak Ty robisz c***owe rzeczy to też nie odwracam głowy.

Zrobiłeś tam to samo co SF, dlatego tak go nie znosisz, jesteście zbyt podobni.

Jest to już chyba 20-letnia tradycja przypominająca polskie korzenie, gdy w naszym kraju mieszkało kilka milionów Żydów zanim dziadkowie twoich sąsiadów i pracodawców ich zagazowali. Miły, symboliczny gest w stosunku do narodu z którym jesteśmy tak bardzo historycznie związani.

Jako wyborca nie popieram tego gestu. Choćby nie wiem, jak miła była nasza wspólna historia i jak wielce Polska była i jest oceniana przez Żydów.

@fluber czy w Knesecie są polskie symbole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jako wyborca nie popieram tego gestu. Choćby nie wiem, jak miła była nasza wspólna historia i jak wielce Polska była i jest oceniana przez Żydów.

@fluber czy w Knesecie są polskie symbole?

Czy da się to wytłumaczyć inaczej niż antysemityzmem z Twojej strony?

Nie wiem, ale też nie przypominam sobie, żeby w Izraelu mieszkało kilka milionów Polaków, których trzeba by było w ten sposób upamiętniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

Braun udowodnił że jego insynuacje na temat kondominium żydowskim zobaczyliśmy na własnych oczach, jeśli niby 98% w Polsce to Polacy to dlaczego Żydzi są aż tak szczególnie traktowani? 

Bo przed wojną 10 procent populacji Polski to byli Żydzi.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

 

Nie wiem, ale też nie przypominam sobie, żeby w Izraelu mieszkało kilka milionów Polaków, których trzeba by było w ten sposób upamiętniać 

Pablo nieprecyzyjnie postawił pytanie. Powinno brzmieć czy tam w Knesecie są chrześcijańskie symbole? Bo o ile pamiętam to w tamtych okolicach zrodziło się chrześcijaństwo jakieś 2000 lat temu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Czy da się to wytłumaczyć inaczej niż antysemityzmem z Twojej strony?

Nie wiem, ale też nie przypominam sobie, żeby w Izraelu mieszkało kilka milionów Polaków, których trzeba by było w ten sposób upamiętniać 

To w Polsce mieszka kilka milionów Żydów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Bo przed wojną 10 procent populacji Polski to byli Żydzi.

Naprawdę to jaką władzę mają Żydzi mnie zawsze zadziwia.

Przed wojną ~20% populacji Polski była prawosławna, nie przypominam sobie świętowania ich świąt w sejmie, ani ich symboli religijnych

 

Już nawet mi nie chodzi o tą menorę, ale to jak każdy się ich po prostu panicznie boi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Czy da się to wytłumaczyć inaczej niż antysemityzmem z Twojej strony?

Nie wiem, ale też nie przypominam sobie, żeby w Izraelu mieszkało kilka milionów Polaków, których trzeba by było w ten sposób upamiętniać 

Ale przyjaźń nie wymaga obustronnej manifestacji? I nie wycieraj prowokacyjnie gęby moim nickiem przy okazji antysemityzmu. Jeszcze niedawno na potrzeby trollowania wytykales mi sponsorowanie broni dla Izraela i postawę antyarabską. Daruj sobie te bzdury i zajmij się może czymś, czym mógłby zająć się uczelniany przynieś-wynjes-pozamiataj, może np. zrób Familiadę czy przynieś kawę?

Nie wiem czy w innych krajach, w których mieszka/mieszkała diaspora żydowska są takie symbole? Są owe kraje antysemickie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ale przyjaźń nie wymaga obustronnej manifestacji? I nie wycieraj prowokacyjnie gęby moim nickiem przy okazji antysemityzmu. Jeszcze niedawno na potrzeby trollowania wytykales mi sponsorowanie broni dla Izraela i postawę antyarabską. Daruj sobie te bzdury i zajmij się może czymś, czym mógłby zająć się uczelniany przynieś-wynjes-pozamiataj, może np. zrób Familiadę czy przynieś kawę?

Nie wiem czy w innych krajach, w których mieszka/mieszkała diaspora żydowska są takie symbole? Są owe kraje antysemickie?

To nie jest przyjaźń , to jest upamiętnienie żyjących kiedyś w Polsce kilku milionów Żydów.

Nie jest to uroczystość miedzypanstwowa, upamiętniamy w ten sposób polskich Żydów

Skoro Ci to przeszkadza to wnioski nasuwają się same.

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał(a):

I nikt wtedy w polskim sejmie z żydowskich posłów nie wpadł na pomysł zapalania świec?

Nie wiem, dopóki nie było holocaustu nikt ich pewnie w ten sposób nie upamiętniał bo żyli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.