Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jutro powstanie kolejny nowy-stary projekt Jeszcze Bardziej antysystemowej Konfederacji.

Braun - JKM - Michalkiewicz

Polska polityka jest taka przewidywalna, a przy nich Bosak i Mentzen wyjdą na tych mniej radykalnych i nastąpi lub nie to upragnione pukpuk do centrum

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Czyli jutro powstanie kolejny nowy-stary projekt Jeszcze Bardziej antysystemowej Konfederacji.

Braun - JKM - Michalkiewicz

Polska polityka jest taka przewidywalna, a przy nich Bosak i Mentzen wyjdą na tych mniej radykalnych i nastąpi lub nie to upragnione pukpuk do centrum

W sumie spoko Nowa Nadzieja z liderami w postaci Bosaka i Mentzena może być dla wielu realną opcją centroprawicową bez wybuchowej mieszanki w postaci Braunow i Korwinow, może wtedy nawet podkraść wyborców z każdej stron, tak jak w tych wyborach zrobiła to trzecia droga. Jakby nie patrzeć przy obecnie lewicujących Pis i PO przyda się trochę urozmaicenia dyskursu politycznego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj oglądając wystąpienie Bosaka w sejmie po Exposé pomyślałem że mają fajnie z Mentzenem. Mogą walić na lewo i prawo bo sami nie rządzili i nikt im nic nie może zarzucić, do tego całkiem sprawne mają te swoje wystąpienia. No mają swoj czas ewidentnie. Aż chciałoby się zobaczyć jak sobie poradzą w sytuacji podbramkowej  

a tu bum.
Braun jeszcze lepszy od Korwina, którego wyrzucili.

I jak reaguje Bosak na pytania dziennikarki po głosowaniu prezydium sejmu, w którym wstrzymał sie od głosu ws. kar dla Brauna? Bije rekord Bolta na 100 m 

https://x.com/wideowyborcza/status/1734630652773880189?s=46&t=HJxZ_UESrcn8aWm-RW7Taw

Zaskakująco szybko dostałem odpowiedź. 

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

10 letni Jaś chwalący się, że spuści wszystkim łomot. Komiczny jesteś 

Poczekaj jak to szło? 

 

Aha już pamiętam 

 

Spierdalaj 

https://postimg.cc/9rDdTj4v

 

Czy tylko mi korcin doktora pani chi wo przypomina?

 

  • Poseł obsługujący gaśnicę nigdy nie nauczył się tego robić – ocenia Przemysław Rembielak, wieloletni strażak, obecnie działający w Stowarzyszeniu Niezależnych Ekspertów Pożarnictwa. – Obejrzałem nagranie z Sejmu: ten moment, kiedy wylot z gaśnicy był kilkadziesiąt centymetrów od twarzy kobiety chroniącej świece. Ta pani mogła stracić wzrok
  • – Gaśnica swoim działaniem jest w stanie coś przewrócić czy wymyć. To działanie mogło przewrócić świece – dodaje rozmówca Onetu. – A jeżeli tam w pobliżu było coś, co łatwo się zapala: syntetyczne ubranie na człowieku, spódnica, szal, mógł powstać pożar, czyli zagrożenie dla dużej liczby osób 

 

 

Znam człowieka, współpracowałem z nim szkoliłem się pod jego okiem 

chłop wie ci mówi 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał(a):

Poczekaj jak to szło? 

 

Aha już pamiętam 

 

Spierdalaj 

https://postimg.cc/9rDdTj4v

 

Czy tylko mi korcin doktora pani chi wo przypomina?

 

  • Poseł obsługujący gaśnicę nigdy nie nauczył się tego robić – ocenia Przemysław Rembielak, wieloletni strażak, obecnie działający w Stowarzyszeniu Niezależnych Ekspertów Pożarnictwa. – Obejrzałem nagranie z Sejmu: ten moment, kiedy wylot z gaśnicy był kilkadziesiąt centymetrów od twarzy kobiety chroniącej świece. Ta pani mogła stracić wzrok
  • – Gaśnica swoim działaniem jest w stanie coś przewrócić czy wymyć. To działanie mogło przewrócić świece – dodaje rozmówca Onetu. – A jeżeli tam w pobliżu było coś, co łatwo się zapala: syntetyczne ubranie na człowieku, spódnica, szal, mógł powstać pożar, czyli zagrożenie dla dużej liczby osób 

 

 

Znam człowieka, współpracowałem z nim szkoliłem się pod jego okiem 

chłop wie ci mówi 

ogolnie przypal, ale co oni moga mu zrobic? i dlaczego mieliby naciagac prawo (tak wyglada przynajmniej retoryka, zeby mu znalezc paragraf).

jak wsiadam do samochodu to tez moge spowodowac sytuacje ktora zagrozi duzej ilosci osob, "gdyby cos tam gdzies bylo".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, memento1984 napisał(a):

ogolnie przypal, ale co oni moga mu zrobic? i dlaczego mieliby naciagac prawo (tak wyglada przynajmniej retoryka, zeby mu znalezc paragraf).

jak wsiadam do samochodu to tez moge spowodowac sytuacje ktora zagrozi duzej ilosci osob, "gdyby cos tam gdzies bylo".

 

Całkiem realne jest zagrożenie uszkodzenia wzroku dlatego też napisane na instrukcji jest że strumień należy kierować od siebie w stronę ornia 

W Ameryce pewnie są obrazki dla niepiśmiennych próbujących wymusić odszkodowanie 

Jak wsiadasz do samolotu nie otwierasz drzwi bo ci gorąco a mógłbyś 

Braun też mógł tej babce poważnie uszkodzić wzrok bo ciśnienie z jakim gaśnica pracuje jest zajebiście wysokie 

Przyłóż sobie rękę do gasnicy samochodowej i sam sprawdź 

A to nie była mała gaśnica z małym nabojem 

 

 

Swoją drogą to nie kumam tego ataku na bosaka

Udzielił głosu Braunowi jeszcze przed podjęciem decyzji przez Hołownie o wykluczeniu 

Ten drugi zresztą też pozwolił Grześkowi mówić więc wniosek lewicy jest wart tyle samo co posłanka ten wniosek zgłaszająca 

No i szacun dla Szymka 

Zastanawialiśmy sobie czy pokaże jaja kiedy będzie ostro i chłopak pokazał że wie jak i potrafi używać instrumentów 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Poczekaj jak to szło? 

 

Aha już pamiętam 

 

Spierdalaj 

 

Nie wynoś proszę brudów z własnego domu....

Panowie z tej grupy Chasydów organizujący te "uroczystość" w sejmie nie widnieją w rejestrze kościołów i związków wyznaniowych w Polsce. 

6 godzin temu, Sewer napisał(a):

Już zablokowana 

Nie zablokowana tylko zakończona na prośbę Brauna po przekroczeniu 50k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 16:22, mayor napisał(a):

Zresztą dzieci i młodzież mają też ułatwiony dostęp do alkoholu , gdyż nigdy nie widziałem żeby sprzedawcy sprawdzali pełnoletniość kupującego, kiedyś jak zwróciłem ekspedientce uwagę to mnie wyśmiała 

Jak skończyła się ta historia? Donosem czy dalszym rozpijaniem dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mayor napisał(a):

Mnie do tego waszego pisiorskiego miksu nie mieszaj .Ja nie mam kumpli szpicli, którzy straszą psiarnią .,Jeśli już 

Jestesmy jedna wielka e-enbiejowa rodzina BRACIE

Ty, ja, SF, Rappar i reszta! ❤️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.