Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Reikai napisał(a):

No jak nie widzisz roznicy w "swieckie panstwo", a "rozpi****le jako posel symbol religijny, w wydarzeniu ktore jest od 17 lat w sejmie" to nie wiem co mam Ci powiedziec :)

Temat skutecznie przykrył współpracę PO i PiS przy uprzykrzaniu pracy polskich kierowców - oczywiście kosztem ukraińskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

No jak nie widzisz roznicy w "swieckie panstwo", a "rozpi****le jako posel symbol religijny, w wydarzeniu ktore jest od 17 lat w sejmie" to nie wiem co mam Ci powiedziec :)

Menora nie jest tylko symbolem religijnym , w przeciwieństwie do krzyża., Znam wielu Żydów, którzy mają totalnie wyjebane na religię, ale  u nich w domach świecą się menory chanukowe.,Tak samo jak u nas choinka   dla nich to bardziej symbol tradycji niż religii.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał(a):

Ten ktoś to równie pierdolnięta jadnestka co Braun .

Jakiej ty się reakcji spodziewałeś? 

Rozumiem że lubisz zadawać pytania z tezą ale nie wszędzie są spiskowcy 

Generalnie dużo osób uważa, że nasranie na krzyż to nasranie na kawałek drewna i mimo to teraz są wielce oburzeni.

Z mojej strony nie wyznaję żadnej religii, ale nie mam problemów z respektowaniem ich, więc Braun zachował się jak debil, ale bawią mnie fikołki hipokrytów, którzy wcześniej dewastowanie kościołów uznawali za objaw wolności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mayor napisał(a):

Menora nie jest tylko symbolem religijnym , w przeciwieństwie do krzyża., Znam wielu Żydów, którzy mają totalnie wyjebane na religię, ale  u nich w domach świecą się menory chanukowe.,Tak samo jak u nas choinka   dla nich to bardziej symbol tradycji niż religii.,

Zastanawiało mnie zawsze żydowskie lubowanie się w upamiętnianiu wszystkiego co związane z mordowaniem innych...

Kim jest ta Pani?

GBKeiOBWgAAZdxv?format=jpg&name=large

 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Nie lol, tylko o jednej ważnej dla polskiego interesu sprawie nie słyszysz a przy okazji drugiej będziesz przez następne kilkanaście godzin odmieniał przez wszystkie przypadki słowo skandal 

Tusk z pol godziny dzis o tym gadal

Ty nigdy nie slyszysz rzeczy, ktore slyszy kazdy

 Czemu tak boisz sie wszystkiego?

I tak szok ze covidu z tym nie polaczyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RappaR napisał(a):

Generalnie dużo osób uważa, że nasranie na krzyż to nasranie na kawałek drewna i mimo to teraz są wielce oburzeni.

Z mojej strony nie wyznaję żadnej religii, ale nie mam problemów z respektowaniem ich, więc Braun zachował się jak debil, ale bawią mnie fikołki hipokrytów, którzy wcześniej dewastowanie kościołów uznawali za objaw wolności

Rozumiem że winnych takich zachowań szukasz wśród nas? 

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Nie wiem ale makeup przyznaje ma z deka chu**wy xD

Pro tip jak tanim kosztem zrobić makeup na halloween 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zastanawiało mnie zawsze żydowskie lubowanie się w upamiętnianiu wszystkiego co związane z mordowaniem innych...

ja za to jestem nieustannie pod wrażeniem zydowdkiego lobby i nawet tej cichej utajonej perswazji ... ba tam nawet lobby i perswazja jest zbędna gdy ma sie tak ładnie zakorzeniony, i co ciekawe niczym nie uzasadniony, kompleks żydowski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał(a):

ja za to jestem nieustannie pod wrażeniem zydowdkiego lobby i nawet tej cichej utajonej perswazji ... ba tam nawet lobby i perswazja jest zbędna gdy ma sie tak ładnie zakorzeniony, i co ciekawe niczym nie uzasadniony, kompleks żydowski 

Mocodawców się po prostu czci :)

Przypominam, że taki Bilewicz co jakiś czas przypomina kto ma kapitał w rękach tego kraju, a kto jest do mycia podłóg. 

"Wasze ulice, nasze kamienice" - tu nic się nie zmieniło i tylko głupiec to kwestionuje. 

Chociaż przyznam, że mimo bycia zwolennikiem Korony uważam za przesadzone. Niepotrzebny happening na poziomie najgorszego planktonu lewicy typu Jachira czy Scheuring-Wielgus. Nie wiem, może Braun uznał że merytoryka nie trafi do odbiorców, ale póki co nie widać plusów tego zagrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Reikai napisał(a):

Tusk z pol godziny dzis o tym gadal

Ty nigdy nie slyszysz rzeczy, ktore slyszy kazdy

 Czemu tak boisz sie wszystkiego?

I tak szok ze covidu z tym nie polaczyles.

I co? Pośle Kowala żeby ten rozwiązał problem?

W sensie, że mam szczekać jak każdy a potem wstydzić się swoich słów?

Cały czas boję się, że będę mieć rację

Nie znam gościa 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.