Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

@starYfaN MORDO SORY

NIE WBIJAJ MI NA IP PLISKA!

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Lol, chlop nie napisal tu posta bez odmieniania Rudy przez wszystkie przypadki, jednoczesnie wazniakuje sie puszac ze tylko plebs daje sie spolaryzowac I straszy namierzeniem innych userow

od dziś e-nba tylko przez vpna!

prawie jak w darknecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Dobrze wiesz, że klientelę po ip poszukiwali moderatorzy.

Tak się kończy apel o odrobinę kultury? To podobno kulturalne forum :) 

Podaj przyklad postu na postawie ktorego oczekujesz ze odpowiednie organy wymusza na providerze udostepnienie danych klienckich 🙃

No moze @LeweBiodroSmoka mialby szanse vs @fluber!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Podaj przyklad postu na postawie ktorego oczekujesz ze odpowiednie organy wymusza na providerze udostepnienie danych klienckich 🙃

No moze @LeweBiodroSmoka mial by szanse vs @fluber!

Nie brnij w to. Po prostu przeproś. Oglądam właśnie na covidzie Mr. Robot i naprawdę może być nieprzyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście dziś obrady sejmu? Nie idźmy droga kłótni i wywyższania się. A patrząc na internetowe stronki bardzo pobieżnie uważam ze tu poziom jest bardzo wysoki i nawet jak jest gdzieś wysryf to sporadyczny i często wysublimowany. Ja to doceniam. 

Nie psujmy tego. Ładnie proszę. 

Alternatywy aby poczytać o polityce nie znam aby było to w takim stylu jak u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS mnie znowu oszukał. Jak oni siedzieli pół dnia temu w tych ławach to myślałem ze będzie zong mojego życia i zastrzelą mnie jakimś rozwiązaniem ze zebrali głosy Frankiem Underwoodem. 
 

Po godzinie 16:00 posłowie zdecydowali o nieprzyznaniu jego rządowi wotum zaufania. Głosowało 456 osób. Za było 190 osób, przeciw 266, nikt się nie wstrzymał. Większość bezwzględna podczas tego głosowania wynosiła 229 posłów

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-12-11/glosowanie-nad-wotum-zaufania-dla-rzadu-mateusza-morawieckiego-sejm-zdecydowal/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.