Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Koelner napisał(a):

Pełna zgoda ale bardziej dyskutujemy o opłacalności dla nas wejścia Ukrainy do świata zachodniego i tutaj nie ma dyskusji, chociaż Jerema i jego podobni są innego zdania.

Uk spełniająca warunki brzegowe wejścia do nato i eu będzie opłacalną opcja (pomijając chłopów). Ale przez dekadę, są na to iluzoryczne szanse.

2 minuty temu, mayor napisał(a):

Od mojej matki to lepiej się odpierdol ciemniaku .,Kobieta już 8 lat  nie żyje, całe życie przepracowała w oświacie i podejrzewam że ani jednego tak tępego typa jak Ty nie wypromowała .,Idź lepiej pilnować wiatraków bo krowom mleko w wymionach sie skwasi ,niedouku

Kondolencje, ale z resztą postu polemizować nie zamierzam. Zluzuj rajstopy, bo coraz gorzej to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mayor napisał(a):

Od mojej matki to lepiej się odpierdol, ciemniaku .,Kobieta już 8 lat  nie żyje, całe życie przepracowała w oświacie i podejrzewam, że ani jednego tak tępego typa jak Ty nie wypromowała .,Idź lepiej pilnować wiatraków, bo krowom mleko w wymionach się skwasi ,niedouku.

Poprawiłem błędy, jakie popełniłeś w tych kilku zdaniach.
Podejrzewam, że gdybyś spędził większość swojego życia na czymś innym, niż piciu alkoholu co chwilę, nie popełniłbyś ich tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, starYfaN napisał(a):

 

Kondolencje, ale z resztą postu polemizować nie zamierzam.

Dzięki, ale niepotrzebnie się wysilasz, miała długie i szczęśliwie życie., W wieku 18 lat po liceum pedagogicznym uczyła dwa razy starszych od siebie, takich jak Ty analfabetów ., Takie były czasy i taka spuścizna po sanacji, zresztą polityka oświatowa PiS podążała w podobnym kierunku.,

26 minut temu, RappaR napisał(a):

Poprawiłem błędy, jakie popełniłeś w tych kilku zdaniach.
Podejrzewam, że gdybyś spędził większość swojego życia na czymś innym, niż piciu alkoholu co chwilę, nie popełniłbyś ich tyle. 

Dzięki ,to popraw jeszcze proszę w swoim tekście 

Zaprosili mnie, nie mówili po angielsku, mój hiszpański słaby, ale translator i alkohol pomogli. Wkrotce przy naszym stoliku bawiliśmy się wszyscy - jeden z Kolumbijczyków mial urodziny, obok parka z Brazylii, jeden z Portoryko prawnik na stałe mieszkający we Florydzie z 20 lat młodszą żoną i parka Chilijek. I tak chlalismy. W pewnym momencie jedna z nich zaprosiła mnie popływać. Poszła już trzecia flaszka 0,7. I tak za barem w morzu uprawialiśmy seks. Myślałem, że nikt nie patrzy. Jak wróciliśmy wszyscy zaczęli mi bic brawo, wszyscy patrzyli. 

 

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko, że byłem pijany i jestem kurwą      Mam dużego i mam problem z dojściem. 

Jest to problem, bo potem laski często boli i chodzą z szeroko roztawionymi nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mayor napisał(a):

Dzięki ,to popraw jeszcze proszę w swoim tekście 

 

Jesteś żywym przykładem jaką degenerację potrafi spowodować alkohol.

Nie masz w ogóle życia, zrujnowane zdrowie i jedynie możesz powtarzać czyjeś posty sprzed roku. 
Alkohol spowodował nieodwracalne szkody w Twoim ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Jesteś żywym przykładem jaką degenerację potrafi spowodować alkohol.

Nie masz w ogóle życia, zrujnowane zdrowie i jedynie możesz powtarzać czyjeś posty sprzed roku. 
Alkohol spowodował nieodwracalne szkody w Twoim ciele.

Cieszę się, że przynajmniej Tobie alkohol dobrze służy .,Pyta rośnie., Pochwal się ile ci urósł od ostatniego postu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

Cieszę się, że przynajmniej Tobie alkohol dobrze służy .,Pyta rośnie., Pochwal się ile ci urósł od ostatniego postu ?

U dorosłych nie rośnie.

Gdybyś tyle nie pił, wiedziałbyś o tym.

Smutny, stary, zniszczony życiem pijaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Wolski i kilku wojskowych analityków-hobbystów na tym forum. Wejście Ukrainy do UE oznacza w zasadzie upadek polskiego rolnictwa. Wielkie  "kołchozy" na Ukrainie będące własnością zagranicy zarżnęłyby polskich rolników.

Nie będzie żadnego wejścia Ukrainy do UE w dającej się przewidzieć przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał(a):

To wiem. Piszesz o tym w prawie każdym poście. Postaw się w mojej sytuacji. Odpowiadam, za kwaśne mleko w wymionach krowy majora.

K....wa jak mam z tym żyć.

Ogarnij się, poczytaj , zobacz co mówią w innych źródłach poza TVP Info.,Wtedy może przestaniesz wierzyć w te wszystkie pierdoły o szatańskich wiatrakach i  pokojach do masturbacji w przedszkolach .,Poza tą bańką PiSowskiej  propagandy może będzie łatwiej żyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Pełna zgoda ale bardziej dyskutujemy o opłacalności dla nas wejścia Ukrainy do świata zachodniego i tutaj nie ma dyskusji, chociaż Jerema i jego podobni są innego zdania.

Końcówka 2021 roku. Ukrainiec chce sprzedać mieszkanie. Musi pojechać m.in do komendanta okręgu wojskowego do którego należy i wręczyć łapówkę, aby otrzymać zgodę na sprzedaż. Ukraina była, jest i będzie w Sowietach. Tego nie wytepisz przez najbliższe kilka pokoleń. 

21 minut temu, mayor napisał(a):

 .,Poza tą bańką PiSowskiej  propagandy może będzie łatwiej żyć 

W bańce tvn-u?

45 minut temu, RappaR napisał(a):

Ukraina wejdzie zaraz po Turcji.

 

Napisał ten co przewidywał.....przez grzeczność już nie przypomnę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mayor napisał(a):

Ogarnij się, poczytaj , zobacz co mówią w innych źródłach poza TVP Info.,Wtedy może przestaniesz wierzyć w te wszystkie pierdoły o szatańskich wiatrakach i  pokojach do masturbacji w przedszkolach .,Poza tą bańką PiSowskiej  propagandy może będzie łatwiej żyć 

No tak. Mam kwalifikacje na budowę każdej fary wiatrowej, ale kalkulację mam brać od chłopa, który rodząc się w rodzinie inteligenckiej, nie napisze 2 zdań wykluczających go z matury?

 

Swoją drogą, to ciekawy konspekt, za każdym razem gdy dyskusja zmienia tory na nazbyt wymagające intelektualnie, pojawia się stała baza, która kieruje uwagę na kolejne 100 po pierdółek.

Każdy kraj, ma taką siłę polityczną, na jaką zasługuje.

To smutne, bo reszta nie jest lepsza, tylko zdaje sobie sprawę z własnych ograniczeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Końcówka 2021 roku. Ukrainiec chce sprzedać mieszkanie. Musi pojechać m.in do komendanta okręgu wojskowego do którego należy i wręczyć łapówkę, aby otrzymać zgodę na sprzedaż. Ukraina była, jest i będzie w Sowietach. Tego nie wytepisz przez najbliższe kilka pokoleń. 

więcej optymizmu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.