Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mayor napisał(a):

Wow.,Szacun!!Tak myślałem bohater opozycyjnego podziemia jest wśród nas na forum., Pochwal się jeszcze ile milicyjnych Nysek i tych pojazdów z armatkami wodnymi spaliłeś koktajlami Mołotowa.,Ja też dostałem kilka razy pałą i miałem trzy razy kolegium, ale nigdy nie po głowie ani nie po łbie.,Z tego co pamiętam to bili raczej  niżej., Ale z treści Twoich wpisów rzeczywiście może wynikać, że byłeś bity po łbie , albo tak się pojebało od tej propagandy w TVP.,

Jprd. To jak czytasz inne wpisy, to jest jakaś aberracja. :)  Naprawdę pomysł nad jakimś specjalistą, bo to jest jakaś topowa konfabulacja :) 

"Niestety" nigdy nie miałem "kolegium" i nigdy nie dostałem pałą ani niżej, ani wyżej :) 

Zastanawiam się, czy siedziba serwera obok szpitala specjalistycznego jest czystym przypadkiem, czy może ma znaczenie :) 

Jak ma, to trzeba stąd sp.......ć😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, starYfaN napisał(a):

Ale co mnie to obchodzi? Ta bajka jest grana po każdej kadencji przez wszystkich, a najlepiej odgrywa ją zawsze rudy od 92 włącznie.

Nie podejmujesz tego tematu?

To ma znaczenie, reszta to zwykłe pi.......nie :)

Bajka? 

Przypomnij mi kogoś poza wymienionymi politykami kto udostępnił tak wrażliwe dane na temat funkcjonowania państwa? 

Kto udostępnił dane agentów 

Kto wreszcie został niekonstytucyjne ułaskawiony choć grozilo mu bezwzględne więzienie? 

 

Znajdź mi takie przypadki w Polsce po transformacji bo jako że jestem może te 3-5 lat młodszy nie przypominam sobie 

Zresztą w te twoje jestem ciut starszy więc wiem lepiej wierzę tak samo jak w "ja cię znam, robiłeś mi ekspertyzę pożarniczą" 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, josephnba napisał(a):

Bajka? 

Przypomnij mi kogoś poza wymienionymi politykami kto udostępnił tak wrażliwe dane na temat funkcjonowania państwa? 

Kto udostępnił dane agentów 

Kto wreszcie został niekonstytucyjne ułaskawiony choć grozilo mu bezwzględne więzienie? 

 

Znajdź mi takie przypadki w Polsce po transformacji bo jako że jestem może te 3-5 lat młodszy nie przypominam sobie 

Zresztą w te twoje jestem ciut starszy więc wiem lepiej wierzę tak samo jak w "ja cię znam, robiłeś mi ekspertyzę pożarniczą" 

Te wysrywy "ciut starszego" towarzysza Ważniaka są żałosne. Obejrzał kilkanaście razy film i nauczył się na pamięć książki Kurskiego i jest przekonany że wie wszystko lepiej.,A najgorsze jest to że próbuje na siłę zainteresować tymi rewelacjami innych .,Pisanie o rządzie Olszewskiego , że był najlepszym i "najbardziej propolskim"  rządem po transformacji to już jest całkowite oderwanie od rzeczywistości .,Mało który rząd tak zaszkodził Polsce po 89 roku, nawet obecny gabinecik Morawieckiego nie da rady przez te dwa miesiące kurczowego trzymania się przy korycie tak zaszkodzić .,I nie chodzi o postać Jana Olszewskiego bo to był człowiek porządny i uczciwy do bólu, tylko o szemrane towarzystwo, któremu zaufał i pozwolił sobie wejść na głowę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Tylko władza się zmieniła i już TVP zrobiła wczoraj ze mną wywiad, idą piękne czasy;)

 

 

Ostatnio pisales, ze obejrzales TVP pierwsyz raz od X czasu, od razu robia z Toba wywiad. Przejmujesz zespol w beGM i nagle ci zaczynaja trafiac za 3.

Pierdolony midas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał(a):

Te wysrywy "ciut starszego" towarzysza Ważniaka są żałosne. Obejrzał kilkanaście razy film i nauczył się na pamięć książki Kurskiego i jest przekonany że wie wszystko lepiej.,A najgorsze jest to że próbuje na siłę zainteresować tymi rewelacjami innych .,Pisanie o rządzie Olszewskiego , że był najlepszym i "najbardziej propolskim"  rządem po transformacji to już jest całkowite oderwanie od rzeczywistości .,Mało który rząd tak zaszkodził Polsce po 89 roku, nawet obecny gabinecik Morawieckiego nie da rady przez te dwa miesiące kurczowego trzymania się przy korycie tak zaszkodzić .,I nie chodzi o postać Jana Olszewskiego bo to był człowiek porządny i uczciwy do bólu, tylko o szemrane towarzystwo, któremu zaufał i pozwolił sobie wejść na głowę 

Poważny człowiek (z racji wieku :) ) używający nomenklatury "wysrywy" :) . Żadnych danych które wskazałem w poście, nie ma w filmie Kurskiego (przynajmniej w tej części którą widziałem), książki nie czytałem, ale można sobie spokojnie wszystko sprawdzić na neutralnych stronach.

Kto Olszewskiemu wszedł na głowę?

Narzekasz na polityków, a nie czujesz się dobrze w dyskusji i od początku, a w zasadzie za każdym razem, jak czegoś nie wiesz, lub nie rozumiesz, zaczynasz personalne zapasy w g....e i to jest jedyna twoja mocna strona. Dokładnie to samo zrobił ostatnio twój przedstawiciel, gdzie zamiast odpowiedzieć na pytanie dziennikarza, kazał zabrać mu mikrofon :)

Nie będę oceniał czy masz 60 lat i wnuki (nic mnie to nie obchodzi), ale zachowujesz się jak niewychowane dziecko, reagujące przesadną agresją na własne ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.