Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, starYfaN napisał(a):

e traktaty, a arabów będę spotykał nie na każdej ulicy, tylko w każdej bramie. 

Arabow bedziesz spotykal w kazdej bramie, wtedy jak komus przyjdzie do glowy kopiowac pomysl PiS ze sprzedaza wiz.

etraktaty, moga nas ew uchronic przed podobna akcja jaka Rau zrobil w MSZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cichy napisał(a):

Arabow bedziesz spotykal w kazdej bramie, wtedy jak komus przyjdzie do glowy kopiowac pomysl PiS ze sprzedaza wiz.

etraktaty, moga nas ew uchronic przed podobna akcja jaka Rau zrobil w MSZ.

Rozumiem, że Lewica jest przeciw ściąganiu imigrantów z Azji i Afryki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Rozumiem, że Lewica jest przeciw ściąganiu imigrantów z Azji i Afryki? 

Tak, jest przeciwko ściąganiu imigrantów z Azji i Afryki.

Całą kampanie i całą poprzednią kadencje mówili, że nie są za byciem c***ami na granicy, a jeśli chodzi o migrantów to Razemki wielokrotnie krytykowały planowane mechanizmy relokacji UE, a Nowa Lewica nawet proponowała jakieś rozwiązania dla Polski (na wzór Kanady).

Sam mam jednak przekonanie, że zepsuty pomysł UE (tak samo zepsuty jak UE), jest lepszy niż to co robiło nasze MSZ, ściągając ludzi na pałę bez żadnej weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cichy napisał(a):

Tak, jest przeciwko ściąganiu imigrantów z Azji i Afryki.

Całą kampanie i całą poprzednią kadencje mówili, że nie są za byciem c***ami na granicy, a jeśli chodzi o migrantów to Razemki wielokrotnie krytykowały planowane mechanizmy relokacji UE, a Nowa Lewica nawet proponowała jakieś rozwiązania dla Polski (na wzór Kanady).

Sam mam jednak przekonanie, że zepsuty pomysł UE (tak samo zepsuty jak UE), jest lepszy niż to co robiło nasze MSZ, ściągając ludzi na pałę bez żadnej weryfikacji.

Przecież MSZ ściągało ludzi nie do Polski tylko za granice z polskimi papierami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Jestem od ciebie z >8-9 lat starszy, łysy (chociaż z wyboru :) ) i dość duży :) Ale jeżeli masz jakieś doświadczenia w przedmiocie, to mógłbyś się podzielić :) 

Masz dużo większe szanse na powodzenie :)

Jestem po 40stce, lysy i po achillesie nie wróciłem do wagi więc żaden Abdul czy też inne allachy mnie nie ruszą a broń leży w sejfie gdyby komuś się córka czy żona spodobały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał(a):

Przecież MSZ ściągało ludzi nie do Polski tylko za granice z polskimi papierami

No nie, MSZ wydawało wizy schengen, które pozwalały wbić się z Abudży czy Karaczi do dowolnego miejsca w UE.

Faktem jest jednak ze w Polsce z roku na rok przybywa pracowników z zagranicy (obecnie na roznych umowach jest to ponad milion ludzi - i uwaga! procent Ukraińców w tej grupie od końcówki 2022 roku maleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał(a):

Zanim zdoła przejść przez psa drzwi antywłamaniowe uruchamiając po drodze alarm to zdążę 

zarówno drzwi jak i pies z bronią palną nie kupią Ci zbyt wiele czasu.
Polecam fragment JIma Jeffriesa - oczywiscie wziąc to z humorem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Nie daję psu dużo czasu w starciu z bronią palną 

Hałasu narobi 

 

ŻeSłuchajcie 

Nie jestem jakimś turbo zwolennikiem większego dostępu do broni 

Przeraża mnie jednak statystyka sprzed kilku lat (nie wiem czy i na ile aktualna) że na 100 osób przypadała wówczas jedna sztuka broni 

A z tych stu zaledwie 12% potrafiło się z bronią obejść w sensie że nie tylko naciskać spust 

 

w obliczu zagrożeń ze wschodu, sytuacji w Szwecji Niemczech czy innych mondrych krajach wolę jednak broń mieć w domu niż jej nie mieć 

Nikogo też nie namawiam

Mam bo czułem taką potrzebę, daje mi większe poczucie bezpieczeństwa, może złudne. Obym nie musiał tego weryfikować 

 

za to postrzelać bardzo lubię, fajnie odstresowuje i odpręża 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2023 o 21:37, karl napisał(a):

A no i trzeba oddać Hołowni, ze osiagnal najwiekszy sukces z politycznych swiezakow w ostatnich latach. Nie mijają 4 lata od wejścia w politykę, a gościu jest już marszałkiem sejmu.

Duda po 4 latach został prezydentem... dobrze że choć Hołownia ma doświadczenie w byciu komikiem, może dzięki temu będzie śmiesznie, a nie tylko żałośnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Hałasu narobi 

 

ŻeSłuchajcie 

Nie jestem jakimś turbo zwolennikiem większego dostępu do broni 

Przeraża mnie jednak statystyka sprzed kilku lat (nie wiem czy i na ile aktualna) że na 100 osób przypadała wówczas jedna sztuka broni 

A z tych stu zaledwie 12% potrafiło się z bronią obejść w sensie że nie tylko naciskać spust 

 

w obliczu zagrożeń ze wschodu, sytuacji w Szwecji Niemczech czy innych mondrych krajach wolę jednak broń mieć w domu niż jej nie mieć 

Nikogo też nie namawiam

Mam bo czułem taką potrzebę, daje mi większe poczucie bezpieczeństwa, może złudne. Obym nie musiał tego weryfikować 

 

za to postrzelać bardzo lubię, fajnie odstresowuje i odpręża 

 

Strzelanie dobry sport. Popieram popularyzacje dobrego obchodzenia się z bronią. 

Po prostu uważam broń palną za marny wskaźnik obronności i zwykle najbezpieczniej jest w krajach gdzie ten broni nie ma jak Japonia. 

Jak ktoś chce Ciebie zaatakować i obrabować, broń w sejfie Cię nie uratuje, a jeśli ma świadomość, że może zginąć trakcie napadu, będzie podejmować działania maksymalnie zmniejszające jego zagrożenie. I albo bawimy się w bajki o die hard, albo zdajemy sobie sprawę, że hobbista bronią palną nie wygra z grupą bandytów atakującą z zaskoczenia z pełną siłą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, josephnba napisał(a):

Jestem po 40stce, lysy i po achillesie nie wróciłem do wagi więc żaden Abdul czy też inne allachy mnie nie ruszą a broń leży w sejfie gdyby komuś się córka czy żona spodobały 

To mówisz, że po achillesie faceci im się nie podobają? czy po 40 -ce ? 

15 godzin temu, Cichy napisał(a):

Arabow bedziesz spotykal w kazdej bramie, wtedy jak komus przyjdzie do glowy kopiowac pomysl PiS ze sprzedaza wiz.

etraktaty, moga nas ew uchronic przed podobna akcja jaka Rau zrobil w MSZ.

Chyba przespałeś białoruskie biuro podroży, płot na granicy i kolejne wcielenia bolka z po skaczące przez ten płot.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, starYfaN napisał(a):

 

Chyba przespałeś białoruskie biuro podroży, płot na granicy i kolejne wcielenia bolka z po skaczące przez ten płot.  

Dzięki że przypomniałeś  Białoruskie biuro podróży z siedzibą w polskiej ambasadzie w Mińsku .,Rzeczywiście złodziejska szajka Morawieckiego i Raua sprzedała prawie 800 tysięcy wiz Schengen obywatelom 65 państw  przez niecałe 3 lata tylko w tej jednej ambasadzie, na dodatek przy pomocy wspólników z firmy zarejestrowanej w Moskwie .,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.