Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, julekstep napisał(a):

Sklad niczego sobie!

Jest Franek, 

Franka powinni zrobić vice ministrem sportu zamiast Mejzy, albo obronności.,Koleś zapierdala prawie jak Usain Bolt ,jeszcze z reklamówka. Misiewiczowe wojaki się przewracały ze zmęczenia albo przepicia i nie mogły Frania dogonić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cichy napisał(a):

Ale masz do tego zespołu? Gosek-Popiolek na pewno zrobi jakieś dobre rzeczy. Z wymysłami tupu zespół badmintona nie ma co nawet tego porównywać.

Może wytną nam mniej drzew i w nieco lepszych okolicach przyjdzie nam żyć.

Nie mam.nic do postaw ekologicznych, to wyłącznie kwestia nazwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ogłoszenia wyborów tak w ciszy obserwuje i słucham co dzieje się w sejmie i ogólnie w polskim środowisku politycznym i stwierdzam że to jest po prostu nasza tragedia.

Nas - mam na myśli rozsądnych ludzi którzy nie są zainteresowani tą rąbanką, młóceniem się, nie wiem jak to już nazwać odpowiednio.

 

PiS przez 8 lat nie chciał uszanować głosu jakiejkolwiek opozycji, ba! nawet nie chciał słuchać głosu ludzi przychylnych sobie dlatego m.in tak wyglądało TVP gdzie nie było oczywistej stronniczości w kierunku władzy tylko najniższej możliwej jakości propaganda przez co w dużej mierze przegrali bo nie dotarli do nikogo nowego.

KO przez analogiczne 8 lat płakało jak to ich głos nie jest brany pod uwagę, jak są nieszanowani i pogardzani, nie szanuje się demokracji której oni przecież są ostoją.Co stało się dzień po wyborach? (niech będzie że dwa dni po)

Ilość arogancji wylewanego na PiS i konfederacje wyjebało poza skalę.Teraz my rządzimy i was upodlimy na ile się da, wypowiedź Dziemanowicz-Bąk w Kawie na Ławę że Konfederacja nie ma przyzwolenia na wicemarszałka bo im się to po prostu nie należy za to kim są, wypowiedź Gawkowskiego z mównicy sejmowej że będziemy was tak traktować jak wy nas (plus jebnięcie pięścią w mównicę dla podkreślenia tego faktu) Czy spodziewałem się takiego zachowania? Niby tak ale łudziłem się że TYM RAZEM będzie lepiej, nie jest a jest tylko gorzej.

Gdybym się nie łudził to bym nie zagłosował na Trzecią Drogę która już teraz wydaje się nią wcale nie być ofc (kto by się spodziewał) jedyne co mi się podobało to o dziwo prowadzenie obrad przez Hołownię zobaczymy na jak długo zachowa ten poziom.

No i wypowiedź Brauna na temat Witek z mównicy - to było nawet zabawne.Reszta posiedzenia to totalne dno, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ciekawostka, w NL wybory do parlamentu maja w środę ( następną ), a nawet nie ma dnia wolnego od pracy ( jak zrobili chyba w US teraz ). Lekka olewka frekwencji chyba, ciekaw jestem wyniku frekwencyjnego właśnie… 

 

 

Kto będzie chciał to zagłosuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

To oczywiste ale jednak część może sobie odpuścić z braku czasu.. 

Ty na poważnie czy z niewiedzy piszesz?

Środa to standardowy dzień wyborów w Holanndii. 2 lata temu było w środe i było 79% głosujących więc o jakim odpuszczaniu piszesz? Że gdyby były w niedziele to byłoby 105% jak w Rosji?

 

Pis to jednak są złodzieje. Wczoraj SP powiedziała, że Morawiecki z nimi nie rozmawiał na temat utworzenia rządu? czyli nie dość ,że nie mają szans na posłów z innych partii to nawet z własnymi koalicjantami ze zjednoczonej prawicy nie rozmawiają.

To po co ta nominacja ? By jeszcze sobie pokraść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ely3 napisał(a):

Pis to jednak są złodzieje. Wczoraj SP powiedziała, że Morawiecki z nimi nie rozmawiał na temat utworzenia rządu? czyli nie dość ,że nie mają szans na posłów z innych partii to nawet z własnymi koalicjantami ze zjednoczonej prawicy nie rozmawiają.

To po co ta nominacja ? By jeszcze sobie pokraść

A przysapywanie do koryta trwa w najlepsze. @starYfaN co ty na to?

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,30410626,pracownicy-spolek-skarbu-panstwa-i-lasow-panstwowych-masowo.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jack napisał(a):
Cytat

Czyli pracodawca, chcący zakończyć współpracę z osobą pełniącą służbę wojskową, ma dwa wyjścia: czekać aż ten naruszy przepisy i zwolnić go dyscyplinarnie, albo poczekać aż jego zakład pracy upadnie.

Ma jeszcze trzecie, nauczyć się od syna w przedszkolu podstaw logiki. 

Ja naprawdę pi.....lę ten polityczny bełkot, jak masz coś ciekawego z analityki/ekonomi chętnie przeczytam, ale polityczne "podobno", "ponoć" mnie nie interesuje.

Jak Donald spi....li za rok do Brukseli (a pewnie tak, jeżeli będzie miał szanse), to to samo zrobi dzisiejsza koalicja. I problem z wojskiem rozwiązany :)

Potem już tylko czekać na wojnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Ma jeszcze trzecie, nauczyć się od syna w przedszkolu podstaw logiki. 

Ja naprawdę pi.....lę ten polityczny bełkot, jak masz coś ciekawego z analityki/ekonomi chętnie przeczytam, ale polityczne "podobno", "ponoć" mnie nie interesuje.

Jak Donald spi....li za rok do Brukseli (a pewnie tak, jeżeli będzie miał szanse), to to samo zrobi dzisiejsza koalicja. I problem z wojskiem rozwiązany :)

Potem już tylko czekać na wojnę.

Myślisz że mu się jeszcze będzie chciało w Brukseli siedzieć? 

I jeśli już to najwcześniej za 2-3 lata nie za rok 

Tym za rok to retorykę TVP powtarzasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, josephnba napisał(a):

Myślisz że mu się jeszcze będzie chciało w Brukseli siedzieć? 

I jeśli już to najwcześniej za 2-3 lata nie za rok 

Tym za rok to retorykę TVP powtarzasz 

To ty powtarzasz retorykę KO, po tym jak wyciekło, że Donald umawiał się z ministrami na rok.

Kolegium komisji EU kończy kadencję w 2024, a szefów desygnują rządy członkowskie, nie parlament EU. Teraz już łączysz kropki?

Jeżeli ten scenariusz będzie miał miejsce, a ratyfikacja nowych traktatów EU jest łapówką za miejsce w kolegium, to to nawet nie jest poziom Kiszczaka, tylko towarzysza Moczara i Schrödera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, joe dumars napisał(a):

badz laskaw sie ode mnie odpierdolic. dziekuje...

Nie dziękuj, robię to społecznie 

2 godziny temu, starYfaN napisał(a):

To ty powtarzasz retorykę KO, po tym jak wyciekło, że Donald umawiał się z ministrami na rok.

Kolegium komisji EU kończy kadencję w 2024, a szefów desygnują rządy członkowskie, nie parlament EU. Teraz już łączysz kropki?

Jeżeli ten scenariusz będzie miał miejsce, a ratyfikacja nowych traktatów EU jest łapówką za miejsce w kolegium, to to nawet nie jest poziom Kiszczaka, tylko towarzysza Moczara i Schrödera. 

 Nie byłem świadomy że nowe rozdanie jest za rok 

Ma to sens 

W sumie fajnie 

Jak KO się rozpadnie i PiS też skoczy sobie do gardeł po odejściu Kaczyńskiego to może wreszcie zobaczymy coś nowego w polityce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Nie dziękuj, robię to społecznie 

 Nie byłem świadomy że nowe rozdanie jest za rok 

Ma to sens 

W sumie fajnie 

Jak KO się rozpadnie i PiS też skoczy sobie do gardeł po odejściu Kaczyńskiego to może wreszcie zobaczymy coś nowego w polityce 

No. Tylko do chu....j konstytucji, dojdą jeszcze bardziej .....e traktaty, a arabów będę spotykał nie na każdej ulicy, tylko w każdej bramie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.