Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Fakty są takie, że zwycięzca wyborów nie ma nikogo w prezydium sejmu i to jest prawdziwe rozpierdalanie demokracji i plucie w ryj milionom wyborców. Bo ponad ta partyjna i plemienna rozpierducha jest jakiś system polityczny który jest rozjebywany i pierwszego dnia nowych rządów platforma pokazuje że zmiana będzie polegać na tym że będą robić to co pis tylko bardziej. Za 20 lat wygrana partia będzie przeglosowywac że posłowie opozycji nie mogą siedzieć w sejmie bo co im szkodzi. PiS dał w ostatniej kadencji każdej partii opozycyjnej przedstawiciela w prezydium nawet jeżeli mieli kilka procent w wyborach. To ma być ta nowa jakość rządów?

Spokojnie, większość sejmowa sformowana przez Morawieckiego ją przeforsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Milo, ze zaczely Cie denerwowac takie rzeczy.

Takie rzeczy mi się nie podobają, dlatego nie zagłosowałem na PiS tylko trzecią drogę. Tylko że w poprzedniej kadencji PiS dał miejsce w prezydium każdemu z opozycji chociaż mógł ich wszystkich odrzucić więc nie wiem z czym to porownujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Takie rzeczy mi się nie podobają, dlatego nie zagłosowałem na PiS tylko trzecią drogę. Tylko że w poprzedniej kadencji PiS dał miejsce w prezydium każdemu z opozycji chociaż mógł ich wszystkich odrzucić więc nie wiem z czym to porownujesz.

W 2015 nie dali PSL, wiec w sumie who cares

Konfa ma Bosaka, mimo ze raczej daleko mu platformy

Witek za poprzednia kadencje dostala zjebe od Grzesia Brauna dzis, ona w zadnym scenariusza nie miala prawa wygrac glosowania, PiS tez o tym wiedzial, a jednak ja wystawili. Wystarczylo próbować znalezc kogos mniej skomrpomitowanego.

Jak trudne by to nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

W 2015 nie dali PSL, wiec w sumie who cares

Konfa ma Bosaka, mimo ze raczej daleko mu platformy

Witek za poprzednia kadencje dostala zjebe od Grzesia Brauna dzis, ona w zadnym scenariusza nie miala prawa wygrac glosowania, PiS tez o tym wiedzial, a jednak ja wystawili. Wystarczylo próbować znalezc kogos mniej skomrpomitowanego.

Jak trudne by to nie bylo.

Bo w 2015 były 4 partie opozycyjne i 3 miejsca dla opozycji w prezydium. 

Ewa Kopacz i Grzegorz Schetyna też zarządzali reasumpcje głosowania jak po-psl rządziło, nikomu to nie przeszkadzało. Podwójne standardy widzę w najlepsze. Szkoda czasu, macie klapki na oczach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Nie chcesz lepszego państwa? 

Przecież mnie reasumpcja nie przeszkadzała ani w wypadku Kopacz, ani Schetyna, ani Witek. Przecież to jest coś co można zarządzać 

33 minuty temu, julekstep napisał(a):

 

to chyba @fluber masz już odpowiedź na swoje pytanie!

🙃

Mnie ręce opadają, bo ja nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby uwierzyć że PiS nie dostało wicemarszałka bo Witek jest skompromitowana i trzeba było znaleźć innego kandydata kiedy godzinę wcześniej marek pęk z PiS który nie był w ostatniej kadencji łączony z absolutnie żadna afera został dokładnie identycznie potraktowany jak Witek przy głosowaniu w Senacie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Fakty są takie, że zwycięzca wyborów nie ma nikogo w prezydium sejmu i to jest prawdziwe rozpierdalanie demokracji i plucie w ryj milionom wyborców. Bo ponad ta partyjna i plemienna rozpierducha jest jakiś system polityczny który jest rozjebywany i pierwszego dnia nowych rządów platforma pokazuje że zmiana będzie polegać na tym że będą robić to co pis tylko bardziej. Za 20 lat wygrana partia będzie przeglosowywac że posłowie opozycji nie mogą siedzieć w sejmie bo co im szkodzi. PiS dał w ostatniej kadencji każdej partii opozycyjnej przedstawiciela w prezydium nawet jeżeli mieli kilka procent w wyborach. To ma być ta nowa jakość rządów?

PiS wystawił osobę która ma kilka lat doświadczenia w byciu marszałkiem, wyborcy dali jej miejsce w sejmie. Wypadałoby to uszanować. Nie rozumiem jak takie antydemokratyczne odpaly mogą kogoś cieszyć.

Dlaczego ktoś tak antydemokratyczny jak Witek może być wystawiana przez PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał(a):

Fakty są takie, że zwycięzca wyborów nie ma nikogo w prezydium sejmu i to jest prawdziwe rozpierdalanie demokracji i plucie w ryj milionom wyborców. PiS wystawił osobę która ma kilka lat doświadczenia w byciu marszałkiem, wyborcy dali jej miejsce w sejmie. Wypadałoby to uszanować. Nie rozumiem jak takie antydemokratyczne odpaly mogą kogoś cieszyć.

PiS wystawił osobę, która jest symbolem rozpierdalania demokracji i to jest właśnie plucie w ryj wyborców, którzy stali na zimnie do trzeciej w nocy.,Oprócz tego napluli tym , których bliscy zmarli czekając na miejsce na OIOMie kiedy Witek zajęła to miejsce dla męża, a przy okazji też tym , których najbliżsi cierpieli i umierali samotnie w szpitalach, gdyż był bezwzględny zakaz odwiedzin ,a ta ohydna krowa wchodziła na oddział odwiedzić męża o każdej porze dnia i nocy, jak do własnej obory i cały personel medyczny miał gówno do powiedzenia, tylko mordy w kubeł i ruki po szwam., 

 

7 godzin temu, fluber napisał(a):

Przecież mnie reasumpcja nie przeszkadzała ani w wypadku Kopacz, ani Schetyna, ani Witek. Przecież to jest coś co można zarządzać 

8 godzin temu, fluber napisał(a):

 

Ewa Kopacz i Grzegorz Schetyna też zarządzali reasumpcje głosowania jak po-psl rządziło, nikomu to nie przeszkadzało. Podwójne standardy widzę w najlepsze. Szkoda czasu, macie klapki na oczach.

 

Dwa razy powtarzasz jak papuga to samo kłamstwo TVP Info o Kopacz i Schetynie., Widocznie weszło tak mocno do głowy, że aż dupa boli

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał(a):

zamiast Witek mogli dać jakaś dobrą dupę albo tego posła który przebrał się za Janosika, nie dzwonili na konsultacje to więc niech nie płaczą teraz 

Powtórzę jak wyżej, PiS wystawił wcześniej pęka w Senacie i też go odrzucili. Pisanie że platforma zaakceptowałaby kogoś innego jest dowodem na to że macie przeciąg w głowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał(a):

Powtórzę jak wyżej, PiS wystawił wcześniej pęka w Senacie i też go odrzucili. Pisanie że platforma zaakceptowałaby kogoś innego jest dowodem na to że macie przeciąg w głowie 

Ponoć w poprzedniej kadencji Pęk wypowiadał się bardzo agresywnie w stosunku do senatorów opozycji, porównał ich do rosyjskich agentów, został ukarany karą regulaminową przez Komisję Etyki. Więc nie do końca taki kryształowy jest.

Trochę mi to przypomina próby zbudowania większości przez Morawieckiego po tym, jak w kampanii jechali po wszystkich przeciwnikach pozbawiając się zdolności koalicyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Camelus napisał(a):

Ponoć w poprzedniej kadencji Pęk wypowiadał się bardzo agresywnie w stosunku do senatorów opozycji, porównał ich do rosyjskich agentów, został ukarany karą regulaminową przez Komisję Etyki. Więc nie do końca taki kryształowy jest.

Trochę mi to przypomina próby zbudowania większości przez Morawieckiego po tym, jak w kampanii jechali po wszystkich przeciwnikach pozbawiając się zdolności koalicyjnej.

Dobrze że czarzasty jest kryształowy. Ja wysiadam z tej dyskusji, nie ma z kim gadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.