Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mayor napisał(a):

O k.....Wąski jak Ty  zaimponowałeś na forum w tej chwili ! Jaki piękny dobór fachowego słownictwa .,Sam pisałeś czy jak zwykle chat GPT? Elyta intelektualna kraju , kwiat pisowkiej kadry pseudonaukowej.,Może pobierasz wynagrodzenie na wielu etatach naukowych, ale wczoraj się ośmieszyłeś na prostym działaniu matematycznym na poziomie trzeciej klasy podstawówki 

images?q=tbn:ANd9GcQuLIChxeLWiiPFfSbG2Qo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

i kogo to tak 'wydobywczo' przymuszono do czegoś?

tzn ja wiem że w młodzieżówce KOD już od 2016 macie przygotowane plany na to co zrobić jak Was Kaczyński pozamyka ale pytam o fakty a nie urojenia :)

 

(i rozumiem że jako osoba z rodzinną protekcją mogłeś nie być świadom tego co wyprawiało SB, ale porównywanie dzisiejszych służb do tych kurwiów jest zwyczajnie nieprzyzwoite)

Tych aresztowanych na polecenie Ziobry jest sporo, zawsze taki sam modus operandi- absurdalne zarzuty, propagandowy lincz w TVP i areszt wydobywczy, z drugiej strony umarzane są sprawy przeciwko notorycznym przestępcom z PiSowskiej drużyny jak np Obajtek .,Muszę Cię rozczarować, ale nie korzystałem nigdy z rodzinnej protekcji, mój wujek(mąż przyrodniej siostry ojca) robił karierę w SB, był kapitanem ,majorem a pod koniec nie wiem czy awansował na podpułkownika ,ale na pewno był na stanowisku z etatem ppłk .,Ale do niego bym nigdy nie poszedł prosić nie tylko o protekcję, ale nawet o szklankę wody -wolałbym się napić z kałuży.,Takiego sk****syna bydlaka i sadysty to świat nie widział, chyba tylko w Kambodży u Polpota gorsi od niego byli.,Miał syna w moim wieku i ten mi zawsze opowiadał jak i czym go ojciec bije, zresztą pokazywał też ślady po biciu przypalaniu duszeniu , zaciskaniu kajdanek to wyglądało okropnie jak w Guantanamo, gorzej niż plecy Mateusza Morawieckiego kiedy go katowali za spalenie milicyjnych Nys koktajlami Mołotowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mayor napisał(a):

Tych aresztowanych na polecenie Ziobry jest sporo, zawsze taki sam modus operandi- absurdalne zarzuty, propagandowy lincz w TVP i areszt wydobywczy

jakieś konkrety?

14 minut temu, mayor napisał(a):

Muszę Cię rozczarować, ale nie korzystałem nigdy z rodzinnej protekcji, mój wujek(mąż przyrodniej siostry ojca) robił karierę w SB, był kapitanem ,majorem a pod koniec nie wiem czy awansował na podpułkownika ,ale na pewno był na stanowisku z etatem ppłk .,Ale do niego bym nigdy nie poszedł prosić nie tylko o protekcję, ale nawet o szklankę wody -wolałbym się napić z kałuży.,Takiego sk****syna bydlaka i sadysty to świat nie widział, chyba tylko w Kambodży u Polpota gorsi od niego byli.,Miał syna w moim wieku i ten mi zawsze opowiadał jak i czym go ojciec bije, zresztą pokazywał też ślady po biciu przypalaniu duszeniu , zaciskaniu kajdanek to wyglądało okropnie jak w Guantanamo, gorzej niż plecy Mateusza Morawieckiego kiedy go katowali za spalenie milicyjnych Nys koktajlami Mołotowa 

Wiadomo, w końcu w tamtych czasach to było normalne że ludzie bez protekcji latali sobie w te i wewte do US&A 🙃

16 minut temu, mayor napisał(a):

Takiego sk****syna bydlaka i sadysty to świat nie widział, chyba tylko w Kambodży u Polpota gorsi od niego byli.,

no i w pisie! nie zapominajmy o pisie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/znamy-tresc-umowy-koalicyjnej-publikujemy-ja-w-calosci/sx2lqke,79cfc278

Treść tej umowy koalicyjnej to jakiś smutny żart. Mi by było wstyd pod czymś takim się podpisać...

Ciekawe czy nazywanie młodych mężczyzn pizdowatymi będzie podpadało po to(w sumie podpada pod obrażanie obu płci nawet):

 

Wszyscy jesteśmy równi, a orientacja seksualna i płeć nie może być powodem dyskryminacji. Walka z mową i czynami z nienawiści będzie naszym priorytetem. Znowelizujemy kodeks karny tak, aby mowa nienawiści ze względu na orientację seksualną i płeć była ścigana z urzędu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najciekawsze kawałki:

Cytat

Unieważnimy wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2020 roku.

Odważny zapis, bo raczej na dziś bez bardzo długiego procesu legislacyjnego, to bardzo trudne.

Cytat

Strony Koalicji będą współpracować na rzecz likwidacji luki płacowej, a także eliminacji innych barier, stojących na drodze równego traktowania na rynku pracy.

Jeden z najgłupszych postulatów szerzonych w EU, gdzie likwidacja luki polega na tym, że gorsze czy głupsze osoby maja zarabiać taka samo, a równe traktowanie to zmuszanie pracodawców do sztucznego zatrudniania osób płci przeciwnej czy ON. 

Cytat

Koalicja będzie dążyła do skutecznej egzekucji alimentów.

A to już hit, bo ciekawe jak to zrobią - poza prawem? Przecież oni tu niewiele mogą zrobić... bo od człowieka bez dochodów i majątku nie można egzekwować alimentów ;)

Na koniec:

Cytat

Część II. Rozliczenie rządów Zjednoczonej Prawicy

Bezprawie, którego wszyscy byliśmy świadkami w trakcie rządów naszych poprzedników, musi zostać nazwane i rozliczone. Bez rozliczenia patologii i przestępstw poprzedniej władzy nie ma i nie będzie sprawiedliwej i praworządnej Polski. Konstytucyjna zasada, że wszelkie działania władz publicznych muszą się mieścić w granicach prawa i znajdować w nim oparcie będzie fundamentem zarówno procesu rozliczeń, jak i działań rządu utworzonego przez Koalicję.

Czyli jak to jeden z polityków skomentował "brać kasę zgodnie z konstytucją"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Ciekawe czy nazywanie młodych mężczyzn pizdowatymi będzie podpadało po to(w sumie podpada pod obrażanie obu płci nawet):

 

Wszyscy jesteśmy równi, a orientacja seksualna i płeć nie może być powodem dyskryminacji.

Orientacja seksualna, płeć i wiek nie mają płaczku związku czy tym czy ktoś jest pozdowaty czy nie. Tak samo jak grubym można być pizdą ponad podziałami  🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał(a):

Orientacja seksualna, płeć i wiek nie mają płaczku związku czy tym czy ktoś jest pozdowaty czy nie. Tak samo jak grubym można być pizdą ponad podziałami  🤣🤣🤣

Chyba za bardzo nie znasz języka polskiego.

Ale propsy za napinkę w necie zawsze! Jesteś taki maczo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Będąc w kościele uczestniczysz we mszy czy gapisz się na lewo i prawo klnąc pod adresem wiernych? 

Klnę tylko myśląc o takich przegrywach jak ty

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

2394abaca2b5e56ec22efa48ac452593c4e0bd7d1778fc6584999a0fbfd6080d.png?author=szuwarek&auth=f151330202f038914dad206aed3995a5

Bo u nas bida i nie ma co kraść 

27 minut temu, jack napisał(a):

Orientacja seksualna, płeć i wiek nie mają płaczku związku czy tym czy ktoś jest pozdowaty czy nie. Tak samo jak grubym można być pizdą ponad podziałami  🤣🤣🤣

Ja tu widzę mowę nienawiści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.