Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, fluber napisał(a):

Ty pisałeś o uprzedmiotowieniu przeciez a nie ja. Ja tylko zwróciłem uwagę że powinno się mówić o osobach w ciąży a nie kobietach 

Jak już jesteśmy w temacie mowy nienawiści do odebranie immunitetu czterem europosłom za lajka na Twitterze powinno spowodować oprzytomnienie największych euroentuzjastów 

Ulrzedmiotowiles osoby ciężarne, pisząc:

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Nie jesteś za dobry w analogie. Czy wyborca PiSu skrobiacy na boku na lewo swoją partnerkę jest hipokrytą czy nie?

Dlaczego tak się stało?

Trywialna zazdrość, czy podłoże jest bardziej skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ten nienawistny spot potępiony przez PE.

Zdecydowanie tylko dla widzów dorosłych i o mocnych nerwach.

 

Pal licho emigranci. W tym spocie co innego jest ważne.

Spot jest z 2018 roku.

A w jego 20 sekundzie pada pytanie. ,,Czy tak będzie wyglądał rok 2020?"

I na ekranie widzimy osobnika w... maseczce.

Wystarczy połączyć kropki. Kmwtw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 😄😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ulrzedmiotowiles osoby ciężarne, pisząc:

Dlaczego tak się stało?

Trywialna zazdrość, czy podłoże jest bardziej skomplikowane?

Co zrobiłem??? 

Za okopress:

za rządów Tuska III (trzeci raz zostanie premierem), po podwyżce bazy o 30 proc.:

  • nauczyciel początkujący ma zarobić w 2024 roku – 6 211 zł 
  • mianowany – 7 454 zł 
  • dyplomowany – 9 525 zł ( większość, około 60 procent nauczycieli to dyplomowani)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jack napisał(a):

Oswajają Was 😁

Moje słowa podczas zaprzysiężenia będą dłuższe ( tak mi dopomóż Bóg), nie mam zamiaru odchodzić od swoich wartości o wiary - poseł Lewicy Łukasz Litewka.

Nie wiem co rozumiecie przez rozdział kościoła od państwa w tej lewicy, ale gościu mi się coraz bardziej podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Moje słowa podczas zaprzysiężenia będą dłuższe ( tak mi dopomóż Bóg), nie mam zamiaru odchodzić od swoich wartości o wiary - poseł Lewicy Łukasz Litewka.

Nie wiem co rozumiecie przez rozdział kościoła od państwa w tej lewicy, ale gościu mi się coraz bardziej podoba:)

To ten kolo co przez akcje na FB wszedl do sejmu :)

on ma chyba tyle wspolnego z lewica ze z ich listy kandydowal 😛

Ale wycie na GW w jego temacie

Pieknie ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

No i z czystym sumieniem mogę napisać że cwaniaczki z KO chcą sobie kupić przychylność gawiedzi tanim prądem i 800plus 

Dlatego pisałem, że się zdenerwujesz obietnicą donalda.

Nie przejmuj się zbyt mocno, ta deklaracja szybko stanie się metaforą, jak wzrośnie tempo rotacyjnego (epokowe odkrycie) dojadania przy korycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał(a):

Jak już jesteśmy w temacie mowy nienawiści do odebranie immunitetu czterem europosłom za lajka na Twitterze powinno spowodować oprzytomnienie największych euroentuzjastów 

Jakie oprzytomnienie?

Jak tych NAZIOLI wsadza za tego lajka to ci 'brzydzacy sie zlodziejstwem' antypisowcy jeszcze beda klaskac jak Wlodek Karpinski wskoczy na ich miejsce 

🤡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mayor napisał(a):

Tia .,A pisanie o kimś "farmazoniarz i zbok" to mowa zakłamanej katolickiej miłości., Bóg zapłać za dobre słowo  

katolik przede wszystkim staje w prawdzie, ergo, nazywanie rzeczy po imieniu jest dla nas czyms naturalnym. a jesli szanowne lewactwo oburza, ze zboczenca nazywa sie 'zboczencem/zbokiem' a kogos, kto pleceie androny, zmysla - 'farmazoniarzem', to juz problem szanownego lewactwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, joe dumars napisał(a):

katolik przede wszystkim staje w prawdzie, ergo, nazywanie rzeczy po imieniu jest dla nas czyms naturalnym. a jesli szanowne lewactwo oburza, ze zboczenca nazywa sie 'zboczencem/zbokiem' a kogos, kto pleceie androny, zmysla - 'farmazoniarzem', to juz problem szanownego lewactwa...

Lewactwo to dzisiaj ma Komitet Centralny na Nowogrodzkiej w nowej odsłonie pod zmienionymi symbolami.,Zamiast sierpa i młota krzyż i różaniec.,Poza tym ten sam styl i podobne metody sprawowania władzy - wiece partyjne z wyselekcjonowanym tłumem zwożonym autobusami , trudnymi pytaniami z kartki, animatorami inicjującymi oklaski i skandowane hasło "Jarosław" zamiast dawnego "Partia-Gierek", aranżacja tła za trybuną wodza klasyczna pezetpeerowska -stroje ludowe , nowe maszyny, mundury, sprzęt wojskowy .Propaganda w TV Kurskiej niemal identyczna jak u Macieja Szczepańskiego - napierdalanka na Zachód, Niemcy i szczere wywiady i sondaże na ulicy z przypadkowymi przechodniami, zamiast festiwalu piosenki radzieckiej pierdolone discopolo.,A katolicy to są z nich tacy jak z koziej pizdy wór na mąkę .,Szczególnie ten pierwszy rządek ,który trzyma się za złodziejskie ręce i tańczy na urodzinach radyja , albo klepie pacierze na miesięcznicach.,Założę się że tam większość jest niewierzących , a obecność nie ma nic wspólnego z wiarą tylko jest przepustką  do koryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, joe dumars napisał(a):

ty masz fiksacje na punkcie pis-u. znamienne. nawet slowem nie zajaknalem sie n/t pisuarow...

Badając fizjologię wydzielania śliny Pawłow stwierdził, że psy wydzielają ślinę nie tylko w trakcie posiłku, ale także w reakcji na bodziec, który posiłek poprzedzał. Jedzenie, powodujące ślinienie nazwano pierwotnym bodźcem kluczowym, a metronom, gwizdek bądź kamerton bodźcem obojętnym. W wyniku stałego towarzyszenia bodźców obojętnych bodźcom kluczowym następowało przekształcenie bodźców obojętnych we wtórne bodźce kluczowe. Zjawisko to Pawłow nazwał odruchem warunkowym, w odróżnieniu od wrodzonego odruchu bezwarunkowego czyli ślinienia się na pierwotny bodziec kluczowy (pokarm). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Badając fizjologię wydzielania śliny Pawłow stwierdził, że psy wydzielają ślinę nie tylko w trakcie posiłku, ale także w reakcji na bodziec, który posiłek poprzedzał. Jedzenie, powodujące ślinienie nazwano pierwotnym bodźcem kluczowym, a metronom, gwizdek bądź kamerton bodźcem obojętnym. W wyniku stałego towarzyszenia bodźców obojętnych bodźcom kluczowym następowało przekształcenie bodźców obojętnych we wtórne bodźce kluczowe. Zjawisko to Pawłow nazwał odruchem warunkowym, w odróżnieniu od wrodzonego odruchu bezwarunkowego czyli ślinienia się na pierwotny bodziec kluczowy (pokarm). 

O k.....Wąski jak Ty  zaimponowałeś na forum w tej chwili ! Jaki piękny dobór fachowego słownictwa .,Sam pisałeś czy jak zwykle chat GPT? Elyta intelektualna kraju , kwiat pisowkiej kadry pseudonaukowej.,Może pobierasz wynagrodzenie na wielu etatach naukowych, ale wczoraj się ośmieszyłeś na prostym działaniu matematycznym na poziomie trzeciej klasy podstawówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał(a):

Lewactwo to dzisiaj ma Komitet Centralny na Nowogrodzkiej w nowej odsłonie pod zmienionymi symbolami.,Zamiast sierpa i młota krzyż i różaniec.,Poza tym ten sam styl i podobne metody sprawowania władzy - wiece partyjne z wyselekcjonowanym tłumem zwożonym autobusami , trudnymi pytaniami z kartki, animatorami inicjującymi oklaski i skandowane hasło "Jarosław" zamiast dawnego "Partia-Gierek", aranżacja tła za trybuną wodza klasyczna pezetpeerowska -stroje ludowe , nowe maszyny, mundury, sprzęt wojskowy .Propaganda w TV Kurskiej niemal identyczna jak u Macieja Szczepańskiego - napierdalanka na Zachód, Niemcy i szczere wywiady i sondaże na ulicy z przypadkowymi przechodniami, zamiast festiwalu piosenki radzieckiej pierdolone discopolo.,A katolicy to są z nich tacy jak z koziej pizdy wór na mąkę .,Szczególnie ten pierwszy rządek ,który trzyma się za złodziejskie ręce i tańczy na urodzinach radyja , albo klepie pacierze na miesięcznicach.,Założę się że tam większość jest niewierzących , a obecność nie ma nic wspólnego z wiarą tylko jest przepustką  do koryta

Brakuje tylko 'porzadnych pracownikow SB' i bys sie odnalazl! ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, fluber napisał(a):

Moje słowa podczas zaprzysiężenia będą dłuższe ( tak mi dopomóż Bóg), nie mam zamiaru odchodzić od swoich wartości o wiary - poseł Lewicy Łukasz Litewka.

Nie wiem co rozumiecie przez rozdział kościoła od państwa w tej lewicy, ale gościu mi się coraz bardziej podoba:)

To dobrze 

 

F-ji-aTXEAAv4cy.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

Brakuje tylko 'porzadnych pracownikow SB' i bys sie odnalazl! ❤️

Nie brakuje .,te wszystkie trzyliterowe agencje CBŚ,ABW,UOP,CBA to ekwiwalent komunistycznej Bezpieki., W SB były ponumerowane piony a pisowska policja polityczna ma osobne agencje. UBecja miała sieć szpicli i tajnych współpracowników PiSbecja ma kupionego Pegasusa.,Cele podobne śledzenie i eliminowanie opozycji tylko narzędzia lepsze, a zamiast tortur fizycznych w ubeckich katowniach , Ziobrowcy stosują areszt wydobywczy, posiedzi figurant w pierdlu bez wyroku to się przyzna do wszystkiego nawet do zamachu na JFK, Papieża i Lincolna żeby tylko wyjść do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał(a):

Nie brakuje .,te wszystkie trzyliterowe agencje CBŚ,ABW,UOP,CBA to ekwiwalent komunistycznej Bezpieki., W SB były ponumerowane piony a pisowska policja polityczna ma osobne agencje. UBecja miała sieć szpicli i tajnych współpracowników PiSbecja ma kupionego Pegasusa.,Cele podobne śledzenie i eliminowanie opozycji tylko narzędzia lepsze, a zamiast tortur fizycznych w ubeckich katowniach , Ziobrowcy stosują areszt wydobywczy, posiedzi figurant w pierdlu bez wyroku to się przyzna do wszystkiego nawet do zamachu na JFK, Papieża i Lincolna żeby tylko wyjść do domu

i kogo to tak 'wydobywczo' przymuszono do czegoś?

tzn ja wiem że w młodzieżówce KOD już od 2016 macie przygotowane plany na to co zrobić jak Was Kaczyński pozamyka ale pytam o fakty a nie urojenia :)

 

(i rozumiem że jako osoba z rodzinną protekcją mogłeś nie być świadom tego co wyprawiało SB, ale porównywanie dzisiejszych służb do tych kurwiów jest zwyczajnie nieprzyzwoite)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.