Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, josephnba napisał(a):

No i co? 

Napisałem gdzieś że podobne zabiegi innych partii mi się podobają, albo że je propsuję? 

Znajdź mi taki wpis 

Jeśli nie to się jednak jebnij 

Czemu tak niegrzecznie? :) 

Jak Donald robi teraz to samo, to kogo "wjebał" na MINĘ? Samego siebie, czy pamięta ile trwała koalicja partii 7+, czyli "je...ć Janka Olszewskiego" i podkłada minę następcom ? :) 

  W dniu 2.11.2023 o 15:02, josephnba napisał(a):

https://businessinsider.com.pl/poradnik-finansowy/wiemy-jakich-podwyzek-cen-pradu-chca-koncerny/xk8e06b

Ładnie PiS wjebal koalicję na minę, oczywiście podwyzki nie powinny być aż tak radykalne ale odczujemy to mocno 

  W dniu 2.11.2023 o 16:55, josephnba napisał(a):

No oburzam się, że cwaniaczki chcieli sobie kupić głosy tanią benzyną i energią i widać wielu dało się nabrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o tym ze mocniejsza obraza poszła w stronę kogoś z kim kolega ma kontakt poprzez forum a z tamta panią poza tym filmikiem nic wspólnego. Rzucenie obelgi w stronę kogoś z nas z forum gdzie dyskutujemy o różnych sprawach niezależnie od poglądów jest ciut gorsze moim zdaniem niż rzucenie tekstu dojakiegos filmiku. Możliwe ze tamta pani cierpi jakaś na nieuleczalna chorobę i stad masa ciała ale równie dobrze może to być skrajne nie dbanie o siebie. A to już niedbalstwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał(a):

Nie wspominając o tym ze mocniejsza obraza poszła w stronę kogoś z kim kolega ma kontakt poprzez forum a z tamta panią poza tym filmikiem nic wspólnego. Rzucenie obelgi w stronę kogoś z nas z forum gdzie dyskutujemy o różnych sprawach niezależnie od poglądów jest ciut gorsze moim zdaniem niż rzucenie tekstu dojakiegos filmiku. Możliwe ze tamta pani cierpi jakaś na nieuleczalna chorobę i stad masa ciała ale równie dobrze może to być skrajne nie dbanie o siebie. A to już niedbalstwo 

Kolega jest wyborca lewicy więc ja wytykam swoim postem hipokryzję a nie niekulturalnosc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Czemu tak niegrzecznie? :) 

Jak Donald robi teraz to samo, to kogo "wjebał" na MINĘ? Samego siebie, czy pamięta ile trwała koalicja partii 7+, czyli "je...ć Janka Olszewskiego" i podkłada minę następcom ? :) 

  W dniu 2.11.2023 o 15:02, josephnba napisał(a):

https://businessinsider.com.pl/poradnik-finansowy/wiemy-jakich-podwyzek-cen-pradu-chca-koncerny/xk8e06b

Ładnie PiS wjebal koalicję na minę, oczywiście podwyzki nie powinny być aż tak radykalne ale odczujemy to mocno 

  W dniu 2.11.2023 o 16:55, josephnba napisał(a):

No oburzam się, że cwaniaczki chcieli sobie kupić głosy tanią benzyną i energią i widać wielu dało się nabrać 

No i z czystym sumieniem mogę napisać że cwaniaczki z KO chcą sobie kupić przychylność gawiedzi tanim prądem i 800plus 

 

Pasuje czy mam ci to wydrukować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

A czy ktos z PiS w jakimkolwiek momencie sugerowal ze trzeba to regulowac ustawowo? xD

To jest w ogóle ciekawy koncept, że jeśli kiedykolwiek, ktokolwiek z jakiejś partii coś chciał regulować to każdy, kto jest wyborcom tej partii musi tego przestrzegać bo jeśli nie to jest hipokrytą. LOL 

Dziwne tam na prawicy macie postrzeganie świata polityki. 

Na lewicy jest taka babka co chciała zakazu jedzenia mięsa więc jak rozumiem jeśli jem mięso to jestem hipokrytą. Jak fluber zrobi zakupy w żabce w niedziele to też będzie hipokrytą? PIS zakazał handlu w niedzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jack napisał(a):

To jest w ogóle ciekawy koncept, że jeśli kiedykolwiek, ktokolwiek z jakiejś partii coś chciał regulować to każdy, kto jest wyborcom tej partii musi tego przestrzegać bo jeśli nie to jest hipokrytą. LOL 

Ale tu nie mowimy o czyms tam chlapnietym przez polityka z trzeciego tieru jakiejs partii

Walka z 'mowa nienawisci' to jeden ze sztandarow wspolczesnej kawiorowej lewicy :)

25 minut temu, jack napisał(a):

Dziwne tam na prawicy macie postrzeganie świata polityki. 

Jakiej tam prawicy?

My tu wszyscy socjalisci przyjacielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

A czy ktos z PiS w jakimkolwiek momencie sugerowal ze trzeba to regulowac ustawowo? xD

Ustawowo niby nie, ale PiS bardzo mocno rozróżnia Polaków opierając się na wierze. A raczej na Kościele co nie zawsze idzie w parze z wiarą patrząc choćby na mafię Rydzyka i to jak PiS robi mu dobrze na każdym kroku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Z czego wynika uprzedmiotowywanie osób w ciąży?

Ty pisałeś o uprzedmiotowieniu przeciez a nie ja. Ja tylko zwróciłem uwagę że powinno się mówić o osobach w ciąży a nie kobietach 

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Ale tu nie mowimy o czyms tam chlapnietym przez polityka z trzeciego tieru jakiejs partii

Walka z 'mowa nienawisci' to jeden ze sztandarow wspolczesnej kawiorowej lewicy :)

Jak już jesteśmy w temacie mowy nienawiści do odebranie immunitetu czterem europosłom za lajka na Twitterze powinno spowodować oprzytomnienie największych euroentuzjastów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.