Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Józek narzekał na niskie ceny prądu, to się teraz mocno wk...wi. Donald jak zawsze robi w ch....a nieswoich i swoich też :) 

Myślę że on ma więcej zapowiedzi, które się @josephnba spodobają

Nie ma żadnego odejścia od świadczeń typu 800 plus, 13. i 14. emerytury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał(a):

W 2022 całe życie nosisz długie włosy, a w 2023 regularnie co 3 lata scinasz włosy na peruki . Czekam co się wydarzy w 2024

Tak miszczu łapania za słówka, jedno drugiego nie wyklucza .,Z jednego ścięcia nie wystarczy na perukę potrzeba około 3 i Ciebie kogut za siurka po poniemieckim podwórku ciągnął jak ja pierwszy raz obcinałem włosy na donację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Dziwię się jak ktoś mógł na niego głosować lub wywieszać jego banery na swoich posiadłościach (pełno tego w Lubuskiem). Nie chodzi przynależność partyjną, ale to coś to zwykła ludzka k**** i szmata.

Jest tak przechlany, że wygląda o 20 lat starzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dziwię się jak ktoś mógł na niego głosować lub wywieszać jego banery na swoich posiadłościach (pełno tego w Lubuskiem). Nie chodzi przynależność partyjną, ale to coś to zwykła ludzka k**** i szmata.

Jest tak przechlany, że wygląda o 20 lat starzej.

10 162 ludzi na niego zagłosowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

:) Zastanow się nad tym, co napisałeś :)

Ja nie jestem zaskoczony, że nie rozumiesz różnicy między " całe życie noszę długie włosy" a "za każdym razem jak moje włosy staną się długie, to je obcinam". Ale nie chcę kontynuować wątku nowojorskiego farmazoniarza, bo częstotliwość pojawiania się chłopięcych siurków w jego ostatnich wypowiedziach powoduje, że wolałbym się trzymać z daleka od takiego zboka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał(a):

Ja nie jestem zaskoczony, że nie rozumiesz różnicy między " całe życie noszę długie włosy" a "za każdym razem jak moje włosy staną się długie, to je obcinam". Ale nie chcę kontynuować wątku nowojorskiego farmazoniarza, bo częstotliwość pojawiania się chłopięcych siurków w jego ostatnich wypowiedziach powoduje, że wolałbym się trzymać z daleka od takiego zboka.

Przecież mayor napisał, że co trzy lata ścina włosy. Może je skracać ze 100cm długości do 65 i dalej będzie miał długie :) No daj spokój :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Dziwię się jak ktoś mógł na niego głosować lub wywieszać jego banery na swoich posiadłościach (pełno tego w Lubuskiem). Nie chodzi przynależność partyjną, ale to coś to zwykła ludzka k**** i szmata.

Jest tak przechlany, że wygląda o 20 lat starzej.

Powiesić na płocie może każdy, nawet bez twojej zgody i jest to nielegalne. Ty zdjąć tego nie możesz, bo cię oskarżyć mogą o niszczenie. Ja mieszkam w takim miejscu że baner byłby bardzo dobrze widoczny, póki co mam spokój, ale jeżeli ktokolwiek powiesiłby u mnie to zostaje chyba mi tylko zakrycie go jakaś plandeka. Tak samo jak sporo tych bilbordów wisiało nielegalnie w pasie drogowym, w szczególności na balustradach w okolicach skrzyżowań (bo stoisz i możesz się na nim skupić) zasłaniając jednocześnie pieszych przechodzących przez jezdnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

 

Dzięki za przypomnienie o włosach., Co trzy lata obcinam i wysyłam do fundacji w Warszawie

Cytat

Ja obcinam swoje co 3 lata jak urosną do około 20"-50 cm potem pakuje i wysyłam do fundacji "Locks of Love" ,która robi peruki dla osób walczących z nowotworami.

@Pablo81 naprawdę nie chce mi się drążyć tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.