Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, RappaR napisał(a):

No to w czym uwidacznia się ta pizdowatość wyborców konfederacji i ta męskość wyborców Lewicy takich jak Ty. 

Jakie to są cechy, z chęcią się doedukuję

 

39 minut temu, jack napisał(a):

Znamienne, że to akurat ty poczułeś się wywołany do odpowiedzi w temacie pizdowatości młodych mężczyzn. Biorąc pod uwagę ciągłe jęki na temat złych kobiet i upadku cywilizacji, a do tego ciągłych przechwałek na tematy wszelakie, nie dziwi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał(a):

Dopisz sobie jeszcze do listy budowanie poczucia wartości na podstawie pyskówek na niszowym forum. 

Dokładnie, wyzywanie innych od pizdowatych i budowanie wartości na podstawie pyskówek na niszowych forach jest cechą charakterystyczną współczesnych wyborców lewicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack napisał(a):

Twarz jest potrzebna do stołka. Najbliższy będzie prezydencji a tam Duda odpada. Raczej na jakąś babę 50+ postawią w kontrze do dupiarza. Prezesem może być i Kaczor. 

Raczej zakres konfederacji się wydłuży ze względu na zwiększającą się pizdowatość młodych mężczyzn. A PISu będzie się kurczył bo ich elektorat to jest kwestia rocznika a nie wieku. 

Nie tylko do stołka, za twarzą idą też wpływy. Nie jest tajemnicą że i Morawiecki i Duda wewnętrznie kombinują.

Nie rozumiem o co chodzi z tą pizdowatoscia bo akurat w 2023 lewica przegoniła konfederację ( overall oczywiście)w grupie wiekowej 18-29 ( w 2019 to konfederacja miała w tej grupie więcej głosów od lewicy) Poza tym znacznie więcej młodych mężczyzn zagłosowało na lewicę niż 4 lata temu. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Nie rozumiem o co chodzi z tą pizdowatoscia bo akurat w 2023 lewica przegoniła konfederację w grupie wiekowej 18-29 ( w 2019 to konfederacja miała w tej grupie więcej głosów od lewicy) Poza tym znacznie więcej młodych mężczyzn zagłosowało na lewicę niż 4 lata temu. 

Może źle zrozumiałem i właśnie głosowanie na lewicę @jack uważa za pizdowatość?

Chociaz dalej ciekawi mnie jakimi kryteriami się posługuje poza patrzeniem przez pryzmat siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RappaR napisał(a):

Może źle zrozumiałem i właśnie głosowanie na lewicę @jack uważa za pizdowatość?

Chociaz dalej ciekawi mnie jakimi kryteriami się posługuje poza patrzeniem przez pryzmat siebie

W sumie też jestem ciekawy, bo faktycznie jest grupa facetów która traktuje kobiety jak wrogów i jest zrażona i jest grupa facetów, która się kobietom podporządkowuje i nie wiem których powinno się nazywać pizdowatymi i dlaczego ( oczywiście jest oprócz tego całą grupa normalsow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, joe dumars napisał(a):

a mnie zastanawia, jak na skali pizdowatosci ocenic ludzi, ktorzy glosowali na ameby intelektualne typu sowinska (typiara stwierdzila m.in., ze powodem wojny w syrii byly zmiany klimatu, a konkretnie, susza!) czy zielinska urszulka, ktora sadzi, ze arabia saudyjska kupuje rope od putina lol...

ach, zapomnialbym - jebac pis (wspanialy program, wybitny! dwa slowa, a tyle glebi intelektualnej!)!...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

W sumie też jestem ciekawy, bo faktycznie jest grupa facetów która traktuje kobiety jak wrogów i jest zrażona i jest grupa facetów, która się kobietom podporządkowuje i nie wiem których powinno się nazywać pizdowatymi i dlaczego ( oczywiście jest oprócz tego całą grupa normalsow)

Jest też trzecia grupa, dla której realne kobiety nie istnieją, ponieważ satysfakcjonuje ją życie wyłącznie wirtualne.

Która jest najbardziej pizdowata? Cóż to, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

 jest grupa facetów która traktuje kobiety jak wrogów 

 

Godzinę temu, fluber napisał(a):

i jest grupa facetów, która się kobietom podporządkowuje 

 

Godzinę temu, fluber napisał(a):

oprócz tego całą grupa normalsow

 

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jest też trzecia grupa

Nauczysz się w końcu liczyć do trzech?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrogie nastawienie do kobiet nie jest zadnym konstruktem spolecznym. to nie 'zabawa' (bo to jest dzis 'modne', a, co za tym idzie, dla wielu mlodych, niedojrzalych ludzi, 'atrakcyjne') w wybieranie sobie plci czy preferencji seksualnych, tylko, czesto, strategia adaptacyjna, po prostu. zreszta, stosowana przez obie plcie. wspolczesny styl zycia wydatnie przyczynia sie do 'formowania' zje***ych mentalnie jednostek, ludzi funkcjonujacych w ramach spektrum narcyzmu. a takich ludzi nalezy omijac szerokim lukiem. tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.