Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

No oburzam się, że cwaniaczki chcieli sobie kupić głosy tanią benzyną i energią i widać wielu dało się nabrać 

A teraz już lament że paliwo średni o 50 gr droższe niż 15.10 

Ja dziś od pisowca usłyszałem że ceny poszły do góry z powodu wojny Izrael - Palestyna 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

No generalnie giełdowe ceny ropy w złotówkach są aktualnie niższe niż w momencie wybuchu tej wojny...

'potencjalny' słowo klucz

chyba nikt tu nie neguje że PiS zrobił z cenami paliw standardowy przedwyborczy power-move (tak jak wcześniej robiło PO 🙃)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał(a):

Biskup dostaje 5 tysięcy brutto emerytury z funduszu kościelnego, to ma być jakaś sensacja?

Uważasz, że Głódź zasłużył na 23k emerytury?

26 minut temu, julekstep napisał(a):

Juz sie nie powtarzaj tam. Pytalem kto da wiecej.

To @RappaR porównał współpracę z SB do pomocy biskupom 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

🤦‍♂️

Ja napisałem o pedofilach, nie o biskupach. Skoro dla Ciebie jest to słowo równoważne, oznacza to, że nigdy nigdzie nie doszło do aktu pedofilskiego, którego nie popełnił katolicki duchowny

Czysta logika, wiem - Ciebie to przerasta, zaraz wrzucisz znowu emotkę albo mema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Jest 2023 rok. Emerytur nie przyznaje się jak za PRL.

Czyli jak? 

Takie?

https://www.rp.pl/policja/art39319561-tajne-spotkanie-wojewodzkich-komendantow-policji-nieoficjalnie-otrzymali-oferte-od-komendanta-glownego

 

Teraz, RappaR napisał(a):

Ja napisałem o pedofilach, nie o biskupach. Skoro dla Ciebie jest to słowo równoważne, oznacza to, że nigdy nigdzie nie doszło do aktu pedofilskiego, którego nie popełnił katolicki duchowny

Czysta logika, wiem - Ciebie to przerasta, zaraz wrzucisz znowu emotkę albo mema

Tym, którzy pełniąc funkcję biskupa ukrywali pedofilię powinno się odebrać emerytury funkcyjne tak jak pracownikom SB. Teraz rozumiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał(a):

Uważasz, że Głódź zasłużył na 23k emerytury?

To Ty głosujesz na Lewicę, więc nie zadawaj mi durnych pytań, czy zasłużył, bo przecież to Kwaśniewski zrobił go generałem, dzięki czemu ma taką emeryturę, a nie ja czy KK. Z funduszu kościelnego dostaje 5 tysięcy. Reszta to emerytura generalska od Lewicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

To Ty głosujesz na Lewicę, więc nie zadawaj mi durnych pytań, czy zasłużył, bo przecież to Kwaśniewski zrobił go generałem, dzięki czemu ma taką emeryturę, a nie ja czy KK. Z funduszu kościelnego dostaje 5 tysięcy. Reszta to emerytura generalska od Lewicy.

Pytam Cię czy uważasz, że zasłużył a nie o tło historyczne.

No jak Olek mu dał to tym bardziej mu zabrać. Za chorobę filipińską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.