Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

niestety to w praktyce działa w obie strony, i oczywiste scie nie tylko w Polsce, tutaj głupota ludzka mnie zawsze zastanawiała, jak ten inny kradnie, jest niekonpetentny itd itp to wielkie larum ale jak ten niby swoj, bo watpie zeby Joe miał pociotkow w po, ale jesli tak to git zwracam honor 😋 to juz yebac, niech kradną, niech beda partaczami, wazne ze to nie kaczyniaki, bądź rownolegle nie tuski🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, elwariato napisał(a):

niestety to w praktyce działa w obie strony, i oczywiste scie nie tylko w Polsce, tutaj głupota ludzka mnie zawsze zastanawiała, jak ten inny kradnie, jest niekonpetentny itd itp to wielkie larum ale jak ten niby swoj, bo watpie zeby Joe miał pociotkow w po, ale jesli tak to git zwracam honor 😋 to juz yebac, niech kradną, niech beda partaczami, wazne ze to nie kaczyniaki, bądź rownolegle nie tuski🥴

Przecież to wszystko, to ta sama zbieranina. Dodają kilku nowych frontmanów i jadą dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elwariato napisał(a):

niestety to w praktyce działa w obie strony, i oczywiste scie nie tylko w Polsce, tutaj głupota ludzka mnie zawsze zastanawiała, jak ten inny kradnie, jest niekonpetentny itd itp to wielkie larum ale jak ten niby swoj, bo watpie zeby Joe miał pociotkow w po, ale jesli tak to git zwracam honor 😋 to juz yebac, niech kradną, niech beda partaczami, wazne ze to nie kaczyniaki, bądź rownolegle nie tuski🥴

A czy ja gdziekolwiek zaprzeczylem temu że PO kradło? 

Nie 

Napisałem jedynie, że PiS wzniósł kradzieże na wyższy, legalny poziom co nie czyni z nich lepszych ludzi tylko złodziei  

Kraść też trzeba umieć i PiS umie to ładniej niż PO 

Stąd porównanie PO do Pruszkowa lat 90tych a PiSu do nowej "mafii"

48 minut temu, starYfaN napisał(a):

Przecież to wszystko, to ta sama zbieranina. Dodają kilku nowych frontmanów i jadą dalej.

 

Napisał wyborca partii której liderzy są w polityce tak samo długo i są tak samo umoczeni i uwikłani w różne układy jak ci źli z PO  

Ilu pzprowcow jest aktualnie w PiS i partiach córkach? Liczyłeś ostatnio? Kilku zmarło ale wciąż liczba jest niechlubna 

Krystyna sałatka, była członkini studentów socjalistycznych 

Piotrowicz "pomocny" komuch 

Jasiński brutalny prokurator z Płocka 

Nie wspominając już o szarej eminencji, potocznie nazywanym skarbnikiem Kaczyńskiego , który w polityce oficjalnie nie jest 

Zluzuj majty bo cię wygrana ciśnie w te zwiędłe jajeczka 

Korwin "nikt nie wiedział tylko ja" Mikke jako autorytet 🤣🤣🤣 

Możesz się jeszcze bardziej pogrążyć? 

Może teraz daj cytat z Rydzyka?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

A to porownanie nie mialo w zamysle byc niekorzystne dla PiSu? 🤔

Nie, ja naprawdę podziwiam ich przebiegłość i umiejętność przywłaszczania sobje takiej ilości pieniędzy legalnymi źródłami 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Nie, ja naprawdę podziwiam ich przebiegłość i umiejętność przywłaszczania sobje takiej ilości pieniędzy legalnymi źródłami 

Ja sie po prostu zastanawiam czy ktos przy zdrowych zmyslach zamienilby dzisiejsze 'biale kolnierzyki' na zwyroli z 90's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Ja sie po prostu zastanawiam czy ktos przy zdrowych zmyslach zamienilby dzisiejsze 'biale kolnierzyki' na zwyroli z 90's

A ja się zastanawiam jak można to porównanie brać dosłownie 

Pamiętaj też że ci dzisiejsi jeśli już przy przestępcach jesteśmy, piorą pieniądze, ich część, z tych samych procederów co kiedyś tyle że teraz robią to rękami innych ludzi,,sami udając świętych 

Wypisz wymaluj Jarek Wielki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

A ja się zastanawiam jak można to porównanie brać dosłownie 

Metaforycznie też nie wiem jak można chcieć zastąpić PiS Platformą :) (może i kradną więcej, ale przynajmniej ci paluchów nie połamią!)

Cieszę się że myślimy podobnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Napisał wyborca partii której liderzy są w polityce tak samo długo i są tak samo umoczeni i uwikłani w różne układy jak ci źli z PO  

Misiu drogi, :) jestem wyborcą już chyba wszystkich większych partii, pomijając PSL, SLD i PZPR (oczywiście abstrahując od zmiany bandery na nową, którą się jeszcze nikt nie podcierał) :)

Zauważ też, że piszę o wszystkich. Trudno mi po prostu głosować na kogoś, kto obiecuje, potem się z tego wycofuje i leży do końca kadencji do góry......... I tak 30 lat.

To polityka kwantowa :) chociaż nobla za to nie będzie. 

 

Oczywiście zawsze możesz wierzyć, że elektryk ze śrubokrętem "pokonał" układ warszawski :) Komunizm w swojej formie, po prostu zbankrutował w całym sowietikusie.

I w zasadzie wszyscy się z nim rozliczyli, w ten czy inny sposób poza Polską i rusią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Misiu drogi, :) jestem wyborcą już chyba wszystkich większych partii, pomijając PSL, SLD i PZPR (oczywiście abstrahując od zmiany bandery na nową, którą się jeszcze nikt nie podcierał) :)

Zauważ też, że piszę o wszystkich. Trudno mi po prostu głosować na kogoś, kto obiecuje, potem się z tego wycofuje i leży do końca kadencji do góry......... I tak 30 lat.

To polityka kwantowa :) chociaż nobla za to nie będzie. 

 

Oczywiście zawsze możesz wierzyć, że elektryk ze śrubokrętem "pokonał" układ warszawski :) Komunizm w swojej formie, po prostu zbankrutował w całym sowietikusie.

I w zasadzie wszyscy się z nim rozliczyli, w ten czy inny sposób poza Polską i rusią.

No popatrz elektryk to jednak wszechstronny zwód 

Sam kończyłem technikum elektryczne więc wiem co mówię 

A co do rozliczania z komuną

Zgadzam się, nikomu nie było na rękę z tą komuną się rozliczać 

PiS w poprzedniej kadencji obcinał wszystkim emerytury jak leci nie wnikał czy ktoś jako funkcjonariusz policji miał wkład w działania czerwonych czy nie 

Mnóstwo ludzi,,którzy po prostu wykonywali prace milicjanta bo ktoś musiał łapać złodziei czy zwyrodnialców pokroju Kolanowskiego, straciło znaczną część uposażenia

A ci którym należało wymierzyć sprawiedliwość zdechli w spokoju i niektórych groby muszę oglądać na Powązkach 

 

Nikt z tym nic nie zrobił ale dziwnym trafem najbardziej obrywa się PO i SLD 

PiS, który ma/miał masę komuchów w ławach, na stanowiskach ogłasza się antykomuną postępując dokładnie jak komuchy 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

 

PiS w poprzedniej kadencji obcinał wszystkim emerytury jak leci nie wnikał czy ktoś jako funkcjonariusz policji miał wkład w działania czerwonych czy nie 

Mnóstwo ludzi,,którzy po prostu wykonywali prace milicjanta bo ktoś musiał łapać złodziei czy zwyrodnialców pokroju Kolanowskiego, straciło znaczną część uposażenia

Myślisz że czemu średnie esbeckie emerytury są znacznie wyższe niż reszty społeczeństwa? Bo pensje esbeckie były znacznie wyższe niż reszty społeczeństwa. A wiesz czemu? Bo wtedy wszyscy wiedzieli czemu. 

Pisanie teraz po latach że tam pracowali bo ktoś musiał, to tak jak napisać że w radach nadzorczych siedzą pisowskie rodziny bo "ktoś musiał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałęsa c***a nie elektryk, ładował akumulator na wózek i hej. Zwykły pijaczek z małym hajsem, dużą rodziną na utrzymanie i z wielkim szczęściem w wygrywaniu w toto lotka. 

A tak btw, dlaczego pozwalają tym ludziom w Warszawie spacerować z palestyńskimi flagami? gdzie ci foliarze i korwinowcy którzy narzekali na niebiesko-żółte flagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Myślisz że czemu średnie esbeckie emerytury są znacznie wyższe niż reszty społeczeństwa? Bo pensje esbeckie były znacznie wyższe niż reszty społeczeństwa. A wiesz czemu? Bo wtedy wszyscy wiedzieli czemu. 

Pisanie teraz po latach że tam pracowali bo ktoś musiał, to tak jak napisać że w radach nadzorczych siedzą pisowskie rodziny bo "ktoś musiał".

UBeckich się nie czepiam 

Pisałem o milicjantach 

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

Wałęsa c***a nie elektryk, ładował akumulator na wózek i hej. Zwykły pijaczek z małym hajsem, dużą rodziną na utrzymanie i z wielkim szczęściem w wygrywaniu w toto lotka. 

A tak btw, dlaczego pozwalają tym ludziom w Warszawie spacerować z palestyńskimi flagami? gdzie ci foliarze i korwinowcy którzy narzekali na niebiesko-żółte flagi?

Jakub Czarodziej był widocznie zajęty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.