Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Sebastian napisał(a):

Pozdrawiam serdecznie wszystkich głosujących na 3D, kłaniam się nisko i polecam dobrowolne zgłoszenie się do psychiatry bo jesteście pierdolnięci. 

Mówiłem @Koelner że wódka to zło. A w branży budowlanej to już w ogóle.

7 godzin temu, Sebastian napisał(a):

 

Bo widzisz - różnica polega na tym, że ja widzę i rzygam na światopogląd Korwina, ale patrzę na znaczące NIE które Konfederacja mówi w sprawach realnie  istotnych dla kraju. A Ty patrzysz na cudowną światopoglądową zgodność i poprawność i nie zauważasz, że ktoś chce Cię wydymać publicznie kijem bejsbolowym. 

Dla mnie róznica jest jasna, ale wiem, ze Ty nie jesteś w stanie jej dostrzec.

 

Konfederacja i ludzie ja tworzący są tam gdzie jest ich miejsce od lat, a Polska funkcjonuje znakomicie na tle konkurencji. 

A wyzywanie mnie czy innych kolegów w Internecie od pierdolnietych w czy takich co nie umieją dodać dwa do dwóch tylko potwierdza że mentalnie masz 14 lat i adekwatne do wieku poglądy polityczne.

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości - Ty dajesz łapówki lekarzom?

Ja kiedyś dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstosunkujcie sie prosze od Sebsteina.

Przeciez napisal ze moze i popiera Konfederacje, ale nie bezkrytycznie (to tak jak z jazda - szybko, ale bezpiecznie)!

Nie to co zlodzieje, pizdy i przyglupy glosujace na pozostale partie!

 

 

Fajny meltdown - mocne 5/10 w skali Rodmana, w koncu zaczepki josepha daly owoce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

obrażać ludzi tylko dlatego że Samuela nie mogła startować z każdego okręgu jest bardzo nieeleganckie i chamskie 

 

 

No musiała by startować dosłownie z każdego okręgu -wszystkich 41 żeby uciułać kilka procent., Startowała z mojego i dostała 0,18% .,Tak na marginesie to oprócz tego ułamka procenta dostała jakiejś infekcji- zapalenia, bo jej spuchły usta.,Chyba Janusz Korwin M'c jest z higieną intymną na bakier i mu się zbiera serek wokół żołędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości - Ty dajesz łapówki lekarzom?

Ja łapówek nie daję, ale...

 

Nie mam problemu z pójściem do lekarza po zakończeniu leczenia i w ramach podziękowania wręczenia mu butelki dobrego trunku 

 

Tak jak nie mam problemu z przygotowaniem zakrapianej kolacji dla majstra, po tym jak robił mi dach albo inny remont 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/poslowie-opozycji-mowia-o-aferze-parp-zdobylismy-liste/zmcee3q,79cfc278

Powiem Wam, że gruba afera powinna z tego być, choć nie ukrywam, że plotki na temat tego, jak to będzie wyglądać były już znacznie wcześniej i z tego powodu przerzuciliśmy wnioski z firmą na drugi nabór i wygląda na to, że słusznie zrobiliśmy.

Ogólnie dofinansowanie dostały wszystkie firmy, które spełniły kryteria, niezależnie od tego, czy otrzymały jakiejś punkty w ocenie rankingowej. Znacząca większość projektów nie przeszła pierwszej oceny. Nie przedstawiono żadnej informacji zwrotnej, wyjaśnienia, dlaczego projekt został odrzucony, niczego. 

Firma, która pomaga nam w pisaniu wniosków wprost nam powiedziała, że kompletnie nie rozumieją, dlaczego spośród wniosków, które pisali przeszły jedne, a inne nie, zwłaszcza że te które na panelach ekspertów były wysoko oceniane, nie dostały dofinansowania i że takiej sytuacji jeszcze nie było.

Na pierwszy rzut oka wygląda to na potężny przekręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał(a):

Nie to co zlodzieje, pizdy i przyglupy glosujace na pozostale partie!

W sumie nie wiem czy bycie pizdą w tym towarzystwie nie jest mimo wszystko jakąś formą nobilitacji 😅

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Tak jak nie mam problemu z przygotowaniem zakrapianej kolacji dla majstra, po tym jak robił mi dach albo inny remont 

@Koelner i wyjaśniło się czemu ma dobre kontakty z Kaszubami 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/poslowie-opozycji-mowia-o-aferze-parp-zdobylismy-liste/zmcee3q,79cfc278

Powiem Wam, że gruba afera powinna z tego być, choć nie ukrywam, że plotki na temat tego, jak to będzie wyglądać były już znacznie wcześniej i z tego powodu przerzuciliśmy wnioski z firmą na drugi nabór i wygląda na to, że słusznie zrobiliśmy.

Ogólnie dofinansowanie dostały wszystkie firmy, które spełniły kryteria, niezależnie od tego, czy otrzymały jakiejś punkty w ocenie rankingowej. Znacząca większość projektów nie przeszła pierwszej oceny. Nie przedstawiono żadnej informacji zwrotnej, wyjaśnienia, dlaczego projekt został odrzucony, niczego. 

Firma, która pomaga nam w pisaniu wniosków wprost nam powiedziała, że kompletnie nie rozumieją, dlaczego spośród wniosków, które pisali przeszły jedne, a inne nie, zwłaszcza że te które na panelach ekspertów były wysoko oceniane, nie dostały dofinansowania i że takiej sytuacji jeszcze nie było.

Na pierwszy rzut oka wygląda to na potężny przekręt.

Przecież o tym było głośno już dawno 

Opozycja nie miała możliwości tego rzetelnie sprawdzić a PiS ewidentnie wyprowadzał kasę tymi dofinansowaniami 

Ciekawe czy zdążą przed 13.11 zniszczyć całą dokumentację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał(a):

dowody wdzięczności raczej 

I jak to ma się do korupcji i likwidacji gotówki? 

Na oko Twoje przysranie się o powody, dla których uważam, że nie powinien być zakaz gotówki są bezsensowne

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Ja kiedyś dałem.

Nie porównywałbym Polski z 1995 do Polski z 2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Myślałem, że nie ma nikogo tak bardzo odklejonego, by popierać wycofanie gotówki

i gotówkę i wirtualne polikwodowac tylko płatnosc na zasadzie wymiany usług, zobaczymy wtedy kto do czego sie nadaje😋

2 godziny temu, jack napisał(a):

Spokojnie doktorze, łiskaczy nie wycofują 

kto mu bidulkowi w tym prosektorium zapoda 😪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.