Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Sewer napisał(a):

Jakieś konkretne miejsce możesz polecić? :)

Dla mnie ideał to: https://slowhop.com/pl/miejsca/1335-ostoja-wyrowno.html?

Klimat. Miejsce na odludziu. Widok na jezioro. W jeziorze ryby. Blisko do Dziemian do sklepu. Blisko do Kościerzyny. Bardzo blisko do Lipusza i spływu Wdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał(a):

jak przez 25 minut mówić i nie powiedzieć nic konkretnego.

 

 

Już mu się po wyborach udało powiedzieć, że chce jak najszybszej likwidacji gotówki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich głosujących na 3D, kłaniam się nisko i polecam dobrowolne zgłoszenie się do psychiatry bo jesteście pierdolnięci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał(a):

Już mu się po wyborach udało powiedzieć, że chce jak najszybszej likwidacji gotówki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich głosujących na 3D, kłaniam się nisko i polecam dobrowolne zgłoszenie się do psychiatry bo jesteście pierdolnięci. 

Napisał wyborca konfederacji

Ja,pi****le, debile wyzywają innych od pierdolnietych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Napisał wyborca konfederacji

Ja,pi****le, debile wyzywają innych od pierdolnietych 

 

Bardzo możliwe. Nie zmienia to jednak mojego zdania. Na PiS i PO głosuję interesowni zwolennicy złodziejstwa. Na Lewicę totalne pizdy, które zasługuję na zamniękcie w Tworkach a na 3D ludzie, którzy nie potrafią dodać 2 do 2. 

Bo widzisz - różnica polega na tym, że ja widzę i rzygam na światopogląd Korwina, ale patrzę na znaczące NIE które Konfederacja mówi w sprawach realnie  istotnych dla kraju. A Ty patrzysz na cudowną światopoglądową zgodność i poprawność i nie zauważasz, że ktoś chce Cię wydymać publicznie kijem bejsbolowym. 

Dla mnie róznica jest jasna, ale wiem, ze Ty nie jesteś w stanie jej dostrzec.

W każdym razie - tydzień po wyborach  - wszystko to co przed czym Konfa ostrzegała zaczyna się spełniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko dobrze ze jednak na lewice nie zaglosowalem tylko ewentualnie na ta 3noge, z dwojga zlego lepiej byc debilem niz pezdą 😋 słowem Sebastianie urocza twa naiwność, w mysl ktorej konfa rozni sie faktycznie czyms od reszty politycznego establishmentu 

4 godziny temu, P_M napisał(a):

jak przez 25 minut mówić i nie powiedzieć nic konkretnego.

 

 

znaczy sie ze hujownia ma naturalne predyspozycje na politykiera😋🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jack napisał(a):

Oburzenie biznesmena polubił lekarz 🤣🤣🤣

Coś jeszcze kontrowersyjnego poza tym, że chce ukrócić płacenie pod stołem i łapówkarstwo?

Usługi bankowe nie są darmowe, nie wszędzie jest odpowiedni zasięg aby użyć karty i nie zdarzyło Ci się że ktoś próbował użyć Twojej karty i bank ja zablokował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już żyjemy w Big Brotherze więc to tak naprawdę pierdoła. Mnie bardziej zasmuciło, że polski Janusz biznesu ma dojrzałość emocjonalną na poziomie nastoletniego mizogina popierającego zlepek przygłupów tworzących te ugrupowanie. Wyniki wyborów wśród młodych z podziałem na mężczyzn i kobiet potwierdza tylko tezy @fluber że nie ma wspólnego języka i komunikacji pomiędzy obiema płciami. Mizogini kontra feministki, pięknie nam się to ukształtowało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian napisał(a):

Bardzo możliwe. Nie zmienia to jednak mojego zdania. Na PiS i PO głosuję interesowni zwolennicy złodziejstwa. Na Lewicę totalne pizdy, które zasługuję na zamniękcie w Tworkach a na 3D ludzie, którzy nie potrafią dodać 2 do 2. 

Bo widzisz - różnica polega na tym, że ja widzę i rzygam na światopogląd Korwina, ale patrzę na znaczące NIE które Konfederacja mówi w sprawach realnie  istotnych dla kraju. A Ty patrzysz na cudowną światopoglądową zgodność i poprawność i nie zauważasz, że ktoś chce Cię wydymać publicznie kijem bejsbolowym. 

Dla mnie róznica jest jasna, ale wiem, ze Ty nie jesteś w stanie jej dostrzec.

W każdym razie - tydzień po wyborach  - wszystko to co przed czym Konfa ostrzegała zaczyna się spełniać. 

Ty patrzysz na swoje interesy i możliwość legalnego okradania państwa i pracowników 

Jak każdy dorobkiewicz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.