Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mimo odpałów Korwina (pomijam czy jest to celowe czy nie) mam do niego jakąś sympatię i w sumie nie wiem za co może dlatego że wyróżnia się w tym smutnym świecie i nadaje jakiegoś kolorytu.

Wiem co często wygaduje ale mam ogromny dystans do świata i uważam że w dzisiejszym świecie wszystko wszystkich obraża i JKM jest swego rodzaju odtrutką na to: ale tragikomiczną, jest człowiekiem absurdu który ciągle musi zwracać uwagę innych swoimi wypowiedziami, oburzać.

Nie wiem czy wiecie co mam na myśli :)

 

Tak czy inaczej z JKM nie da się stworzyć poważnej partii, jeśli liderzy Konfy dopiero teraz to zobaczyli to wystawia im świadectwo ale wydaje mi się że niewiele jeszcze w tym momencie mogli z nim zrobić bo schować go w mediach się nie da i musiałby po prostu opuścić partię tak jak i m.in Sośnierz a czy była taka możliwość to kolejne pytanie?

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mayor napisał(a):

Żeby nastał odpowiedzialny rząd to najpierw prezydent musi zdjąć krótkie porcięta i zachowywać się jak dorosły.,Im dłużej Duda będzie zwlekał tym gorzej dla budżetu, gospodarki i całej sytuacji Polski. Jedynie skorzystają złodzieje, którym Duda da możliwość dokradzenia i zacierania śladów.,Niektóre zmiany można wprowadzić dosłownie z dnia na dzień np.odwołać zakaz handlu w niedzielę .,A niebawem zaczyna się najlepszy okres dla handlowców i była by szansa na dodatkowe wpływy do budżetu państwa i mikro budżetów tysięcy małych i dużych przedsiębiorstw 

6 minut temu, fluber napisał(a):

Bez sensu są dziś obawy, że może nie być pieniędzy w budżecie na realizację obietnic wyborczych. Jeśli w Polsce znowu nastanie rząd odpowiedzialny, który wie, na czym polega gospodarka, to pieniądze znajdą się w sposób niemalże automatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

@mayor

Prezesem polskiego radia ma zostać Kamil Dąbrowa - rzecznik Rafała Trzaskowskiego .

Nie żebym był zaskoczony, ale tempo tego co się wydarza jest szokujące:)

No ale przecież to się nie wydarzyło jeszcze i możliwe że się przez dwa miesiące nie wydarzy, a w tym czasie można jeszcze obecnego prezesa odwołać i powołać nowego , a wtedy zanim zostanie prezesem Dąbrowa to jest szansa na wyciągnięcie kasy na jeszcze jedną odprawę., Akurat odzysk mediów to nie jest jakaś nadzwyczajne istotna sprawa., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

No ale przecież to się nie wydarzyło jeszcze i możliwe że się przez dwa miesiące nie wydarzy, a w tym czasie można jeszcze obecnego prezesa odwołać i powołać nowego , a wtedy zanim zostanie prezesem Dąbrowa to jest szansa na wyciągnięcie kasy na jeszcze jedną odprawę., Akurat odzysk mediów to nie jest jakaś nadzwyczajne istotna sprawa., 

Ale to nie powinien być odzysk tylko odpolitycznienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

@mayor

Prezesem polskiego radia ma zostać Kamil Dąbrowa - rzecznik Rafała Trzaskowskiego .

Nie żebym był zaskoczony, ale tempo tego co się wydarza jest szokujące:)

Fluber co jak co ale należało by być precyzyjnym przy Kamilu Dąbrowie. Rzecznikiem to jest ostatnie 4 lata (chociaż realnie to teraz zajmuje się marketingiem) ale ma bogate doświadczenie w radiu i był dyrektorem w kilku radiowych stacjach. Czysto merytorycznie ta kandydatura spokojnie się broni. Przy czym mi też nie podoba się jego jawne zaangażowanie polityczne - nie te w ratuszu - tylko te jako dyrektora Jedynki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał(a):

O 8 zaczynasz pracę?;)

Nie?

Pytam się czy się zalisz czy chwalisz, bo głosowałeś na koalicjanta?:)

Bo to nie ma tak, ze wiedziałeś przed wyborami, że będzie koalicja 3d-ko, w po wyborach dystansujesz się od wszystkiego co zrobi, bo głosowałeś na samą 3d:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie?

Pytam się czy się zalisz czy chwalisz, bo głosowałeś na koalicjanta?:)

Bo to nie ma tak, ze wiedziałeś przed wyborami, że będzie koalicja 3d-ko, w po wyborach dystansujesz się od wszystkiego co zrobi, bo głosowałeś na samą 3d:)

Ty wierzysz, że Fluber głosował na 3D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

 Tak nisko jak Kaczyński i PiS nie da rady nikt upaść 

Zaprawdę, bardzo nisko ustawiasz poprzeczkę dla przyszłej władzy.

Tak biorąc za odnośnik przestrzeń między podłogą a sufitem, jest to poprzeczka ustawiona na poziomie progu. 

Też jestem pełen obaw🫣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie?

Pytam się czy się zalisz czy chwalisz, bo głosowałeś na koalicjanta?:)

Bo to nie ma tak, ze wiedziałeś przed wyborami, że będzie koalicja 3d-ko, w po wyborach dystansujesz się od wszystkiego co zrobi, bo głosowałeś na samą 3d:)

Liczyłem że 3d wygra i będzie realizowac swój samodzielny program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.