Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Koelner napisał(a):

dokładnie, dla dobra Polski można zmienić partie. przykład Kukiza czyli największej k**** i szmaty pokazuje standard że nawet Tusk może wyładować w rządzie 

imho większe kurestwo to co chwila zmieniać poglądy w zależności od tego skąd wieje wiatr (np. w kilka lat z zagorzałego katolika zmienić się w pierwszego aborcjonistę RP) niż zmieniać  barwy klubowe zachowując swoje poglądy i cele polityczne

ale ja nie mam mam mentalności pseudokibola to mogę nie rozumieć tej nienawiści wobec Kukiza 🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

imho większe kurestwo to co chwila zmieniać poglądy w zależności od tego skąd wieje wiatr (np. w kilka lat z zagorzałego katolika zmienić się w pierwszego aborcjonistę RP) niż zmienić  barwy klubowe zachowując swoje poglądy i cele

tylko krowa nie zmienia poglądów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

imho większe kurestwo to co chwila zmieniać poglądy w zależności od tego skąd wieje wiatr (np. w kilka lat z zagorzałego katolika zmienić się w pierwszego aborcjonistę RP) niż zmienić  barwy klubowe zachowując swoje poglądy i cele

ale ja nie mam mam mentalności pseudokibola to mogę nie rozumieć tej nienawiści wobec Kukiza 🤷‍♂️

ale serduszko ministranta 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elwariato napisał(a):

a co jak miesiac przemysli to lepiej😛 pisowi teraz sie nie uda, ale patrzac na milosc w tej opozycji to bym sie nie zdziwil gdyby finalnie dopieli swego tak czy inaczej

Miesiąc to też mało. 

Fajna akceptacja dla niskich standardów :)

Wybieram kogoś na swojego przedstawiciela, ale jednak ten za profity będzie przedstawicielem kogoś innego.

Bo to normalne jest.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Dlaczego Kukiz jest taki niedobry?

jest c***owym politykiem dającym się rozgrywać lepszym 'graczom'

ale jest przy tym jednym z najuczciwszych i najlojalniejszych (swoim poglądam) w tym całym bagnie -> w związku z tym oczywistym jest że politkibole wyzywają go od najgorszych

 

strasznie dużo stracił na tej swojej politycznej przygodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Koelner napisał(a):

dokładnie, dla dobra Polski można zmienić partie. przykład Kukiza czyli największej k**** i szmaty

Przynajmniej jeden bije Kukiza i to nie o błysk szprychy.

Sikorski.

Ten do ,,zasług" krajowych dokłada działalność na arenie międzynarodowej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

jest c***owym politykiem dającym się rozgrywać lepszym 'graczom'

ale jest przy tym jednym z najuczciwszych i najlojalniejszych (swoim poglądam) w tym całym bagnie -> w związku z tym oczywistym jest że politkibole wyzywają go od najgorszych

 

strasznie dużo stracił na tej swojej politycznej przygodzie

Wujek, a przynależność partyjna nie świadczy o reprezentowaniu jakiegoś światopoglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, starYfaN napisał(a):

Dlaczego Kukiz jest taki niedobry? Przecież oni wszyscy zmienili bandery i to w większości kilka razy.

A ten, przynajmniej na początku, miał kilka fajnych pomysłów.

Kukiz przyznał, że PIS kupił go za ustawy, które miał przegłosować. Ustaw nie było więc sprzedał się za darmo. A Kukiz jeszcze chwalił Kaczyńskiego, że dotrzymuje słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wujek, a przynależność partyjna nie świadczy o reprezentowaniu jakiegoś światopoglądu?

Jak w zaleznosci od przynaleznosci partyjnej natychmiastowo zmienia sie swiatopoglad danej osoby (jak np Pani co jak przechodzila z lewicy do pisu to przy okazji zamienila marsze pro-choice na pro-life) to pewnie tak.

W przypadku Kukiza ktory od 2015 pierdoli to samo, niezaleznie od tego w czyuch barwach aktualnie siedzie (zmiana ordynacji, JOWy, referenda) to tak srednio.

6 minut temu, mayor napisał(a):

Przecież Kukiz sam wymyślił hasło-". Naplujcie mi w ryj i mówcie mi szmato..    "   To tak jakby ktoś poszedł do urzędu i zmienił pierwsze imię na Adolf, a potem się dziwił że źli ludzie o mentalności kibolskiej mu dokuczają 

Aha

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

W przypadku Kukiza ktory od 2015 pierdoli to samo, niezaleznie od tego w czyuch barwach aktualnie siedzie (zmiana ordynacji, JOWy, referenda) to tak srednio.

Tyle, że on pierdoli nie na temat i nikogo tak naprawdę to nie obchodzi a w szczególności polityków, którzy go wykorzystują. Jemu się wydaje, że o coś walczy a na tym etapie już tylko ośmiesza te idee samym swoim zaangażowaniem w sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

 

W przypadku Kukiza ktory od 2015 pierdoli to samo, niezaleznie od tego w czyuch barwach aktualnie siedzie (zmiana ordynacji, JOWy, referenda) to tak srednio

pierdolic każdy może cokolwiek ale po czynach się go poznaje i tutaj Kukiz jest zwykłą kurwą i szmatą i żeby nie było nie tylko on. taki Tusk niby na lewo a przez 8 lat nic nie zmienił w tym kierunku więc pierdolic może sobie dowoli, większych c***em jest dlatego że podwyższył podatki od czego się bronił i ogólnie że nic nie zrobił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

pierdolic każdy może cokolwiek ale po czynach się go poznaje i tutaj Kukiz jest zwykłą kurwą i szmatą i żeby nie było nie tylko on. taki Tusk niby na lewo a przez 8 lat nic nie zmienił w tym kierunku więc pierdolic może sobie dowoli, większych c***em jest dlatego że podwyższył podatki od czego się bronił i ogólnie że nic nie zrobił :P

To jest właśnie ewenement, że ludzie głosowali anty-pis, ale Donald to człowiek, który jedyne co potrafi zrobić to utrzymać status quo, nic nie zmienić i taplac się w zastanym marazmie, także realnie kolejne 4 lata to powtórka z poprzedniej kadencji PiSu :))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

jest c***owym politykiem dającym się rozgrywać lepszym 'graczom'

ale jest przy tym jednym z najuczciwszych i najlojalniejszych (swoim poglądam) w tym całym bagnie -> w związku z tym oczywistym jest że politkibole wyzywają go od najgorszych

 

strasznie dużo stracił na tej swojej politycznej przygodzie

Jak jesteś najuczciwszy, to zawsze będziesz najch......m politykiem. 

Teraz, jack napisał(a):

Kukiz przyznał, że PIS kupił go za ustawy, które miał przegłosować. Ustaw nie było więc sprzedał się za darmo. A Kukiz jeszcze chwalił Kaczyńskiego, że dotrzymuje słowa. 

Gdyby chcieć usunąć z Sejmu ludzi którzy się sprzedali, to zostałby jakiś jeden świeży czereśniak, który aż się trzęsie, żeby dać się sprzedać za tydzień, a najchętniej jutro.

 

Donald miesiącami tłumaczył konieczność podniesienia wieku emerytalnego. Jak największy wróg obniżył próg, to pozap.....l w te pędy i zrezygnował z >2700pln/miesiąc, aby się załapać.

 

Przecież tam sprzedają się wszyscy. Sikorski to jakiś europejski goat, poziom Schrödera, tylko petrodolar arabski nie ruski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

pierdolic każdy może cokolwiek ale po czynach się go poznaje i tutaj Kukiz jest zwykłą kurwą i szmatą i żeby nie było nie tylko on. taki Tusk niby na lewo a przez 8 lat nic nie zmienił w tym kierunku więc pierdolic może sobie dowoli, większych c***em jest dlatego że podwyższył podatki od czego się bronił i ogólnie że nic nie zrobił :P

Lewicą robotę wykonała za niego Prawica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, elwariato napisał(a):

ludzie jako ogół bez wątpienia 😋 choc ja mialem okazje poznac dziewczynę, i wbrew pozorom jest naprawdę spoko

a co to za nowość, przeciez te transfery poselskie to jest standard, plus jakby nie bylo poseł to nie niewolnik

Nie podważam tego że jest spoko 

Jest jednak pierdolnięta jako polityk i osoba medialna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał(a):

pierdolic każdy może cokolwiek ale po czynach się go poznaje i tutaj Kukiz jest zwykłą kurwą i szmatą

tak po czynach się poznaje -> Kukiz jest c***owym politykiem :) i nigdy nie powinien wchodzić w ten świat bo nic wielkiego nie zrobił (dużo większy impact - nie mówiąc o własnych korzyściach - miałby pisząc polityczne piosenki i czasem mówiąc w wywiadach 2 zdania nt. polityki - jak Kazik np.) a stracił bardzo dużo 

ale nazywanie go kurwą/szmatą świadczy tylko o nazywających

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mayor napisał(a):

Przecież Kukiz sam wymyślił hasło-". Naplujcie mi w ryj i mówcie mi szmato..    "   To tak jakby ktoś poszedł do urzędu i zmienił pierwsze imię na Adolf, a potem się dziwił że źli ludzie o mentalności kibolskiej mu dokuczają 

Zawsze mnie ciekawi jaki to rodzaj ludzi dokucza komuś tylko i wyłącznie z powodu imienia i teraz się dowiedziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.