Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, josephnba napisał(a):

I to jest właśnie cały sens bycia posłem. Dodatki i jeszcze raz dodatki 

I jakie on dodatki dostał?

8 minut temu, josephnba napisał(a):

No to tym bardziej dziwi mnie fakt że występujesz w roli obrońcy obecnej władzy mając w pamięci tak rażące zaniedbania i w sumie przestępstwa 

Ja bardziej jestem po prostu niechętny nowej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sebastian napisał(a):

Słyszałem, że dziś przyszły premier - Kosiniak-Kamysz powiedział, że z tym dobrowolnym ZUSem dla przedsiębiorców to tylko tak żartowali :)

Szybko poszło :) Nawet głosów do końca nie policzono :)

O k****, czytałem o tym dziś artykuł na onecie bodaj i cała ta część rozmowy była wycięta. 

https://x.com/krawczyk_emil/status/1714192499374219769?s=20 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, josephnba napisał(a):

I tu cię boli! 

Jakoś zaskoczony nie jestem. Jak cię czytam to przed oczami mam zawsze Chyrę z filmu Pieniądze to nie wszystko 

W sensie jakim ? Myślisz, że w jaki  czasie zarabiam 2 tys zł ? Z tym, że nie każdy jest mną i widzę sytuację małych sklepów i malutkich zakładzików, które "coś tam" dłubią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

O k****, czytałem o tym dziś artykuł na onecie bodaj i cała ta część rozmowy była wycięta. 

https://x.com/krawczyk_emil/status/1714192499374219769?s=20 

 

Gwoli ścisłości - PSL to obiecywał a później w umowie koalicyjnej  z Hołownią ustalili wakacje z dobrowolnością płacenia w pewnych warunkach - tyle, że to nie jest dobrowolność i w takim przypadku nie powinno się w ogóle o czymś takim mówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał(a):

To oczywiste. Ale żebranie przez 6 lat o darmowy płyn do spryskiwaczy do ferrari jest passe.

To ferrari jest więcej warte niż 800 tyś? :) 

 

 

Kiedy bylem mały myślałem, że jak ktoś zarabia 2000 miesięcznie to po roku  ma 24 tysiące, kiedy jestem dorosły zdziwiony Pikachu - Paczaizm.pl

 

Ogólnie tak, jest droższe i za 800k nie kupisz sobie niestety ferrari. Ale mem lepiej Ciebie podsumuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał(a):

O k****, czytałem o tym dziś artykuł na onecie bodaj i cała ta część rozmowy była wycięta. 

https://x.com/krawczyk_emil/status/1714192499374219769?s=20 

 

e tam po prostu poszło uproszczenie do haseł i tak to się kończy, wygląda na to, że wszyscy łącznie z Mazurkiem dali się zrobić w ch, bo nie przeczytali uważnie programu :D a PSL poleciał w ch twittując uproszczoną wersję :D
Image

Image
A skończyło się na:

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

To powinieneś zapytać "Czy to ferrari"

I tak, to konkretne ferrari jest warte więcej niż 800 tysięcy

Dokładnie tak zapytałem :) bo według działaczy PSLu jakiś czas temu, było warte mniej niż 900 tyś i miało należeć do Tuska :) 

A nie jest ani Tuska, ani Lubczyka, to samochód firmowy, który poseł wykorzystuje prywatnie i nie płaci podatku od dodatkowych korzyści materialnych, wyłudzając uposażenie :)

Teraz wróć i przeproś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Dokładnie tak zapytałem :) bo według działaczy PSLu jakiś czas temu, było warte mniej niż 900 tyś i miało należeć do Tuska :) 

 

Nie, zapytałem "to ferrari" I taka konstrukcja ma inne znaczenie.

22 minuty temu, starYfaN napisał(a):

bo według działaczy PSLu jakiś czas temu, było warte mniej niż 900 tyś i miało należeć do Tuska :) 

Ja działaczem PSL nie jestem i to ferrari warte jest więcej niż 800 tysięcy

 

23 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Teraz wróć i przeproś :) 

Jak mi takie załatwisz za 800k, to przeproszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.