Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NieMy napisał(a):

na 100% pójdą ścieżką PISu, miliony są do wyjęcia i chętnych nie zabraknie!

Nie sądze. Nigdy wcześniej nikt nie kradł tak jak Pis. Nie ma żadnych podstaw by sądzić by ktos poza Pisem tak chciał kraść. PIs myślał ,ze tu będzie jak Węgry Orbana . Nigdy nie oddadza władzy Najbotasi Węgrzy to sąsiedzi Orbana z jednej wioski.. Pis szedł w ten sam sposób. Tworzenie fundacyjek. Tworzenie pseudo spółek na które Bielan mógł wysyłać grube miliony jak na projekt Kabel.

Fundacja NArodowa. Fundusz Solidarnosci. Oni zakładali ,ze nigdy nie utracą władzy więc kradli coraz więcej i coraz bardziej chamsko. Nie ma podstaw by zakładać ,że teraz ktoś wskoczy w ich buty

Poza tym tylko wyborcom Pisu nie przeszkadza ,że ich partia kradnie. W każdym innym przypadku afery powodowały utratę wyborców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, starYfaN napisał(a):

Jakich jeleni?

Zakładając, że referendum przeszło w obecnej formie, wskaż drogę prawną/administracyjną/ustawodawczą/inną, która pozwoli na nakaz relokacji 2 tyś arabów, lub podniesienie wieku emerytalnego?

Nikt nie kazał zaznaczać wszystkich pkt. Nikt nie każe przestać pracować. Podjęcie decyzji zajęłoby Ci 10 sekund :) Chyba dałeś się nabrać na propagandę rudego i upolitycznienie referendum, co nie ma żadnego znaczenia :) 

 

Jakie to było referendum ? Kto konsultował ze społeczeństwem tematy i treść pytań referendalnych? Podobnie z odpowiedziami na pytania., Kto zapłacił za koszty organizacji tego referendum ? Tak samo jak za wydrukowanie i dystrybucję tych podłych rasistowskich propagandowych gadzinówek które podrzucili do skrzynki na listy., Mnie podjęcie decyzji zajęło mniej niż 10 sekund.,Nie wziąłem udziału, zgłosiłem głośno babce w komisji i mam w dupie, to że patrzyła na mnie jak na bandytę czy nawet sporządziła z tego notatkę .,Nawoływanie Tuska do bojkotu tej farsy nie miało żadnego znaczenia , Przede wszystkim uważam że wiek emerytalny powinien być taki jak w USA 59 i 1/2 roku, a takiej opcji nie było, a ostatecznym argumentem był fakt że do udziału zachęcał i nawoływał Kukiz, a tego ścierwa ,szmaty i spierdoliny ludzkiej nienawidzę z całego serca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ely3 napisał(a):

Poza tym tylko wyborcom Pisu nie przeszkadza ,że ich partia kradnie. W każdym innym przypadku afery powodowały utratę wyborców

Może poza krzykiem wyborca PIS nie zobaczył na to żadnych dowodów i skończyło się tak jak z aferą o te mityczne 200 tys wiz? Kilkudniowy krzyk i nic więcej. Chyba nie chcesz powiedzieć, że PO mając taką przewagę medialną nie potrafił tego udowodnić. Ciekawe dlaczego w 2015 roku, gdzie PiS nie posiadał większych mediów, przebiły się do świadomości społecznej afery PO - co skutkowało utratą 2 mln wyborców.

Patrzyłem sobie na dane PKW w bastionach PIS-u na Rzeszowszczyźnie gdzie spadki dla PiS są widoczne, ale przyczyna jest zupełnie inna.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ciekawe dlaczego w 2015 roku, gdzie PiS nie posiadał większych mediów, przebiły się do świadomości społecznej afery PO - co skutkowało utratą 2 mln 

No właśnie, ciekawe. Chamstwo, buta i wałki robione przez PiS ich wyborcom nie przeszkadzały, bo ośmiorniczki i pycha już zaważyły na odwróceniu się części wyborców od PO 8 lat temu. 

Brak moralności u wyborców PiSu? Czy nienawiść do rudych, bo są rudzi?

10 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

 

Patrzyłem sobie na dane PKW w bastionach PIS-u na Rzeszowszczyźnie gdzie spadki dla PiS są widoczne, ale przyczyna jest zupełnie inna.

I jakie wnioski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Jakich jeleni?

Zakładając, że referendum przeszło w obecnej formie, wskaż drogę prawną/administracyjną/ustawodawczą/inną, która pozwoli na nakaz relokacji 2 tyś arabów, lub podniesienie wieku emerytalnego?

Nikt nie kazał zaznaczać wszystkich pkt. Nikt nie każe przestać pracować. Podjęcie decyzji zajęłoby Ci 10 sekund :) Chyba dałeś się nabrać na propagandę rudego i upolitycznienie referendum, co nie ma żadnego znaczenia :) 

Jedyny plus polskiego ustawodawstwa dla mniejszości, to brak progu 5%, reszta to zwykła walka. 

Tym niemniej, miło, że ich w końcu zabraknie :) 

Widzisz 

Ja ci litanię, argumenty powody i co dostaje w zamian? 

"Dałeś się nabrać na retorykę rodego" 

Po c*** pytasz jak masz w głowę ułożone wszelkie odpowiedzi? Wiesz lepiej, dokładnie tak jak żont którego tak bronisz i który tak zapalczywie chronisz tu swoimi postami 

Podjąłem decyzję tak jak każdy kto wziął karetę bądź kto jej nie wziął 

Lubisz upraszczać czyjeś wybory nie siląc się nawet na zastanowienie czy to nie ty dałeś się zmanipulować krótkiemu i jak leming wziąłeś kartę i zaznaczyłeś "dowolne" pole 

Zapytałeś, starałem się odpowiedzieć, jak widać bezsensownie się męczyłem.

To że wziąłeś kartę to był twój wybór i nie pytam o powody tegoż. Miałeś zapewne jakieś "górnolotne"

Mam to mówiąc szczerze w dupie. Taki to jest właśnie urok demokracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szabla napisał(a):

No właśnie, ciekawe. Chamstwo, buta i wałki robione przez PiS ich wyborcom nie przeszkadzały, bo ośmiorniczki i pycha już zaważyły na odwróceniu się części wyborców od PO 8 lat temu. 

Brak moralności u wyborców PiSu? Czy nienawiść do rudych, bo są rudzi?

I jakie wnioski? 

Wałki! Złodziejstwo! Rozkradanie! Nikt tak nigdy nie kradł! 100 afer PiSu! (albo i więcej). I nawet nie miałeś szans na to, aby zapoznać się z dowodami, bo już rozkręcano histerię o kolejną. Przypominało to trochę krzyk tej białoruskiej feministki. Darła się, wszyscy stali z poważnymi minami obok a i tak było widać po ich minach, że to cyrk.

W 2015 r. PO i tak miało ciężko po przegranej Bronisława. To już było dobijanie konającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Mnie ciekawi jedno

Niech ktoś wyjaśni mi z punktu widzenia logicznego

Dlaczego referendum z 40% frekwencji jest nieważne, ale wybory z 40% frekwencji są ważne?

Nie będę próbował odpowiedzieć na pytanie, ale przypomnę, że Konstytucja obowiązuje mimo frekwencji poniżej 43, przy 53% głosów za. Żeby było zabawniej to została napisana przez władzę wyłonioną przy nieco 50% frekwencji , a składającej się z ugrupowań, które uzyskały odpowiednio 20% i 15% głosów. :)

Ciekawostka: za uchwaleniem Konstytucji zagłosowało 6,3 mln osób, a przeciw relokacji 11,3 mln osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ely3 napisał(a):

Nie sądze. Nigdy wcześniej nikt nie kradł tak jak Pis.

Jestem skłonny przychylić się do Twojej tezy. 

Co powinno teraz nastąpić?

Setki i tysiące pisowcow powinno   w najbliższej przyszłości skorzystać z dobrodziejstwa programu cela+. 

Pytanie.Czy tak się stanie? I dlaczego nie? 

Z tego samego powodu, dla ktorego PiS przez osiem lat nie powsadzał do więzień setek platformiarzy za wałki na vacie. A ile krzyku ze strony PiS było o wyłudzeniu 250 mld za rządów PO-PSL. Parę płotek poświecono i sprawa załatwiona.

Najdelikatniej mówiąc kruk krukowi oka niewykruka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Jestem skłonny przychylić się do Twojej tezy. 

Co powinno teraz nastąpić?

Setki i tysiące pisowcow powinno   w najbliższej przyszłości skorzystać z dobrodziejstwa programu cela+. 

Pytanie.Czy tak się stanie? I dlaczego nie? 

Z tego samego powodu, dla ktorego PiS przez osiem lat nie powsadzał do więzień setek platformiarzy za wałki na vacie. A ile krzyku ze strony PiS było o wyłudzeniu 250 mld za rządów PO-PSL. Parę płotek poświecono i sprawa załatwiona.

Najdelikatniej mówiąc kruk krukowi oka niewykruka.

 

 

Najbardziej mnie bawi wyparcie u POwców taśm u Sowy

Były tam grube przestępstwa przed trybunał stanu

A dla nich jedyne na czym ich złapali to na jedzeniu ośmiorniczek i nie wpisaniu zegarka do deklaracji

Ciężkie schizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się mało orientuje w polityce. Natomiast właśnie się okazało, że głosowałem na tego samego kandydata (a numer ponad 30 i nie blisko końca więc mało prawdopodobne) co jeden z największych osobistości tego forum, znawca talentów, koneser sztuki, ekspert od wszystkiego (a więc i od polityki), goat wszystkich goatów @człowiek...morza

Chciałem się tylko tym tutaj pochwalić.

supa-hot-fire-rap-battle.gif

Warto było iść głosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Wolałbym Ty

ja to za mała rybka 

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Najbardziej mnie bawi wyparcie u POwców taśm u Sowy

Były tam grube przestępstwa przed trybunał stanu

A dla nich jedyne na czym ich złapali to na jedzeniu ośmiorniczek i nie wpisaniu zegarka do deklaracji

Ciężkie schizy

widocznie c***a tam było jak przez 8 lat PiS nikogo z PO nie wsadził jedynie Ukraińcy Nowaka ruszali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.