Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

Oj widzę ,że kolega przeoczył zjednoczenie tych partii

Oczywiście odnotowałem ten epicki mariaż Czarzastego z Biedroniem godny wiekopomnego zjednoczenia PPR z PPS z 1948. 

Ale ich niewinnie znów rozdzieliłem, bo pasowało mi to do podkręcenia posta 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Konfederacja w Warszawie, właśnie na Białołęce osiągnęła najlepszy rezultat i to z ogromną przewagą! 💪

Chyba się przeprowadzę sąsiedzie! 🍻

Przeciez bylo juz pisane ze w sondazu na e-nba to joseph im zawyza fejk kontami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Ponad 90 procent głosów policzone, na ten moment 240 posłów dla antypisu.

Wygląda na to że to konfederacja została najbardziej niedoszacowana w exit poll

Raczej 243 i to kwestia co jeszcze zostało do policzenia. Bo ja weszło Gniezno 10 minut to w okręgu 37 takiemu Pisowi od razu spadło z 42 do 34 i z 5 poslów pewnie skończy się 3 . W Poznaniu tracą jeden mandat na pewno. Z drugiej strony jak wjechała Biała Podlaska pół godziny temu to Pisowi nagle podskoczyło w całym kraju od razu o ,15%

Dużo zależy od tego co jeszcze zostało do policzenia bo niekoniecznie są to same duże miasta bo były problemy z systemem

Z tego co sobie sprawdzałem Senat to 58 dla Opozycji a jedyny senator Pis na Dolnym Śląsku to u Ciebie i to o 500 głosów choć nie wiem czy tam już 100% policzyli

Zaskoczyła mnie porażka Pawlaka

PS Raczej to trzecia droga jest niedoceniona bo ma 1,5% więcej od exit poll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał(a):

Jak myślicie, pojedzie?

Składam tu, w Sopocie, uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy - powiedział szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Już wszystko jasne

Nie będzie pieniędzy z KPO dzień po wyborach. Katarzyna Lubnauer w Radio ZET poinformowała, że zapowiedź Donalda Tuska z sierpnia była przenośnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Joe bedzie teraz na sąsiadów patrzył wilkiem xD

spoks jego tez pewnie nie lubią😉

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Powtórka z przed czterech lat, gdzie Palade twierdził że Konfa ma 4-5%, a mieli prawie 7% :)

palllladyn to wybytny fachowiec😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Już wszystko jasne

Nie będzie pieniędzy z KPO dzień po wyborach. Katarzyna Lubnauer w Radio ZET poinformowała, że zapowiedź Donalda Tuska z sierpnia była przenośnią.

u tuska wszystko to przenosnia, wypowiedzi tego mędrca mogly by byc spisywane, za x lat byloby jak z biblią, mowiono by ze nie mozna traktowac wszystkiego doslownie😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Już wszystko jasne

Nie będzie pieniędzy z KPO dzień po wyborach. Katarzyna Lubnauer w Radio ZET poinformowała, że zapowiedź Donalda Tuska z sierpnia była przenośnią.

PO obiecała 100 obietnic na 100 dni. Jak zrealizują z tego pięć na całą kadencje to będzie sukces.

Ale kogo to obchodzi? Program partyjny kończy się na "odsunąć PiS" a cała reszta jest nieistotna :)

Nikt nie wali z Korwina-Mikke, który przegnał nawet z żoną Bosaka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Calkiem blisko takiego scenariusza: PiS 38% PO 30% TD 14% Lewica 8% Konfederacja 7,5% Mandaty: PiS 208 Opozycja 230 Konfederacja 22

Skąd niby taki scenariusz bo on jest nierealny na ten moment. To Twoja projekcja oderwana od realiów czy coś innego?

Teraz, fluber napisał(a):

PiS 36 procent będzie - to robi różnicę 

Teraz są 36,2 więc moga być nawet poniżej 36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.