Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, elwariato napisał(a):

podrzuci coś dla leniwych, plus ochydna no raka orientalna uroda😄😋

 

Bogata laska z domu, która sobie kradnie i przypisuje osiągnięcia innych. 

Rzuca mądre teksty w stylu - kobiety w Jemenie mają lepiej jak w Polsce.

Plus niesamowicie ordynarnie i bezczelnie kłamie, coś w stylu uchodźca co tydzień płynął rzeką, nie wiem kto ma uwierzyć w coś takiego:

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Bogata laska z domu, która sobie kradnie i przypisuje osiągnięcia innych. 

Rzuca mądre teksty w stylu - kobiety w Jemenie mają lepiej jak w Polsce.

Plus niesamowicie ordynarnie i bezczelnie kłamie, coś w stylu uchodźca co tydzień płynął rzeką, nie wiem kto ma uwierzyć w coś takiego:

Zdjęcie

jak ordynarnie klamie to sie wstrzeliła w dobre ugrupowanie 😋 

14 minut temu, Reikai napisał(a):

1:30, mlodzi ludzie dalej stoja we Wrocławiu w kolejce.

niech stoyo zobacza jak ciezko ich rodzice, czy dziadkowie mieli, a oni dodatkowo stali  z waznych powodów, jak potrzeba zakupu papieru toaletowego, a nie jakiespierdoly w stylu wybory😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Pytanie o wiek emerytalny było konkretne a i tak nie skorzystałeś 

Jedno Fluber. Jedno. 

Dobrze wiesz, że cały ten plan ze ściąganiem tu imigrantów z Afryki nastawiony jest na dzieci i ratowanie systemu emerytalnego. Głupki myślą, że oni będą pracować i że białe babki będą ich brały za mężów. Tymczasem za kochanków może i tak, ale za mężów już nie.

3 godziny temu, elwariato napisał(a):

nie no jej stary to devieloper to nawet gdyby byl najuczciwszym we wszechświecie to i tak wiadomo ze kanalia i zadnych skrupułów nie posiada😋 slowem dziewczyna o orientalnej urodzie, i tutaj ciekawe czy po matce, czy moze urodzila sie jako brzydki chlopiec no ale piniądz czyni cuda wiadomo

No jasne. Każdy deweloper to kanalia. Zobacz jakich umów chcą banki na kredyt deweloperski to się zdziwisz i zastanowisz się, kto naprawdę jest kanalią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Jedno Fluber. Jedno. 

Dobrze wiesz, że cały ten plan ze ściąganiem tu imigrantów z Afryki nastawiony jest na dzieci i ratowanie systemu emerytalnego. Głupki myślą, że oni będą pracować i że białe babki będą ich brały za mężów. Tymczasem za kochanków może i tak, ale za mężów już nie.

No jasne. Każdy deweloper to kanalia. Zobacz jakich umów chcą banki na kredyt deweloperski to się zdziwisz i zastanowisz się, kto naprawdę jest kanalią.

jedno nie wyklucza drugiego😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

Widać ,że większa frekwencja nie służy Konfie.. I co ciekawe najpewniej Korwin nie wejdzie do Sejmu..

I bardzo dobrze. Facet zwariował a miejsce dla wariatów to nie ławy sejmowe. Chociaż... 

No nic dwoje moich dobrych znajomych kandydowało z list PO i PiS. Myślę, że oboje będą w sejmie. Szkoda ich - rozsądni ludzie a idą na zmarnowanie. Paweł mógł zostać tym prezydenckim ministrem i odpuścić to szambo. 

To oczywiste. Mam dobrego kolegę - dewelopera - z którym nigdy nie mogłem nawiązać dobrej współpracy bo zawsze mówiłem za wysoką cenę i nie reagowałem na sugestię - zrób byle jak - i tak się sprzeda a nikt tego nie sprawdzi. Akurat ja wolę być kojarzony z jakością a nie niską ceną a w dodatku nie śpieszy mi się do więzienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał(a):

Jechałem obok trzech miejskich komisji i wszędzie pracuzją, trochę poczekamy na wyniki 

na razie jest 8 % komisji. Głównie zagranica . DPS y i wsie..

4 godziny temu, Reikai napisał(a):

1:30, mlodzi ludzie dalej stoja we Wrocławiu w kolejce.

Największy problem był w komisjach przy akademikach. Ale to pewnie kombo kilku czynników. Dużej ilości głosujących . Oraz tego ,że oni sie pojawili już po 20 w lokalu w masowej liczbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa liczenie głosów po niedzielnych wyborach parlamentarnych. Państwowa Komisja Wyborcza sukcesywnie przekazuje oficjalne wyniki. Według danych z 11,21 procenta obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu PiS zdobyło 40,60 procenta głosów; KO - 26,05 procenta; Trzecia Droga - 13,69 procenta; Nowa Lewica - 8,16 procenta, Konfederacja - 7,33 procenta, a Bezpartyjni Samorządowcy otrzymali 1,83 procenta głosów. W tvn24.pl relacjonujemy przebieg wyborów parlamentarnych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniając temat - jaki sens w Polsce w ogóle mniejszości niemieckiej?

W sumie w dobrym momencie spytałem, bo chyba pierwszy raz sejm bez niej.

W sumie dobrą przysługę nam robi Ukraina - zakazali posiadania podwójnego obywatelstwa. Dzięki temu nie mamy szans na posiadanie jakiejkolwiek ukraińskiej partii, a przy 2 mln Ukraińców to jednak spokojnie już się dało wsadzić taką drugą konfederację do sejmu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Wszystko spoko poaza jednym, mamy 2023 a PSL ciągle u władzy.

dokładnie. PSL to jeden z najgorszych elementów polskiej polityki (a u mnie na wschodzie to wręcz zaraza) i nie wiem jak ludziom głosującym na 3D nie wstyd, że im pomogli.

ale też brawa dla 3D za kampanię, bo sprytnie Kamysza ukryli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jeden od dawna już tylko 

mogą rotacyjnie -> i tak byłoby lepiej 

31 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Trwa liczenie głosów po niedzielnych wyborach parlamentarnych. Państwowa Komisja Wyborcza sukcesywnie przekazuje oficjalne wyniki. Według danych z 11,21 procenta obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu PiS zdobyło 40,60 procenta głosów; KO - 26,05 procenta; Trzecia Droga - 13,69 procenta; Nowa Lewica - 8,16 procenta, Konfederacja - 7,33 procenta, a Bezpartyjni Samorządowcy otrzymali 1,83 procenta głosów. W tvn24.pl relacjonujemy przebieg wyborów parlamentarnych w Polsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Jak myślicie, pojedzie?

Składam tu, w Sopocie, uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy - powiedział szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

nie musi. są dogadani 

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Już czytam że late poll jest z połowy komisji a nie wszystkich, czyli różnice mogą być większe niż zwykle 

 On się zna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.