Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Sebastian napisał(a):

Ok, zgadzam się. Powienien siedzieć na tej samej ławie oskarżonych co Morawicki i Błaszczak. Bo wiesz - oni też łamią prawo na okrągło ale jakoś nie zauważyłem abyś kilka razy dziennie - jak w przypadku Banasia - pisał o tym na forum.

I nie nie bronię Banasia, bronię uczciwości. 

No przecież wiadomo że Banaś to gangster, porównanie do Franka Pentangeli jest najbardziej trafne., Tak samo młody obydwaj są pizdą karmieni, powiązani z sutenerami i seks biznesem ,to nie jest żadną tajemnicą., Tylko trzeba pamiętać kto go postawił na czele NIK i kto go bronił i nazwał kryształowym Marianem ,kiedy dziennikarze ujawnili że zarabia na prostytucji. Co nie znaczy, że wszystkie kontrole NIK to lipa i politycznie motywowana hucpa, gdyż te kontrole prowadzą rzetelni kontrolerzy z wieloletnim doświadczeniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Szak napisał(a):

Ja się ciągle jeszcze zastanawiam. Wśród opcji mam też głosowanie 4xTAK.

Popieram.

Kartkę referendalną wezmę na przekór Donaldowi (który lubi uroczyście unieważniać), 4xTAK skreślę na przekór Jarosławowi (za tendencyjność pytań skrojonych pod siebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał(a):

No przecież wiadomo że Banaś to gangster, porównanie do Franka Pentangeli jest najbardziej trafne., Tak samo młody obydwaj są pizdą karmieni, powiązani z sutenerami i seks biznesem ,to nie jest żadną tajemnicą., Tylko trzeba pamiętać kto go postawił na czele NIK i kto go bronił i nazwał kryształowym Marianem ,kiedy dziennikarze ujawnili że zarabia na prostytucji. Co nie znaczy, że wszystkie kontrole NIK to lipa i politycznie motywowana hucpa, gdyż te kontrole prowadzą rzetelni kontrolerzy z wieloletnim doświadczeniem 

Ja myślę, że żadna kontrola nie jest lipą. Natomiast od prezesa zależy kiedy i co będzie opublikowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mayor napisał(a):

Tylko trzeba pamiętać kto go postawił na czele NIK i kto go bronił i nazwał kryształowym Marianem ,kiedy dziennikarze ujawnili że zarabia na prostytucji.

Warto też pamiętać, kto go bronił , gdy pisowcy chcieli mu odebrać immunitet.

W świetle dzisiejszych taśm ówczesna obrona Banasiowego immunitetu nie wygląda już tak ideowo i bezinteresownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
22 minuty temu, jack napisał(a):

U mnie kolejka jak diabli chyba z tego powodu, że na liście trzeba odnotować "bez referendum"

 

9 minut temu, jack napisał(a):

U mnie tak od dawna ale to raczej chodzi o to by szybciej podpisać się w odpowiednim miejscu 

Powrót do przeszłości.,Dawniej- kiedy pierwszych kilka razy byłem na wyborach, jak ktoś wszedł za kotarę to komisja też sporządzała odpowiednią notatkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.