Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Bo to nie jest kwestia którą można mnie przekonać do głosowania na kogokolwiek. 

No... nie zgodzę się. Gdyby przyszedł ktoś kto by powiedział, że uczciwie byłoby wymordować przedstawicieli jednej lub drugiej strony, to myślę, że to by Cię przekonało do tego aby na niego na pewno nie głosować :)

 

Tak wiem - ekstremum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sebastian napisał(a):

No... nie zgodzę się. Gdyby przyszedł ktoś kto by powiedział, że uczciwie byłoby wymordować przedstawicieli jednej lub drugiej strony, to myślę, że to by Cię przekonało do tego aby na niego na pewno nie głosować :)

 

Tak wiem - ekstremum. 

No w ten sposób też by mnie nie przekonał do tego żebym na tę osobę głosował, więc nie rozumiem z czym się nie zgadzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DRK napisał(a):

To kim są krety Banasia?

Siarkowska, młody Banaś, na 90% Wipler i pewnie Tyszka. 

Konfederacja nigdy nie odpowiedziała po co wzięła tych spadochroniarzy. Co zyskali? Czemu ludzie, którzy budowali konfederacje zostali odsunięci, a postawiono na stare, odsunięte karty PiSu?

Banaś potwierdził to co było widoczne od dawna, Konfederacja nie jest tym tworem co 4 lata temu. 

Szkoda tylko Brauna.

Swoją drogą teksty Banasia "powiedz szefowi" to brzmi jak mafijne rozgrywki. I kto jest szefem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DRK napisał(a):

Gruba sprawa.

No ale faktycznie Mentzen mówił prawdę kiedy opowiadał że nie będzie koalicji z pisem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał(a):

Gruba sprawa.

Na pewno ciekawa. 

Ależ ci niezależni dziennikarze mają szczęście. Taśmy (raczej pliki) co najmniej z września. Zapewne wczoraj ,,dotarli" do fascynujących nagrań i dziś mieli ostatni dzień, aby przed ciszą wyborczą ukazać intrygę ludowi. 

Ale liczyłem, że może coś lepszego jeszcze wrzucą. Np jakieś nagranie z polskiego lasu  gdzie  ponure indywidua, którym przewodzi bliżej niezidentyfikowany ryży herszt (zbieżność przypadkowa) skrycie  rozładowują z HDSa elementy rakiety i pozorują jej upadek.

To byłoby mistrzostwo kreatywności.

26 minut temu, fluber napisał(a):

No ale faktycznie Mentzen mówił prawdę kiedy opowiadał że nie będzie koalicji z pisem;)

On ostatnio mówił, że nie będzie w koalicji z Kaczyńskim . Subtelna różnica, która zostawia mu małą furtkę. 

Pytanie czy jest możliwy pucz w Right and Justice jeśli wynik 15 października będzie daleki od oczekiwań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

PIS czeka do ostatniej chwili przed ciszą wyborczą by odpalić bombę z która dowodzi, że mianowany przez nich prezes NIK nie jest już ich prostytutką ale PO. 

 Dziennikarze śledczy TVP info to rzeczywiście wiarygodne źródło .,Podobnie jak Marian Banaś , który mnie kojarzy się z postacią Franka Pentangeli z The Godfather 2 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.