Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ciebie dużo rzeczy śmieszy :) Jak to  .... :)

Ty mnie bardzo śmieszysz - true!

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Ogolnie rezcz biorąc zgadzasz się że Slawkiem?

ogólnie rzecz biorąc tak - co już pisałem w temacie obok (oba 'kraje' mają brudne ręce, Izrael historycznie ma więcej na sumieniu - zapewne przez to że ma większe możliwości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Ty mnie bardzo śmieszysz - true!

ogólnie rzecz biorąc tak - co już pisałem w temacie obok (oba 'kraje' mają brudne ręce, Izrael historycznie ma więcej na sumieniu - zapewne przez to że ma większe możliwości)

Robisz to samo, co fluber wczoraj. Chcąc mnie ośmieszyć przyrównał mnie do Sławka, zakładając, że nie ma rację. Bo to Mentzen. 

Obydwu nas przekonał Mentzen. Flubera nie. Ale z automatu wolisz wziąć stronę flubera, mimo, że w tym przypadku macie różne zdanie.

Nie chodzi o to, co się mówi, a kto mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Robisz to samo, co fluber wczoraj. Chcąc mnie ośmieszyć przyrównał mnie do Sławka, zakładając, że nie ma rację. Bo to Mentzen. 

Obydwu nas przekonał Mentzen. Flubera nie. Ale z automatu wolisz wziąć stronę flubera, mimo, że w tym przypadku macie różne zdanie.

Nie chodzi o to, co się mówi, a kto mówi.

- O czym Ty piszesz?

- Gdzie ja biore 'strone flubera'?

- mnie nie 'przekonal' Mentzen bo wczoraj mialem takie samo zdanie jak teraz

- z tego ze w sporze X i Y fluber nie popiera X nie wynika w zaden sposob ze popiera Y - to jest podstawa logiki xD

- na tym forum jestes ostatnia osoba do pouczania innych w temacie 'oddzielania userow od tresci' lol

- o czym Ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

- O czym Ty piszesz?

- Gdzie ja biore 'strone flubera'?

- mnie nie 'przekonal' Mentzen bo wczoraj mialem takie samo zdanie jak teraz

- z tego ze w sporze X i Y fluber nie popiera X nie wynika w zaden sposob ze popiera Y - to jest podstawa logiki xD

- na tym forum jestes ostatnia osoba do pouczania innych w temacie 'oddzielania userow od tresci' lol

- o czym Ty piszesz?

Nie napisał, że Kraśko, go nie przekonał, a że Sławomir go nie przekonał. Stąd wniosek, że bliżej mu do Kraski.

29 minut temu, josephnba napisał(a):

Linkę te "resortowe dzieci komuny" 

Każdego praktycznie można pod to podkleic 

Wszakże jakby nie było rodzic każdego z nas robił karierę w PRL 

https://www.salon24.pl/u/stopplatformie/388096,dziecko-komuny-szefem-wiadomosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie napisał, że Kraśko, go nie przekonał, a że Sławomir go nie przekonał. Stąd wniosek, że bliżej mu do Kraski.

I sie na mnie teraz gniewasz za to ze nie propsuje Twoich nielogicznych wnioskow?

Juz nie mowiac o tym ze z tego co widze to to 'przekonanie' odnosilo sie do 'przekonal do glosowania na konfederacje' a nie 'przekonal do swojej wizji nt. konfliktu w Strefie Gazy' lol

Lecz sie xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał(a):

 

Każdego praktycznie można pod to podkleic 

Wszakże jakby nie było rodzic każdego z nas robił karierę w PRL 

moze w twoim swiecie. moj ojciec nigdy nie nalezal do partii, choc nie raz proponowano mu przystapienie do 'aktywu'. robienie z siebie k**** za komuny naprawde nie bylo obowiazkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

Kraśko wyglądał jakby był zaskoczony i mu się nagle skończyły pytania, gdy Mentzen powiedział, że nie będzie się opowiadał za żadną ze stron bo obie są zbrodnicze. Trochę to dziwne, gdyż Boska w Kawie na ławę wygłosił dokładnie takie same stanowisko. Kraśko zaczął chyba improwizować i wyszedł na strasznego barana. TVN ze względu na amerykańskich właścicieli jest mocno pro Izraelski i chyba tak mocno się na to stanowisko zafiksowali, że zapomnieli o jakimkolwiek innym punkcie widzenia. 

Może nie za dużo oglądam Mentzena ale zwykle jest luźny lub chociaż opanowany a wczoraj od początku był wkurwiony na maksa. Bez kamer to by Kreśce w łeb wylutował już za ten materiał wprowadzający do rozmowy.

Ale on był wkurwiony i powiedział za co - za to, że w Faktach wspomnieli o wiecach i spotkaniach każdej partii oprócz Konfederacji. Nie oglądałem całości - tylko fragment o wypowiedzi na temat jakiegoś "rejestru gejów"  i Mentzen właśnie w tym fragmencie o tym wspomniał. Później przeszli na Izrael i wyłączyłem bo było to żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał(a):

Ale on był wkurwiony i powiedział za co - za to, że w Faktach wspomnieli o wiecach i spotkaniach każdej partii oprócz Konfederacji. Nie oglądałem całości - tylko fragment o wypowiedzi na temat jakiegoś "rejestru gejów"  i Mentzen właśnie w tym fragmencie o tym wspomniał. Później przeszli na Izrael i wyłączyłem bo było to żenujące.

Wkurwił się o to, że w Faktach nie mówili o ich spotkaniach, jakiś czas temu nie tak mówili o jego bracie i jeszcze przed wywiadem puścili materiał mocno jadący po Konfederacji. 

Kraśko kompromitacja 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał(a):

I sie na mnie teraz gniewasz za to ze nie propsuje Twoich nielogicznych wnioskow?

Juz nie mowiac o tym ze z tego co widze to to 'przekonanie' odnosilo sie do 'przekonal do glosowania na konfederacje' a nie 'przekonal do swojej wizji nt. konfliktu w Strefie Gazy' lol

Lecz sie xD

Byc może jesteś mało inteligentny, być może nieudolnie bawisz się we fluberowanie:) Jakim cudem "przekonał" miało się odnosić do głosowania na konfederację, kiedy ja nigdy nie stwierdziłem, że na nią zagłosuje, wyrażałem za to zdanie nt. konfliktu w strefie Gazy zbliżone do Sławka. Stąd poronienie mnie do Mentzena. Nie wiem co jest z tobą? :)

Mam nadzieję, że się nie zezłościsz i dzieci nie oberwą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jakim cudem "przekonał" miało się odnosić do głosowania na konfederację

Takim ze bylo odpowiedzia na to pytanie lol

14 godzin temu, starYfaN napisał(a):

Przekonaj juzka i flubera do głosowania na konfederację :) 

To nie jest trudne!

31 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Mam nadzieję, że się nie zezłościsz i dzieci nie oberwą :(

Twoje? Moga oberwac jak jakis muzulmanski kolega 'wyrazi gniew'.

Pilnuj ich tam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Takim ze bylo odpowiedzia na to pytanie lol

To nie jest trudne!

Twoje? Moga oberwac jak jakis muzulmanski kolega 'wyrazi gniew'.

Pilnuj ich tam!

Zacytuj, gdzie napisałem, że mam muzułmańskich kolegów?

Pisanie "LOL", "xD" itp. przynosi ci ulgę? Jesteś dzięki temu młodszy? 

Taki to trochę infantylne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Zacytuj, gdzie napisałem, że mam muzułmańskich kolegów?

Przeciez nie pisalem o Twoich kolegach xD

Godzinę temu, joe dumars napisał(a):

moze w twoim swiecie. moj ojciec nigdy nie nalezal do partii, choc nie raz proponowano mu przystapienie do 'aktywu'. robienie z siebie k**** za komuny naprawde nie bylo obowiazkowe...

Mam wrazenie ze jozek tu jako 'robienie kariery' mial na mysli jakakolwiek prace zarobkowa w PRL (co ofc nie ma zbytniego sensu w kontekscie tzw dzieci  resortowych :))

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Linkę te "resortowe dzieci komuny" 

Każdego praktycznie można pod to podkleic 

Wszakże jakby nie było rodzic każdego z nas robił karierę w PRL 

Tym razem trochę za bardzo generalizujesz. Nie wszyscy, powiedziałbym nawet ,że większość nie zapisała się do partii, nie służyła systemowi, nie została TW. Większość nie zeszmaciła się dla kasy, przywilejów i kariery. 

I nie. Nie każdego można podkleić pod ,,resortowe dziecię".

Chyba że liczysz tak, że jak ktoś pracował w PRL to jest już ,,resorciakiem komuny". Ale to błędne uproszczenie. Przecież nie powiemy, że jesli ktoś pracował w GG za okupacji to z urzędu staje się nazistowskim pachołkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DRK napisał(a):

Tym razem trochę za bardzo generalizujesz. Nie wszyscy, powiedziałbym nawet ,że większość nie zapisała się do partii, nie służyła systemowi, nie została TW. Większość nie zeszmaciła się dla kasy, przywilejów i kariery. 

I nie. Nie każdego można podkleić pod ,,resortowe dziecię".

Chyba że liczysz tak, że jak ktoś pracował w PRL to jest już ,,resorciakiem komuny". Ale to błędne uproszczenie. Przecież nie powiemy, że jesli ktoś pracował w GG za okupacji to z urzędu staje się nazistowskim pachołkiem. 

Nie rozumiecie 

Chodzi mi o to że c***owo obciążać potomstwo za to czy ktoś był w partii czy nie 

Mi to wisi kto był kim w PRL. Jest masa ludzi których rodzice w taki czy inny sposób slużyli systemowi 

Jeśli dziecko jest szmatą to na własny rachunek a nie dlatego że tata malował trawę na zielono 

BTW 

Mój ojciec @joe dumars też nigdy w partii nie był, jego brat był 

I wyobraź sobie że jego dzieci nie robią kariery w mediach czy resortach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Nie rozumiecie 

Chodzi mi o to że c***owo obciążać potomstwo za to czy ktoś był w partii czy nie 

 

nie, nie 'c***owo'. w sytuacji, gdy potomstwo jest odpowiednio pozycjonowane (przynalezy do kasty wlascicieli polki z konfiturami), wraz z przywilejami, dzwiga 'brzemie' rodzicow. jesli budujesz kariere na krzywdzie innych, ew., jesli sluzby maja nad toba parasol ochronny, to mamy tu do czynienia z chora sytuacja. przypominam laskawie, ze komunizm sie w polsce nie skonczyl! komunizm sie jedynie przepotwarzyl. wciaz te same 'gangi' (klany rodzinne) rozdaja karty w naszym nieszczesliwym kraju... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, joe dumars napisał(a):

nie, nie 'c***owo'. w sytuacji, gdy potomstwo jest odpowiednio pozycjonowane (przynalezy do kasty wlascicieli polki z konfiturami), wraz z przywilejami, dzwiga 'brzemie' rodzicow. jesli budujesz kariere na krzywdzie innych, ew., jesli sluzby maja nad toba parasol ochronny, to mamy tu do czynienia z chora sytuacja. przypominam laskawie, ze komunizm sie w polsce nie skonczyl! komunizm sie jedynie przepotwarzyl. wciaz te same 'gangi' (klany rodzinne) rozdaja karty w naszym nieszczesliwym kraju... 

Wow 

Co ty nie powiesz 

Mamy 2023 rok a karty w polityce rozdają wciąż te same osoby 

 

Tak można wszystko tłumaczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.